30 недорогих способів просування вашого сайту

by Brian Glassman
30 недорогих способів просування вашого сайту thumbnail

Цими днями, кожен може створити чудовий вебсайт. Цікавий факт: Наразі у світі існує майже 2 мільярди вебсайтів, і нові створюються кожну секунду.

Серед усього цього інтернет-шуму ваш сайт та ідеї заслуговують на увагу. І це означає, що вам потрібно рекламуватися! Боріться за те, щоб заявити про себе та ваш бренд, а потім залучайте відвідувачів на ваш сайт.

Але що робити, якщо у вас обмежений бюджет?

Вам пощастило! Ефективне просування вашого нового сайту можна здійснити недорого. Експериментуйте з цими безкоштовними та недорогими ідеями просування сайту і спостерігайте за зростанням трафіку!

Зображення фону реклами

Промоція Вашого Сайту?

Переконайтеся, що ваш сайт швидкий, безпечний і завжди доступний, щоб відвідувачі довіряли вам. Плани DreamHost починаються від $2.59/міс.

Виберіть Ваш План

1. SEO Ключові слова

Коли ви шукаєте відповідь на питання або рішення проблеми, вашим першим ресурсом, ймовірно, є Google. Пошуки в Google можуть бути потужним джерелом трафіку веб-сайтів – якщо ви правильно розіграєте свої карти. Коли ваші потенційні клієнти шукають щось у Google, вони малоймовірно заглянуть далі перших двох або трьох результатів. Тому ваша мета – зробити так, щоб пошуки ключових слів, пов’язаних з вашим веб-сайтом, відображалися якомога вище. Ось де пошукова оптимізація (або стратегія SEO) стає в нагоді.

SEO — це наука/мистецтво підвищення видимості вашого сайту в органічних результатах пошукових систем. Ви можете досягти цього, наповнивши свої сторінки ключовими фразами, які люди ймовірно будуть шукати. SEO є основним, але важливим методом залучення трафіку на ваш сайт; без нього ваш сайт може загубитися серед тисяч голосів, які змагаються за увагу ваших відвідувачів.

Ви можете покращити позиції вашого сайту у результатах пошуку, виконуючи такі дії, як створення та редагування якісного контенту з включенням ключових пошукових фраз та збільшення кількості зворотних посилань – кількість посилань, які ваш сайт отримує з інших сайтів. Зворотні посилання особливо важливі для вашої позиції в Google, оскільки вони демонструють популярність вашого сайту.

Використовуйте планувальник ключових слів Google AdWords щоб знайти ключові слова, пов’язані з вашим веб-сайтом, та отримати статистику щодо частоти їхнього пошуку у вашому цільовому ринку. Використовуйте цю інсайдерську інформацію щоб планувати ваш контент для приваблення органічного трафіку з пошукових систем. Дізнайтеся, як використовувати цей інструмент, і ви можете відкрити для себе кілька нових ключових слів для покращення вашого контенту.

Хоча SEO може бути економічно вигідним — якщо ви займаєтеся цим самостійно, вам не доведеться платити за це — оптимізація вашого сайту для пошукових систем точно не є швидким рішенням. Може знадобитися час, щоб освоїти методи SEO та оптимізувати ваш сайт, і може знадобитися певний час для побудови посилань, оптимізації сторінок та визначення, які ключові слова приваблюють нових відвідувачів. Ви можете розглянути можливість найму або співпраці з експертом з маркетингу SEO, якщо ваш бюджет дозволяє, або інвестувати свій час у вивчення цих методів самостійно.

Схожа стаття
13 простих способів покращити SEO на вашому сайті WordPress
Читати далі

2. Оплата за клік

Оплата за клік (PCC) реклама — це ще один спосіб змусити Google працювати на вас, хоча він вимагає трохи грошей. Загалом, замість того, щоб залишати ранги вашого сайту в пошуковій системі на випадок, ви створюєте оголошення та платите фіксовану ціну за кожен клік вашого оголошення, коли воно з’являється у пошуку Google або на вебсайті. Ваша мета — перетворити кліки на клієнтів, сподіваючись побачити сильний повернення інвестицій. Google AdWords не має специфічних вимог до витрат, тому ви можете легко вкластися у свій бюджет і зосередитися на вашому ROI.

3. Електронний маркетинг

Електронний маркетинг є перевіреним інструментом для зв’язку з вашими клієнтами та пошуку та утримання нових. Він передбачає збір адрес електронної пошти всіх потенційних клієнтів, а потім ділення з ними контентом — новинними листами, промоціями, знижками та інформацією — як спосіб налагодження стосунків. Електронний маркетинг може залучати колишніх відвідувачів назад на ваш сайт, ділячись новим контентом або промоціями. Найкраща частина цього інструменту? Неймовірний середній ROI $44 на кожен витрачений долар.

Схожа стаття
Створіть список електронної пошти за допомогою вашого сайту WordPress у 3 простих кроках
Читати далі

4. Блогінг

Інтегруйте оригінальний, відповідний блог контент на ваш сайт. Це чудове місце для включення SEO-оптимізованих ключових слів та створення групи лояльних читачів, які повертатимуться за новим. Додайте відео, фотографії та графіку та заохочуйте читачів ділитися публікаціями, які їм сподобалися.

Як тільки ви опануєте свій власний блог, зверніть увагу на інших у вашій ніші. Вивчайте блоги, які приймають пропозиції для гостьового блогування. Ознайомтеся з їхніми дописами, вивчіть правила подання матеріалів та підготуйте пропозицію до відправлення. Якщо вашу пропозицію прийнято, не забудьте включити посилання на ваш сайт у вашій біографії, щоб залучити трафік на ваш сайт.

І наостанок, залишаючи продумані та проникливі коментарі на блогах, які ви читаєте, особливо впливових у вашій галузі, є чудовим способом привернути увагу авторів блогів та їхніх читачів. Переконайтеся, що ви включили посилання на ваш сайт або поділились конкретним контентом, пов’язаним з постом, на який ви коментуєте.

Схожа стаття
Від експертів: 20 чудових порад для блогів на 2020 рік
Читати далі

5. Створіть власні інфографіки

Інфографіка є клікабельною та може поширюватися. Це чудові джерела зворотних посилань на ваш сайт, і їх можна легко створити на вебсайтах, таких як infogr.am та Canva. При проектуванні інфографіки та її інтеграції на ваш сайт, враховуйте всіх користувачів; переконайтеся, що графіка є доступною для всіх користувачів.

6. Взаємне посилання

Чим більше сайтів посилаються на ваш, тим важливішим вважатимуть вас пошукові системи — і вище ваш сайт буде ранжуватися у результатах пошуку. Включення посилання на інший сайт в обмін на те, що вони включать посилання на ваш, може підвищити трафік та пошуковий сік, особливо коли це робиться з репутаційними сайтами, які є відповідними для вашого бізнесу та контенту.

Схожа стаття
Як створити стратегію побудови посилань
Читати далі

7. Ретаргетинг

Однією з найбільших проблем для маленьких онлайн-бізнесів є те, що більшість їхнього трафіку залишає сайт без здійснення покупки. Реклама ретаргетингу використовує файли cookie для створення реклам на інших сайтах, яка заманює вашого відвідувача сайту назад на ваш сайт. Після того, як ви вклали стільки зусиль, щоб залучити людей на ваш бізнес-сайт, може бути варто витратити трохи більше коштів, щоб їх залучити знову.

8. Фірмове брендування

Створіть веселий, привабливий та впізнаваний підпис для вашої електронної пошти, блог-постів або навіть фотографій, відео та контенту, який можна поширювати. Це чудовий спосіб зробити ваш бренд впізнаваним та зрозумілим, а також привернути увагу до вашого URL.

9. Реклама у Facebook

Найефективніша реклама досягає людей там, де вони перебувають найбільше часу. А для мільйонів американців різного віку, це місце — їхня Facebook сторінка. Якщо у вас обмежений бюджет на рекламу вашого веб-сайту і ви прагнете отримати високий ROI, реклама на Facebook є чудовим рішенням. Ви можете створити цільову рекламу, яка досягатиме користувачів на основі локації, віку, статі, інтересів, а також таких параметрів, як друзі поточних підписників чи люди, які вподобали певні сторінки. Як і в Google AdWords, ви можете встановити бюджет і платити за кліки або за перегляди вашої реклами.

10. Сторінки та групи Facebook

Створення облікових записів у соціальних мережах для вашого сайту або малого бізнесу не коштує ані копійки. Facebook групи та бізнес-сторінки допоможуть вам взаємодіяти з вашими послідовниками, створювати спільноту та ділитися вашим контентом. Вкладіть трохи грошей у свої публікації, щоб вони опинились на вершині стрічок ваших послідовників, таким чином забезпечивши чутність вашого голосу, та заохочуйте до розповсюдження, пропонуючи конкурси, знижки, або розіграші будь-якому фанату Facebook, який поділиться вашими публікаціями або позначить друга.

І не забудьте звернути увагу поза Facebook: Інші платформи також допоможуть вам зв’язатися та поділитися. Не обов’язково мати обліковий запис на кожній соціальній мережі платформі; дотримуйтеся тих, які популярні серед вашої аудиторії, і не бійтеся експериментувати з новішими формами соціальних медіа. Ваша присутність у соціальних мережах має бути чимось, що постійно еволюціонує.

11. Історія в Instagram

Історії Instagram постійно з’являються над стрічками користувачів. Створюйте історії Instagram, щоб залучати своїх підписників — переконайтеся, що ваш бренд чітко видно, а ваше повідомлення лаконічне та запам’ятовується, оскільки ці публікації короткі і зникають через 24 години — або використовуйте платні оголошення, які з’являться поряд з постами.

Схожа стаття
17 способів створити величезну аудиторію в Instagram для вашого сайту
Читати далі

12. Pinterest

Pinterest – це соціальна мережа речей та ідей. Якщо ваш сайт спрямований на мистецтво, рукоділля, стиль або будь-що візуальне чи DIY, ви вже мали б бути на Pinterest вчора. Створюйте дошки та наповнюйте їх пінами, щоб поділитися своїм стилем, підтвердити свою експертність та знайти своїх людей – та просувати контент вашого сайту. Якщо ваша аудиторія схильна до цієї платформи, розгляньте можливість виділити трохи більше коштів на просування ваших пінів та підвищення впізнаваності бренду.

13. LinkedIn

Залежно від мети вашого вебсайту та бренду, LinkedIn може бути ідеальним соціальним інструментом для залучення трафіку. Використайте його, створивши цікавий профіль та налагодивши зв’язки. Підписуйтеся на впливових людей у вашій галузі та читайте те, що вони діляться. Вступайте (або створюйте) відповідні групи та регулярно публікуйте контент із блогу вашого вебсайту (з посиланнями). Розумно коментуйте інші дописи регулярно (будь-яка реклама вашого імені сприяє прямому трафіку на ваш вебсайт) і не бійтеся відправляти ваш контент людям індивідуально.

Схожа стаття
Як створити сторінку компанії на LinkedIn для просування вашого малого бізнесу
Читати далі

14. Взаємодія з мікро-інфлюенсерами

Можливо, ваш бізнес ще не настільки великий, щоб отримати підтримку зірки. Але що скажете про «міні-знаменитість» у вашій галузі? Зв’яжіться з мікро-інфлюенсерами — людьми в соціальних мережах з невеликим колом впливу та високим рівнем залученості серед їхніх нішевих підписників. Мікро-інфлюенсери зазвичай стягують доступні гонорари за спонсорські пости і можуть навіть згодитися просувати вас безкоштовно, якщо ви надішлете їм зразки продукції.

15. Google My Business

Реєструйте свій бізнес безкоштовно за допомогою Google My Business, щоб коли потенційні клієнти шукають місцеві підприємства або переглядають Google Maps, ваш бізнес відображався з повною інформацією про години роботи, місцезнаходження, відгуки тощо. Переконайтеся, що ваш запис включає посилання на ваш сайт. Бонус: реєстрація у довіднику бізнесу Google може підвищити видимість вашого сайту в результатах пошуку.

Отримуйте вміст безпосередньо у свою скриньку

Підпишіться зараз, щоб отримувати всі останні оновлення безпосередньо у свою скриньку.

16. Bing Places

Google може бути великим гравцем на ринку, але, вірте чи ні, існують інші пошукові системи та довідники, і люди — можливо, ваші потенційні клієнти — також ними користуються. Не забудьте додати свій бізнес до Bing Places, ще одного безкоштовного інструменту просування сайту.

17. Жовті сторінки

Телефонний довідник перейшов в онлайн — і тепер він пропонує безкоштовні бізнес-обліки. Облік у Yellow Pages може бути особливо корисним для малого бізнесу, зосередженого на локації, такого як підрядники, лікарі та ресторани.

18. Інші онлайн-довідники

Кожне посилання допомагає, чи не так? Інтернет наповнений безкоштовними онлайн-довідниками бізнесу. Як тільки ви перевірите ті, про які ми вже згадували, можете взятися за будь-які інші. Але переконайтеся, що ви ніколи не платите за базове розміщення — навіть Google, де ви, ймовірно, отримаєте більше впливу, пропонує простір у довіднику безкоштовно. Ці сайти допоможуть вам розпочати: Local.com, Simply Worthy, eLocal, Manta, Insider Pages та Moo-Directory.

19. Подати до пошукових систем

Коли ви створюєте свій вебсайт або додаєте новий контент, протягом тижня або близько того, його знайдуть та індексують основні пошукові системи та він з’явиться у результатах пошуку. Якщо ви хочете бути проіндексованими раніше (або хочете перевірити і перевірити ще раз, що ваш сайт знайдено), ви можете вручну надіслати URL-адреси безкоштовно на Google, Bing та Yahoo (Yahoo використовує ту ж пошукову систему, що й Bing. Чудові новини, надсилання в Bing означає надсилання в Yahoo).

Якщо ви хочете подати сайт одночасно у кілька пошукових систем, включаючи деякі менш використовувані сайти, веб-сайт як Submit Express подаст ваш веб-сайт у десятки пошукових систем безкоштовно — і так, серед них є Google. Ось ще кілька сайтів для подачі, які варто перевірити: Entire Web, SubmitX, та So Much.

Схожа стаття
7 кроків для визначення цільової аудиторії вашого онлайн-бізнесу
Читати далі

20. Акаунти вебмайстра

Створіть облікові записи вебмайстра як в Google, так і в Bing, ідеально як тільки ви створите свій сайт. Це забезпечить індексацію вашого сайту ними та його включення до їхніх результатів пошуку, а також дозволить їм спілкуватися з вами щодо будь-яких проблем або рекомендацій для вашого сайту. Також, є щось приємно лестиве в тому, щоб називати себе “вебмайстром”.

21. Yelp

Якщо ви володієте місцевим рестораном, ваш сайт має стати ключовим елементом вашої онлайн-присутності — і Yelp допоможе вашим клієнтам дістатися туди. Хоча сайт може бути корисним для багатьох місцевих підприємств, він є першим вибором гурманів, які шукають де поїсти на ходу. Відповідайте на відгуки, публікуйте фотографії та варіанти меню, пропонуйте знижки та посилання на ваш сайт і блог.

Коли інший сайт, особливо відомий, публікує посилання на ваш вебсайт, це збільшує шанси на те, що ваш сайт буде знайдено пошуковими системами. Посилання назад на ваш сайт називаються, відповідно, беклінками. Навіть одне посилання назад повинно бути достатнім, щоб гарантувати знаходження вашого сайту, але чим більше беклінків, тим престижнішими вважають його пошукові системи — і краще ваші рейтинги. Легкий спосіб отримати беклінк — залишити коментар на популярному блозі, ідеально — поважному у вашій галузі. Більшість блогів дозволяють включати посилання на ваш власний сайт разом з вашим коментарем.

23. Quora

Як Yahoo Answers, Quora є пошуковим онлайн місцем для людей з питаннями та людей з відповідями, щоб вони могли спілкуватися. Слідкуйте, задавайте та відповідайте на питання у вашій сфері інтересів, додавайте адресу вашого блогу у ваш профіль та відомості про відповіді. Ви можете включати посилання на ваш блог у відповідях, які пишете, але робіть це обережно: Quora блокуватиме відповіді, наповнені посиланнями як спам, і відверте самопросування не заробить поваги (або голосів “за”).

24. Допоможіть репортеру

Медійне висвітлення вашого бізнесу допоможе просунути ваше ім’я на ринку та закріпити вас як експерта у вашій галузі. Приверніть увагу ЗМІ, зареєструвавшись на Help a Reporter Out, безкоштовній базі даних, яка з’єднує журналістів з легітимних видань із джерелами, які вони можуть інтерв’ювати для своїх статей. Це виграш-виграш: журналісти отримують ексклюзив, а ви — медійне висвітлення, плюс можливість посилатися на ваш сайт, якщо стаття буде опублікована онлайн. Після реєстрації ви отримуватимете запити від джерел, які стосуються вашої галузі, тричі на день і зможете запропонувати свою експертизу журналісту.

Схожа стаття
Як створити стратегію контент-маркетингу
Читати далі

25. YouTube

Створення відео та завантаження їх на YouTube може поширювати ваш контент (та посилання на ваш сайт) по самому YouTube — звідти Google індексуватиме та робитиме ваш контент доступним для пошуку. Ви можете вбудувати його у свій блог та поділитися в соціальних мережах, і також це можуть робити інші користувачі. Не хвилюйтеся через тиск щодо необхідності стати вірусним; хоча це і похвальна мета, відео не обов’язково має набрати два мільйони переглядів, щоб бути ефективним.

Переконайтеся, що опис посилається на ваш вебсайт, і включіть заклик до дії у відео — ідеально, щоб він спрямовував глядачів на ваш вебсайт. Відео на YouTube також можуть допомогти вам заробити трохи грошей. Крім того, якщо ви вже створюєте відео, подумайте про створення реклами для використання у відео інших осіб для потенційно задовільного ROI.

Схожа стаття
Як розпочати канал на YouTube
Читати далі

26. Reddit

Reddit ймовірно є королем соціального закладування. Самостійно проголошена «головна сторінка інтернету», Reddit дозволяє користувачам надсилати історії, зображення, відео тощо з усього інтернету, а інші користувачі можуть голосувати за ці публікації або проти них.

Хоча сайт є чудовим джерелом інтернет-трафіку, спільнота Reddit зазвичай не схвалює користувачів, які діляться лише власним контентом. Станьте активним користувачем, регулярно діліться та взаємодійте з іншими публікаціями, а також розміщуйте свій власний контент. Будьте обережні: користувачі Reddit — вимоглива аудиторія, тому не засмучуйтеся, якщо ваші публікації проваляться або отримають один чи два негативних коментарі.

27. Digg

Ще один сайт соціальних закладок, Digg допомагає користувачам знаходити записи в блогах та інший контент, а також ділитися і просувати історії, які їм подобаються. Схоже на Reddit, користувачі подають веб-сторінки, вказуючи URL-адресу та короткий опис; кожне подання може бути виявлено іншими глядачами, які будуть голосувати за або “digg” цікавий контент.

Digg може бути трохи складним, оскільки він контролюється кількома впливовими користувачами, які вирішують, які історії потраплять на головну сторінку, а які загубляться серед натовпу. Якщо ваша історія потрапить туди, вона може привернути велику кількість трафіку. Як і на Reddit, важливо бути активним у мережі та уникати лише додавання та публікації власних матеріалів.

28. Product Hunt

Product Hunt є Skymall нових додатків, вебсайтів, ігор та пристроїв — рай для технічних ентузіастів у пошуках наступної великої речі. Бути виявленим на Product Hunt може значно виграти для вашого бізнесу. Перед поданням вашого продукту, переконайтесь, що він відповідає вимогам.

29. Середній

Хоча платформи як Instagram чудово підходять для фотографів та модельєрів, Medium є платформою для читачів. Кожен може писати та публікувати історію або блог-пост на Medium, а інші користувачі знаходять, коментують, аплодують та взаємодіють зі статтями та авторами. Навіть якщо у вас є власний блог, Networking та публікація на Medium (публікуйте унікальний контент, а не повторення постів з вашого блогу) для збільшення видимості вашого бізнесу та приваблення більшої кількості трафіку на ваш сайт.

30. Використовуйте експертні джерела

Щоб надати вашому контенту авторитетного поштовху, зв’яжіться та проведіть інтерв’ю з експертами у вашій галузі. Ваш власний список з п’яти способів захисту вашого саду від шкідників може привернути увагу, але якщо ви додасте до цього десять порад від досвідченого органічного фермера, то отримаєте пост, який можна буде поділитися та який додасть кредибільності всьому вашому сайту. Якщо серед ваших джерел будуть відомі імена, які мають значну кількість власних шанувальників, ви можете привернути їхніх фанатів на ваш сайт. Повідомте свої джерела, коли ви публікуєте, і ви можете отримати цифрове привітання.