Від новачків-підприємців до досвідчених побічних заробітчан, запуск інтернет-бутіку може бути прибутковим та задовільним починанням.
Також складний.
У цьому всебічному посібнику ми зробимо процес запуску вашої онлайн-бутіка доступнішим, ніж будь-коли. Ми послідовно пройдемо кожне завдання, від створення бізнес-плану до налаштування вашого цифрового вітрини.
До кінця цього посту ви повинні отримати всю інформацію та впевненість, яка вам потрібна, щоб розпочати власний онлайн-бутік.
Чому варто відкрити онлайн-бутік?
Ваш мозок може відразу подумати про Amazon, коли ви думаєте про онлайн-шопінг.
Проте будь-який вебсайт, який пропонує спеціалізовані товари (та послуги, але сьогодні ми зосередимося на перших) в інтернеті, є онлайн-бутіком.
Отже, вам не обов’язково потрібно конкурувати з Amazon. Є багато місця для мільйонів продавців та ніш.
Дедалі більше людей обирають перенести або почати свої магазини в онлайн, щоб скористатися різними перевагами:
Електронна комерція демонструє вражаюче зростання
У першому кварталі 2023 року обсяги електронної комерції склали 15% від усіх продажів у США.
Де всі роздрібні категорії зросли на 3,4% з першого кварталу 2022 року до першого кварталу 2023 року, продажі в електронній комерції зокрема зросли значно швидше — на 7,8% за той самий період часу.
Якщо ви збираєтеся увійти, або залишитися у роздрібній торгівлі, тенденції вказують на те, що онлайн-магазин, ймовірно, буде вашим найприбутковішим каналом.
Нижчі стартові витрати
Персонал, що працює з клієнтами, та навчання, дорога оренда роздрібних приміщень, утримання, втрати, місцевий маркетинг — існує чимало постійних витрат, пов’язаних із фізичними магазинами, які вам можливо не доведеться витрачати з цифровим.
Якщо у вас немає багато грошей або часу для запуску вашого магазину, ви, швидше за все, знайдете, що онлайн-бутік має нижчі, більш доступні витрати на старт.
Покращений охоплення порівняно з традиційним магазином
Інтернет-бутик не обмежений лише продажем споживачам, які відвідують ваш магазин особисто. Маючи онлайн-присутність, ви можете дістатися до своєї цільової аудиторії майже скрізь у світі.
Завдяки такому рівню доступності, а також цілодобовій роботі онлайн-бізнесу, ви зможете залучити більше покупців та здійснити більше продажів.
Пасивний дохід, хтось?
Хоча це може бути неможливим відразу з самого початку, повністю онлайн-магазин набагато легше розвинути в пасивний дохід, який приносить гроші без вашої участі.
Так, вам доведеться автоматизувати або віддати на аутсорсинг все, що пов’язано з виконанням замовлень: управління запасами, пакування та відправлення, прийом повернень та підтримка клієнтів.
Але це набагато простіше зробити з правильною бізнес-структурою та цифровим магазином, ніж у фізичному приміщенні, яке вимагає фізичної присутності.
Покроковий посібник для запуску успішного онлайн-бутіка
Ми не кажемо, що створення або управління інтернет-бутіком буде легким.
Інтернет-магазин вимагає значної кількості роботи для його налаштування та постійної роботи для його успішної роботи.
Однак, інвестиція може бути абсолютно виправданою через всі можливі переваги.
Якщо ви готові взятися за виклик, давайте розглянемо все, що вам потрібно зробити для відкриття вашого інтернет-магазину.
1. Визначте вашу цільову аудиторію
Перш за все, ви не повинні намагатися задовольнити потреби всіх, відкриваючи інтернет-магазин, навіть модний бутік.
Ви могли б збанкрутувати, просто намагаючись.
Це означає, що перший крок полягає у визначенні вашого цільового ринку.
Ваша цільова аудиторія – це ваш ідеальний клієнт. Це ваша ніша. Це унікальна частина населення, яка відповідає вашому маркетингу і бажає того, що ви продаєте.
Щоб знайти свій цільовий ринок, подумайте про те, що ви хочете продавати. Тут майте на увазі якість, маржі та цінність клієнта на протязі життя. Набагато легше отримати прибуток від товарів, які можна продавати за вищою ціною або продавати знову і знову тим самим клієнтам. Відомо, що в роздрібному просторі продажіснуючим клієнтам є легшими та доступнішими, ніж постійне залучення нових клієнтів.
Ми особисто вважаємо, що також важливо, щоб ви відчували зв’язок з тим, що пропонуєте. Чи є щось, про що ви захоплені створювати або шукати? Чи можна монетизувати ваше хобі? Чи маєте ви рішення для певної спільноти, частиною якої ви є? Коли ви є частиною або маєте глибше розуміння вашого цільового ринку, вам набагато легше запасати те, що вони хочуть бачити.
І саме це ви повинні робити, коли у вас вже є визначена цільова аудиторія. Використовуйте цю інформацію для того, щоб керувати які продукти ви пропонуєте у вашому магазині та як ви обираєте ринок для вашої аудиторії.
2. Визначте свою бізнес-модель
Простими словами, бізнес-модель окреслює основи того, як ви збираєтеся генерувати дохід. У випадку роздрібної торгівлі, це все про визначення того, як ви збираєтеся джерело та продавати продукт.
Ви можете використовувати одну або декілька з наступних моделей, щоб отримати продукти для вашого онлайн-бутіка:
Handmaking: Ця модель, звичайно, ґрунтується на виготовленні, продажу та відправленні товарів, які ви продаєте.
Перепродаж: Перепродаж – це процес, у якому ви купуєте товари у інших компаній, зазвичай у оптових постачальників, щоб потім продати їх у своєму магазині за вищими цінами. Це найпопулярніша роздрібна модель.
Виробництво: Ви також можете звернутися безпосередньо до виробника, який створить ваші товари згідно з вашим дизайном з сировини або напівфабрикатів. Зазвичай вони надсилають готову продукцію на ваш склад, звідки ви її реалізуєте та розповсюджуєте. Це дуже поширена практика у роздрібному просторі, особливо для брендів, які хочуть додати індивідуальний штрих до своїх продуктів.
Дропшиппінг: В цій моделі у вас насправді немає запасів. Ви організовуєте замовлення, але інша компанія з товарами відправляє їх. Хоча ваш бізнес, ймовірно, буде займатися маркетингом, підтримкою та розмовами про повернення коштів — повернення зазвичай відправляються назад дропшипперу. Цей метод стає все популярнішим, оскільки глобалізація робить ланцюг постачання доступним для власників малих підприємств.
Create On Demand: Це ще одна модель без запасів, де товари виготовляються та відправляються клієнту відразу після замовлення. Це схоже на дропшиппінг, але продукти зазвичай можуть бути більш персоналізованими.
3. Створіть бізнес-план
Тепер ви можете створити бізнес-план, який допоможе вам визначити вашу стратегію для відкриття вашої бутік, керувати вашими діями під час зростання та навіть шукати інвестиції.
На основі традиційного формату бізнес-плану від Адміністрації малого бізнесу США, ось деякі ключові елементи, які варто включити:
Підсумок: Швидко підсумуйте суть вашого бізнесу: Що він продає? Хто за ним стоїть? Чому ви вважаєте, що він буде успішним? Яка ваша місійна заява?
Цей розділ є вашим “елеваторним пітчем” і має особливе значення, якщо ви плануєте використовувати свій бізнес-план для залучення фінансування або партнерів.
Повний опис: Час розширити попередній огляд. Тут вам більше слід зосередитися на тому, що зробить ваш бізнес видільним у великому роздрібному просторі. Подумайте про потреби, які ваш продукт задовольняє, або проблеми, які він вирішує. Для кого? Що робить вас конкурентоспроможними? Це ваші ціни, експертність, або асортимент? Яка ваша бізнес-модель, і хто буде керувати кожним елементом цієї моделі?
Читання опису має дозволити людям уявити, як виглядає ваш бізнес і що він робить – навіть до того, як вони побачать будь-що, що ви реалізували.
Дослідження ринку: Зрозумійте, де ваш продукт вписується в ринок. Хто у вашій ніші, і з ким ви конкуруєте? Що робить вас особливими, і що робить вас найкращим варіантом для вашої цільової аудиторії?
Товар(и): Далі створіть детальний опис товарів, які ви плануєте продавати та модель, яку плануєте використовувати. Які юридичні заходи ви вжили для захисту своєї інтелектуальної власності, такі як подання на патент тощо, для всього, що ви створюєте самостійно?
Маркетинг та процеси продажу: Що стосується маркетингу, як ви залучатимете клієнтів? За допомогою яких каналів? Який у вас бюджет часу та грошей?
Крім того, детально опишіть, як будуть працювати продажі. Який фактичний процес покупки для клієнта та вашого бізнесу для її виконання? Підтримка? Повернення? Всі ці деталі допоможуть вам розробити наступну частину: фінансовий план.
Фінанси: Який поточний грошовий потік? Що ви прогнозуєте на майбутнє і як ви плануєте цього досягти? Ця інформація важлива для вашого планування та бюджетування, але вона також буде ключовою для будь-кого, хто хоче інвестувати в вас.
Якщо ви плануєте подавати запити на фінансування, надайте більше деталей, включаючи декларації про доходи, поточні балансові звіти, заяви про рух грошових коштів, інформацію про кредити та застави, прогнози зростання тощо.
(Необов’язково) Фінансування: Частина фінансування вашого бізнесу? Опишіть свої потреби, на що плануєте використати ці кошти, та які вигоди можуть очікувати інвестори. Існують різні види фінансування, тому ви також можете адаптувати цей розділ до бажаного варіанту — приватні інвестиції, банківські позики, підтримка венчурних капіталістів, кредитна лінія, фінансування за замовленням покупця тощо.
4. Виберіть своє ім’я
Якщо ви слідкували за процесом, ви вже зробили багато важкої роботи!
Зануримося в щось не менш важливе, але трохи веселіше.
На цьому етапі у вас, ймовірно, вже є певна назва, яку ви використовували для посилання на свій бізнес. Час офіційно її затвердити.
Ось деякі речі, які варто враховувати при закріпленні назви вашого бізнесу:
- Ваша назва має бути простою для читання, написання та вимови для вашої цільової аудиторії.
- Коли це можливо, використовуйте назву магазину, яка відноситься до продуктів, які ви продаєте, щоб зробити її більш запам’ятовуваною.
- Ваша назва не має бути вже зайнятою на вашому основному каналі у соціальних мережах.
- Ви не хочете мати назву, схожу на назви ваших конкурентів.
- Домен для вашої назви має бути вільний (детальніше про налаштування домену пізніше).
Якщо ви плануєте зареєструвати своє ім’я як торговельну марку, використовуйте Trademark Electronic Search System, щоб переконатися, що воно вже не зайняте.
5. Подбайте про юридичні аспекти
Тепер, давайте виконаємо всі кроки, щоб переконатися, що ваш онлайн-бутік є законним і прозорим.
Примітка: Ніщо тут не має трактуватися як юридична порада і стосується бізнесу, що працює в межах Сполучених Штатів.
Зареєструвати ТОВ
Вам не обов’язково створювати компанію з обмеженою відповідальністю (LLC), але багато власників малого бізнесу роблять це за податковими перевагами та захистом особистої відповідальності.
Зазвичай вам знадобиться деякий вид визнаної бізнес-структури для роботи з великими постачальниками, тому ми рекомендуємо вам зробити це зараз, якщо ви збираєтеся це зробити взагалі.
На щастя, створення LLC онлайн є досить простим. LegalZoom є популярним ресурсом, і їхній посібник як створити LLC проведе вас через весь процес.
Отримайте EIN
Номер ідентифікації роботодавця (EIN), відомий також як федеральний податковий ідентифікаційний номер, – це те, що IRS використовує для ідентифікації вашого бізнесу під час податкового періоду.
Подача заявки на отримання EIN (що можна зробити онлайн через IRS) не є обов’язковою для бізнесу, але деякі банки вимагають її перед відкриттям бізнес-рахунку.
Використання EIN замість особистої інформації та номера соціального страхування у ділових документах також допоможе захистити цю конфіденційну інформацію від крадіжки особистих даних.
Зареєструйтеся у своїй державі
На федеральному рівні та в багатьох штатах вам не потрібно реєструвати назву роздрібного бутика. Однак це може бути корисним для захисту вашої бізнес-ідеї та назви від використання іншими (реєстрація торговельної марки на федеральному рівні захищає вас від цього). Вам також може знадобитися зареєструвати свій бізнес у вашому штаті для отримання необхідних ліцензій.
Якщо ви бажаєте зареєструвати свій бізнес, скористайтеся улюбленою пошуковою системою, щоб знайти щось на кшталт “зареєструвати мій бізнес в [моєму штаті]” та шукайте державні ресурси, щоб розпочати.
Ліцензування/Дозвільна діяльність бізнесу
Вам майже напевно знадобиться якась ліцензія або дозвіл, принаймні на державному рівні, якщо ви ведете бізнес — чи то в Інтернеті, чи поза його межами.
Це тому, що штати, як правило, самостійно регулюють певні галузі, такі як будівництво, сільське господарство, ресторани та, звичайно, роздрібна торгівля. Однак, якщо галузь, у якій ви працюєте, регулюється на федеральному рівні (наприклад, якщо ви продаєте алкоголь), вам також слід дослідити федеральні ліцензії та дозволи.
Складність тут полягає в тому, що вимоги, кроки та збори за оформлення ліцензій та дозволів для бізнесу значно відрізняються залежно від вашого місцезнаходження, того, що ви продаєте, і навіть ваших доходів. Загалом, ліцензії на державному рівні коштують від 50 до 400 доларів, можуть мати плату за обробку та потребують щорічного оновлення.
Щоб розпочати, пошукайте фразу, як-от “ліцензія на ведення бізнесу [моє місто]”, щоб дізнатися, чи вимагає ваш місцевий уряд якоїсь ліцензії чи дозволу. Потім продовжуйте в тому ж порядку (район, область, федеральний рівень).
Якщо ви відчуваєте себе пригніченими через все це, пам’ятайте, що ліцензування для онлайн-бутіка повинно бути принаймні простим. Також існують юристи для малих підприємств, які можуть надати вам консультації особисто або дистанційно.
Ліцензія/Дозвіл на продажі
Штати з податком на продажі, які становлять більшість, вимагають наявності ліцензії або дозволу на продажі. Ці документи дозволяють бізнесу здійснювати оподатковувані продажі та збирати податок на продажі від імені штату.
Чи потрібна вам ліцензія на продаж та для яких регіонів вам вона потрібна як онлайн-бізнесу, залежить від регуляцій вашої держави.
Ви повинні знайти інформацію щодо ліцензії на податок з продажів під час дослідження вашої ліцензії на ведення бізнесу. Ви також можете знайти в Google «ліцензія на податок з продажів [мій штат]».
Бізнес-банківський рахунок
Оскільки ваш бізнес майже повністю юридично оформлений, вам знадобиться окремий банківський рахунок.
Ви можете вибрати будь-який банк, який вам подобається, ми просто рекомендуємо порівняти умови та продукти різних банків, а також розумні комісії.
Страхування бізнесу
Вимоги та очікування до бізнес-страхування у вашому штаті — скажіть разом з нами — суттєво відрізнятимуться.
Проте багато сталих електронних комерційних компаній вибирають стандартну страховку загальної відповідальності, яка покриває претензії щодо тілесних ушкоджень; претензії щодо пошкодження власності; а також претензії щодо порушення авторських прав, наклепу та обмови.
Товарний знак
Хочете захистити унікальну назву, логотип та елементи бренду вашого бізнесу? Зареєструйте товарний знак.
Ви можете подати заявку на торгову марку онлайн. Зверніть увагу, ці заявки можуть оброблятися досить довго. На момент написання цього тексту обробляються заявки з осені 2022 року.
6. Розробіть ваш брендінг
Сильний брендинг є важливим для будь-якої компанії, але особливо для тих, хто знаходиться у конкурентному та дещо переповненому роздрібному просторі.
Брендінг вашого онлайн-бутіку важливий, оскільки він може привернути потенційних клієнтів із вашої цільової аудиторії до вашого бізнесу – Крім того, це допоможе їм запам’ятати вас і повертатися за більшим.
Що входить у бренд?
Усе, що формує сприйняття вас споживачами, таке як:
- Ваше ім’я та слоган або місія
- Ваш логотип
- Ваша колірна палітра
- Дизайн вашого вебсайту
- Дизайн упаковки
- Голос вашого бренду, включаючи будь-яку унікальну мову
Брендбук
Брендбук — це посібник, який описує візуальну ідентичність компанії та пояснює конкретні правила представлення бренду у зовнішніх комунікаціях. Брендбуки використовуються як внутрішньо, так і зовні партнерами, медіа та агенціями.
Читати даліКоли ваш бізнес розширюється та змінюється разом із ринком, ви, ймовірно, виявите, що потрібно оновити його, щоб відповідати сучасним вимогам. І зміни це нормально! Головне, щоб будь-які оновлення, які ви робите, залишалися вірними бренду і виконувалися послідовно на кожній платформі, від ваших продуктів і упаковки до вашого сайту, присутності в соціальних мережах та далі.
Для підтримки цієї послідовності ми рекомендуємо зберігати всі ваші активи та нотатки про шрифти, кольори тощо в єдиному посібнику бренду.
Не впевнені, як розпочати роботу з брендингом? Це чудовий час, щоб найняти дизайнера, або почати самостійно на платформі, як Canva, яка має всі шаблони та організаційні можливості, необхідні власнику малого бізнесу для початку роботи.
7. Розвивайте свою онлайн-присутність
Як тільки назва вашого бізнесу стане офіційною і ваш бренд готовий до запуску, ви зможете нарешті забезпечити свою цифрову присутність в інтернеті.
Ми рекомендуємо почати з назви вашого домену.
Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту. Наприклад, на сайті, на якому ви зараз перебуваєте, dreamhost.com є ім’ям домену.
Доменні імена повинні бути унікальними, як і адреси. Зазвичай ви хочете, щоб воно було таким же, або дуже схожим на назву вашого бізнесу.
Як тільки ви знайдете доступне ім’я домену — перевірте тут — ви можете купити його через реєстратора доменів. Пізніше ви зможете приєднати цей домен до вебсайту вашого онлайн бутіка, так що він з’явиться, коли люди введуть ваше ім’я домену у свій пошуковий рядок інтернету.
Реєстратор доменів
Реєстратор доменів – це організація, що управляє реєстрацією доменів для реєстрів доменів верхнього рівня (TLD). Реєстратори надають послуги реєстрації та продають доменні імена реєстрантам.
Читати більшеПотім захистіть свої соціальні важелі на всіх різних каналах, де ви хочете мати соціальну присутність (ідеально, там де вже присутня ваша аудиторія). Зареєструйте нові акаунти під назвою, яка, знову ж таки, така сама або дуже близька до назви вашого бізнесу та домену.
8. Знайдіть продукти та постачальників
Якщо ви плануєте продавати готові продукти у своєму новому бізнесі, настав час знайти постачальників або провайдерів для дропшиппінгу/створення за запитом.
Навіть якщо ви частково збираєте або виготовляєте всі свої продукти з нуля, вам потрібно знайти постачальників для ваших сировинних матеріалів.
Є кілька елементів, на які ми рекомендуємо звернути увагу при початку створення вашого ланцюга постачання:
Сумісність
Ви (сподіваємось) будете регулярно взаємодіяти з багатьма своїми постачальниками. Тому важливо трохи познайомитися з ними перед підписанням будь-яких тривалих угод. Ви хочете переконатися, що можете ладнати з цими компаніями або особами та довіряти їм у питаннях чесного та точного обговорення цін і термінів.
Вартість проти якості
Ще одне, що варто враховувати, це переконатися, що якість продуктів або матеріалів, які ви закуповуєте, відповідає стандартам вашої бутіка та очікуванням клієнтів.
Щоб краще зрозуміти це, запросіть зразки у потенційних провайдерів. Це звичайна практика, і гарні провайдери із задоволенням погодяться.
Оглядаючи зразки продуктів та матеріалів, пам’ятайте, що ви повинні вибирати високоякісні продукти без надмірного втручання у ваш бюджет або руйнування вашої здатності генерувати будь-який прибуток.
Рівень обслуговування клієнтів
Особливо коли справа доходить до співпраці з партнером у бізнес-моделі дропшиппінгу або створення за вимогою, вам буде потрібна підтримка клієнтів та постійний зв’язок з їхнього боку.
Щоб зрозуміти, яку підтримку вони можуть надати та чи відповідає вона вашим потребам, дізнайтеся, чи є у провайдера, якого ви розглядаєте, контактна особа в компанії, яка призначена для вашого облікового запису та яка постійно та легко доступна для вас.
Знати, як перевірити постачальника це добре — але як їх знайти насамперед?
Зв’язування з іншими власниками онлайн-бутіків та відвідування торгових виставок є двома найкращими способами насправді зустріти постачальників, які вже мають добру репутацію. Ви також можете шукати онлайн-відгуки від бізнесів, які вже продають у вашому сегменті, щоб почати список постачальників, про яких ви потім зможете дізнатися більше самостійно.
За даними Forbes, деякі популярні постачальники товарів для бутиків та ринки сьогодні включають:
9. Налаштуйте свій онлайн-магазин
Продукти готові, настав час зробити найважливіший крок: вивести їх в онлайн та зробити доступними для вашої аудиторії!
Ми рекомендуємо розгортати ваш сайт на WordPress.org, що може бути зроблено всього за п’ять хвилин.
Цей потужний, гнучкий та простий у використанні конструктор сайтів безкоштовно завантажується (вимагається платний хостинг) та може бути заповнений вашим інтернет-магазином. Особливо ефективно, коли використовується разом із WooCommerce та спеціалізованим хостингом для WooCommerce.
Де Shopify є платформою електронної комерції, WooCommerce є плагіном. Нам найбільше подобається WooCommerce, тому що ви все ще можете скористатися всіма функціями та можливостями вашого веб-сайту WordPress, з додатковою перевагою потужного плагіна онлайн-магазину, який постійно оновлюється для покращення та збільшення безпеки.
З WooCommerce ви можете проектувати зовнішній вигляд та відчуття вашого онлайн-магазину, перелічувати будь-які види продуктів (або послуг, підписок тощо), пропонувати високозахищені варіанти оплати, друкувати етикетки прямо з платформи, повністю керувати замовленнями (навіть з мобільного) та використовувати безліч інтеграцій (таких як бухгалтерські інструменти), які ще більше розширюють можливості платформи.
Початок роботи з WooCommerce простий:
- Перейдіть до панелі керування WordPress
- Перейдіть до Plugins > Add New
- Знайдіть “WooCommerce”
- Клік Install Now
- Клік Activate
- WooCommerce з’явиться у вашій бічній панелі
- Перейдіть до WooCommerce > Home та пройдіть процес налаштування
Для більш детального ознайомлення з інсталяцією та налаштуванням, перегляньте наш повний посібник про як встановити WooCommerce на вашому WordPress сайті.
WooCommerce пропонує різні моделі ціноутворення, але для інтернет-торговців вони рекомендують Woo Express, який має безкоштовний пробний період та коштує від $25/місяць при річній оплаті.
10. Наповніть ваш сайт електронної комерції новими продуктами
Тепер заповніть усі важливі деталі продукту.
Перш за все, ми настійно рекомендуємо інвестувати гроші в якісні фотографії ваших продуктів.
І відразу після цього, інвестуйте час у створення креативних, конкретних описів. Вам навіть може знадобитися провести деякі дослідження оптимізації для пошукових систем (SEO), щоб переконатися, що у ваших описах використовуються специфічні терміни, які шукає ваша ідеальна аудиторія.
Описи продуктів також є хорошим місцем для додаткового продажу чи перехресного продажу інших товарів у вашому магазині, демонструючи, як вони поєднуються разом.
Що стосується ціноутворення, звичайно, воно залежить від багатьох факторів — якості, попиту, накладних витрат та інших витрат. Але зазвичай, у роздрібних бутиках, що спеціалізуються на одязі, аксесуарах та маленьких подарунках, нормою є кістякове ціноутворення.
Ціноутворення за принципом «ключового каменю» полягає у продажу товару вдвічі дорожче від його оптової вартості. Так, дрібницю, яку ви купили оптом за 100 доларів, у вашому магазині буде продано за 200 доларів.
11. Почніть залучати покупців через маркетинг
Останній, але не менш важливий крок — нарешті час вивести ваш бутік в онлайні у широкий світ і перед вашими ідеальними покупцями.
Це означає маркетинг.
Електронна пошта Маркетинг
Електронна пошта є одним з найбільш потужних каналів маркетингу, які належать вам. Це означає, що ви маєте повний контроль над контентом, а також над його розповсюдженням.
Створюйте сегментовані списки електронної пошти людей, які здійснили покупки або проявили інтерес іншими способами, наприклад, додавши товари до свого списку бажань на вашому сайті. Ви можете додатково сегментувати за віком споживача, місцезнаходженням, типами продуктів, які їх цікавлять, тощо.
Таким чином, ви можете надсилати більш персоналізовані електронні листи, які дійсно додають цінності для вашої аудиторії, надихаючи на продажі та утримання.
Соціальні
Перш за все, цілком нормально не використовувати кожну доступну соціальну мережу!
Ми рекомендуємо взаємодіяти лише з кількома каналами, які використовує ваша цільова аудиторія. Це дає вам час зосередитися на створенні правильного контенту та стратегії для приваблення уваги та здійснення конверсій.
По-друге, зверніть увагу на соціальні мережі, які мають вбудовані функції покупок — наприклад, Instagram Shopping. Ваша аудиторія зможе здійснювати покупки з меншими труднощами завдяки вбудованим можливостям покупок.
Маркетинг контенту
Контент-маркетинг є чудовим доповненням до більш актуального маркетингу в соціальних мережах.
Лише кілька публікацій в Instagram та Facebook можуть надихати на кліки та покупки, коли вони навіть лише кілька тижнів, але вічнозелений контент може бути показаний користувачам пошукових систем для стимулювання продажів протягом багатьох років (з деякими оновленнями час від часу, за потреби).
Партнерство
Особливістю роздрібного простору є те, наскільки поширеною є співпраця з іншими брендами, що допомагає взаємно продавати продукцію, ділячись товарами один одного в онлайн-магазинах, електронних листах та дописах у соціальних мережах.
Просто шукайте інші бутіки з аудиторією, схожою на вашу. Наприклад, інтернет-бутік одягу може співпрацювати з парфумерією, продавцем аксесуарів або навіть спеціалізованим інтернет-магазином шоколаду під час святкового сезону.
Маркетинг інфлюенсерів
У епоху TikTok, маркетинг інфлюенсерів може бути чудовим способом представити ваші пропозиції потенційним покупцям.
Стратегія маркетингу впливу полягає в процесі оплати онлайн-впливовим особам за демонстрацію та продаж вашої продукції своїй аудиторії.
Спочатку визначте, де знаходиться ваша аудиторія — Instagram, YouTube, згаданий раніше TikTok тощо. Потім знайдіть інфлюенсерів з меседжингом та підписниками, які відповідають вашому бренду, і почніть з ними спілкування.
Почніть свій онлайн-бутік сьогодні
Мабуть, уже зрозуміло, що для запуску вашого онлайн-бутіку потрібно чимало зусиль.
Але це може бути дуже корисна робота, коли ви знаєте, що робите все необхідне для успіху.
Коли ви будете готові налаштувати онлайн-магазин, який буде все це розміщувати, і знадобиться підтримка, зверніться до хостингу WooCommerce та професійних послуг з дизайну вебсайтів від DreamHost, щоб оживити вашу бутик.
Ваш магазин заслуговує на WooCommerce Хостинг
Продавайте будь-що, будь-де, будь-коли на найбільшій у світі платформі електронної комерції.
Дивіться також