Як розпочати бізнес з дропшиппінгу

by Dan Kuciel
Як розпочати бізнес з дропшиппінгу thumbnail

Ведення успішного онлайн-магазину є перевіреним способом заробітку.

Але якщо ваше прізвище не є Bezos, то ідея купівлі складу та відправлення нескінченних пакунків може здатися трохи відлякуючою.

На щастя, є обхідний шлях: розпочніть бізнес з дропшипінгом.

Ви напевно чули, як люди говорять про дропшиппінг у соціальних мережах. Такі відео зазвичай включають в себе суперкари, різко зростаючі графіки та розмови про “пасивний дохід”. Було б складно не зацікавитись.

Але що таке дропшипінг і як розпочати? Цей поглиблений огляд має відповіді та поетапний посібник з створення власного бізнесу з дропшипінгу.

Що таке дропшиппінг?

Dropshipping — це вид e-commerce, де власники магазинів продають продукти, які виготовляються, зберігаються та відправляються іншою компанією. Це означає, що продавці можуть зосередитися на продажах і маркетингу, не займаючись виробництвом або логістикою.

Дропшиппінг раніше був нішевим бізнесом. З часом він став набагато доступнішим. Тепер кожна основна електронна комерційна платформа може обробляти дропшиппінг (включно з Amazon і eBay), і багато з них мають спеціальні плагіни.

Крім того, зараз існує багато компаній, які надають послуги дропшипінгу. Деякі з них спеціалізуються (наприклад, послуги друку на футболках за запитом), тоді як інші пропонують широкий асортимент продукції.

Сьогодні близько 30% онлайн-магазинів використовують якусь форму дропшипінгу. В результаті, дропшипінг оцінюється в 225,99 мільярда доларів на рік по всьому світу. Ця цифра стрімко зросла протягом останнього десятиліття і, як очікується, продовжить зростати.

Ринок дропшипінгу в Північній Америці

Що таке дропшипер?

Дропшипери – це люди, які управляють інтернет-магазинами, використовуючи бізнес-модель дропшиппінгу. Багато з цих людей дуже захоплені тим, чим займаються. Ви можете знайти процвітаючі спільноти в соціальних мережах, присвячені дропшиппінгу.

Чому вам варто спробувати дропшиппінг

Чудова річ у електронній комерції полягає в тому, що будь-хто може створити успішний бізнес з дуже низькими витратами на старт. Дропшиппінг робить процес ще простішим (і менш витратним!)

Тоді як звичайний магазин електронної комерції має купувати продукти та зберігати їх, дропшиперам не потрібно тримати на складі жодних товарів. Вам просто потрібно чекати, поки хтось зробить покупку, і ваш обраний постачальник дропшиппінгу зробить все інше.

Це також робить дропшиппінг хорошим для новачків у галузі електронної комерції та для когось, хто має обмежений час або хоче вести інтернет-магазин як додатковий заробіток.

З бізнес-точки зору, модель дропшиппінгу дозволяє власникам магазинів бути дуже гнучкими. Замість того, щоб завжди продавати наявний товар, ви можете перейти на нові продукти або навіть на повністю нову нішу, не витрачаючи жодної копійки.

Переваги дропшиппінгу

Виклики дропшипінгу

Звичайно, робота магазину дропшиппінгу – це не лише райдуги та єдинороги. Як і в будь-якому іншому електронному бізнесі, ви, ймовірно, зіткнетеся з деякими викликами на своєму шляху.

Найбільший недолік дропшипінгу полягає у зменшенні прибутку з кожного продажу. Це тому, що компанія, яка займається логістикою, також отримує свій прибуток. Таким чином, тоді як середній інтернет-магазин має 42% прибуткову маржу, багато дропшипперів зберігають лише між 10% та 30% від ціни продажу.

Разом з прибутком ви маєте відмовитися від деякого контролю, коли використовуєте метод прямої доставки. Якщо ваш постачальник залишиться без запасів або зіткнеться з затримками у виконанні замовлень, ви не можете зробити багато чого.

Але, можливо, найбільшою проблемою дропшиппінгу сьогодні є конкуренція. За словами експертів галузі, лише 10–20% дропшиппінг бізнесів насправді зароблять гроші протягом 12 місяців. Багато з тих, хто не зможе згенерувати прибуток, зникнуть зовсім.

Виклики дропшипінгу

Як відрізняється дропшиппінг від партнерського маркетингу?

У деяких аспектах, дропшиппінг дуже схожий на партнерський маркетинг. Обидві моделі стосуються реклами продуктів, які ви фізично не володієте, зокрема в певній ніші.

Ключова відмінність полягає в тому, що партнерські маркетологи отримують комісійну винагороду за просування інтернет-рітейлерів, тоді як дропшиппери є інтернет-рітейлерами. Оскільки вони самостійно встановлюють свої ціни, успішні дропшиппери, як правило, заробляють значно більше, ніж партнерські маркетологи.

Початок вашого бізнесу з дропшиппінгу

Початок бізнесу з дропшиппінгу з нуля може бути одночасно захоплюючим і трохи лякаючим. Щоб допомогти вам досягти успіху, ось сім основних кроків, які слід виконати:

Крок 1: Визначте свою нішу

Як новачку у дропшиппінгу, може бути спокусливо піти шляхом Amazon, «ми продаємо все». Адже ви дійсно можете продавати все, чи не так?

Так, ви могли б. Але це, ймовірно, було б помилкою.

Найуспішніші бізнеси з дропшипінгу, як правило, зосереджуються на певній ніші або категорії. Це полегшує маркетинг вашого нового магазину, оскільки всі ваші потенційні клієнти зацікавлені приблизно в одному і тому ж.

Коли справа доходить до вибору вашої ніші, варто не поспішати. Ідеально, ви хотіли б вибрати область, де є значний попит і хороші прибуткові маржі. Якщо ви зможете знайти нішу, яка відповідає цим критеріям і має мало конкуренції, це буде ще краще.

Наступні широкі категорії продуктів, як правило, показують хороші результати для дропшипперів:

  • Одяг
  • Автомобільні аксесуари
  • Аксесуари для смартфонів
  • Дитячі товари
  • Товари для здоров’я та краси
  • Офісні товари
  • Товари для тварин

Після вибору категорії спробуйте визначити нішу. Наприклад, ви можете спеціалізуватися на сумках або сукнях у категорії одягу. Ви можете бути ще більш конкретними (наприклад, літні сукні блакитного кольору), але пам’ятайте, що вибір дуже вузької ніші зменшить загальний розмір вашого ринку.

Ідеально, ви повинні базувати своє рішення на обширному ринковому дослідженні:

  • Використовуйте інструменти, як-от Jungle Scout, щоб дізнатися, що зараз добре продається на Amazon, eBay та інших великих платформах.
  • Скануйте дані Google Trends, щоб знайти продукти, які набирають популярності.
  • Підтвердіть свої ідеї, знаходячи ключові слова з великим трафіком та малою конкуренцією, пов’язані з вашою нішею через Google Keyword Planner.

Ви можете вибрати нішу, повністю спираючись на зібрану інформацію. Однак, поєднання даних із вашими знаннями та інтересами має більшу ймовірність привести до довгострокового успіху.

Отримуйте вміст безпосередньо у свою скриньку

Підпишіться зараз, щоб отримувати всі останні оновлення безпосередньо у свою скриньку.

Крок 2: Вибір постачальника

Ваш постачальник надзвичайно важливий для потенційного успіху вашого нового бізнесу з дропшиппінгом. Адже обрана компанія буде обробляти весь процес виконання замовлень.

Ви можете знайти компанії, що займаються дропшипінгом, у різних місцях:

  • Довідники з дропшиппінгу: Сайти, такі як Worldwide Brands, SaleHoo та Doba, надають бази даних перевірених оптових постачальників, які пропонують дропшиппінг своїх товарів.
  • Ринкові майданчики постачальників: Деякі ринкові майданчики, такі як Wholesale2B, пропонують широкий асортимент товарів, які ви можете почати продавати відразу.
  • E-commerce платформи: Багато платформ зараз мають вбудовані інтеграції з постачальниками дропшиппінгу, такими як Spocket, Alibaba, AliExpress та Modalyst.
  • Онлайн-спільноти: На платформах, таких як Reddit та Facebook, ви знайдете спільноти продавців, які можуть надати відгуки про постачальників на основі реального досвіду.

Під час пошуку запишіть декілька постачальників, які мають хороші відгуки, з додатковими балами за надійний сервіс та якісну підтримку клієнтів.

Як тільки у вас буде короткий список, уважно вивчіть, що пропонує кожен постачальник. Враховуйте:

Також варто протестувати канали зв’язку кожного постачальника та попросити зразки продукції. Мета полягає в тому, щоб знайти найбільш професійного, надійного постачальника, який залишить вам місце для прибутку.

Крок 3: Налаштування вашого магазину

Забезпечивши ваш ланцюжок постачання, наступним кроком буде налаштування вашого магазину. Якщо ви ще не створили свій сайт, у вас є кілька платформ на вибір:

Самостійно розміщений сайт

Налаштування власного сайту на вашому хостингу є, мабуть, найбільш доступним і гнучким варіантом. Популярним вибором тут є WordPress, з встановленим плагіном WooCommerce. Це дозволяє додавати велику кількість додаткових інтеграцій, включаючи посилання на популярних постачальників дропшиппінгу.

Глосарій DreamHost

WooCommerce

WooCommerce — це плагін WordPress, призначений для потреб електронної комерції. Цей інструмент дозволяє власникам веб-сайтів почати продавати продукти у гнучкому, налаштовуваному інтернет-магазині.

Читати далі

Хочете дізнатися більше про цю можливість? Перегляньте наш швидкий початковий посібник WooCommerce.

Загальні конструктори сайтів

Багато платформ конструкторів сайтів мають деякий елемент електронної комерції. Цілком можливо налаштувати магазин таким чином, особливо коли ви тільки починаєте. Однак, такі платформи часто обмежені з точки зору можливостей електронної комерції, і у вас можуть виникнути труднощі з підключенням обраного постачальника.

Конструктори сайтів для електронної комерції

Деякі конструктори сайтів своїми руками конструктори сайтів зосереджені на електронній комерції. Вони надають кращі можливості для дропшиперів, ніж більш загальні платформи, а платформи, такі як Shopify, пропонують інтеграції з популярними постачальниками. Проте, зручність часто йде разом з вищою місячною ціною та меншим загальним контролем.

Створення вашого сайту

Незалежно від того, який інструмент ви оберете, варто замислитися над загальним дизайном вашого нового інтернет-магазину.

Якщо ви не впевнені, з чого почати, розгляньте можливість використання готового шаблону або теми. Існує буквально тисячі таких шаблонів, і добре розроблені шаблони становлять ідеальну відправну точку для дизайну вашого сайту.

З встановленою темою все йде до оптимізації вашого сайту для надання чудового досвіду користувачам. Ось короткий список завдань:

  • Використовуйте адаптивний дизайн: Переконайтеся, що ваш сайт виглядає добре як на комп’ютері, так і на мобільному.
  • Робіть його легким для читання: Вибирайте добре читабельні шрифти та не бійтеся використовувати великі розміри тексту.
  • Думайте про навігацію: Допоможіть вашим клієнтам знайти те, що вони шукають, надаючи меню, варіанти сортування та пошукову панель.
  • Використовуйте високоякісні зображення: При створенні сторінок товарів обов’язково включайте фотографії товарів високої якості.

У довгостроковій перспективі сильний брендинг допоможе збільшити продажі. Для цього вам знадобиться професійний логотип та запам’ятовувана назва домену.

[bng]

Платежі та виконання

Налаштування вашого магазину — це не тільки створення гарного дизайну. Це також має працювати на задньому плані.

Це починається з платежів. Коли клієнти хочуть зробити покупку, як ви прийматимете їхні гроші? Є кілька великих провайдерів обробки платежів, про кожного з них варто дізнатися перед тим, як обрати одного. Також добре пропонувати більше одного способу оплати (наприклад, кредитна карта, PayPal тощо).

Так само важливо, ви повинні переконатися, що ваш постачальник дропшиппінгу має всю інформацію, яка їм необхідна для виконання замовлень клієнтів.

Процес тут варіюється залежно від вашого вибору методу виконання та постачальника, але зверніть увагу на наступні деталі:

  • Назва бізнесу: Ваша зареєстрована назва бізнесу
  • Контактна інформація: Ваше ім’я, електронна пошта, номер телефону та поштова адреса
  • Сертифікат перепродажу: Доказ того, що ви є бізнесом, який перепродає товари (якщо це вимагається у вашому штаті)
  • Переваги обробки замовлень: Як подавати замовлення (EDI, файл CSV, API) та бажані терміни виконання
  • Переваги доставки: Вирішіть, чи будете використовувати власні тарифи або інтегровані тарифи, необхідні номери облікових записів
  • Брендинг: Чи хочете ви, щоб брендинг постачальника був вилучений та продукція відправлялася у непомітних коробках
  • Адреса повернення: Адреса повернення, яку потрібно вказати на етикетках для повернення клієнтами
  • Каталог продукції: Деталі щодо того, які їх продукти ви хочете перепродавати у своєму магазині
  • Потреби в запасах: Скільки запасів вам потрібно, будь-які бажані повідомлення про низький рівень запасів
  • Умови договору: Ваші запитувані політики щодо мінімальних замовлень та ціноутворення

Юридичні Вимоги

Перед тим, як зробити ваш магазин доступним, врахуйте, що в деяких частинах світу існують правові вимоги щодо продажу онлайн. Перевірте місцеві закони, щоб дізнатися, чи потрібна вам дійсна ліцензія на ведення бізнесу та дозвіл на продаж за акцизом для законної діяльності.

Крок 4: Стратегія ціноутворення

Вивчення інформації про вартість та ціноутворення може здатися не надто захоплюючим, але це критично важливий крок на шляху до становлення суперзіркою дропшипінгу.

Як і в будь-якому роздрібному бізнесі, дропшиппінг є прибутковим лише у випадку, коли ви продаєте товари значно дорожче, ніж купуєте їх. У цьому випадку ваші витрати включають оптову вартість продукту, який ви відправляєте на дропшиппінг, вартість виконання замовлення та витрати на доставку. Починаючи розміщувати товари, не забудьте підрахувати загальні витрати, пов’язані з кожним товаром.

Після отримання цієї цифри, ви можете встановити свої ціни. Мета тут — максимізувати ваш прибуток, залишаючись конкурентоспроможними на ширшому ринку. Дослідження конкурентів є життєво необхідним — перегляньте, скільки інші стягують за той самий продукт.

Один із способів випередити конкурентів – використання динамічного ціноутворення. Це коли ви змінюєте ціну, яку стягуєте за кожен продукт, залежно від таких факторів, як попит і ціни конкурентів.

Якщо інші магазини почнуть збільшувати ціни, ви також можете підвищити свої. Аналогічно, якщо запаси певного продукту в великих рітейлерах, як-от Amazon, почнуть зменшуватися, ви, можливо, зможете підняти свої ціни. З іншого боку, вам може знадобитися знизити свої ціни, якщо інші магазини знижують їх.

Якщо це звучить складно, не хвилюйтеся. Більшість електронних комерційних платформ мають цю функцію вбудованою або доступною як додаткова послуга (наприклад, WooCommerce Dynamic Pricing).

(Корисна порада: Пам’ятайте, що вам може знадобитися додати податок на продажі.)

Крок 5: Розробіть стратегію для маркетингу та продажів

Існує багато різних способів просувати ваш новий онлайн-бізнес. Головне — знайти найкращі канали для ваших особливих навичок та типу людей, які ймовірно купуватимуть ваші товари.

Визначення особистості цих людей насправді є дуже хорошою відправною точкою. Спробуйте створити персону покупця, повний профіль середньостатистичної людини, яка ймовірно буде робити покупки в вашому інтернет-магазині. Пошукайте в інтернеті статистику, щоб зробити ваш профіль точнішим, та використовуйте онлайн-спільноти для отримання відгуків від більш досвідчених продавців.

Глосарій DreamHost

Персона

У маркетингу, u201cперсонаu201d відноситься до вигаданого клієнта, який відображає вашу основну аудиторію (або одну з них). Бізнес розробляє персони, щоб краще зрозуміти, до кого вони спрямовують маркетинг та як продавати їм.

Читати більше

Як тільки ви зрозумієте, кому ви продаєте, настав час побудувати стратегію цифрового маркетингу. Ось деякі ідеї щодо того, що включити:

Глосарій DreamHost

SEO

Оптимізація для пошукових систем (SEO) — це процес покращення позицій сайту в результатах пошуку. Результати пошуку формуються на основі багатьох факторів, включаючи релевантність та якість сайту. Оптимізація вашого сайту за цими факторами може допомогти підвищити його рейтинги.

Читати далі

Ще одним важливим аспектом просування вашого магазину є повторний таргетинг. Це коли ви надсилаєте промоції та реклами людям, які раніше відвідували ваш магазин, але не зробили покупку. Ідея тут полягає в тому, щоб переконати їх здійснити покупку.

Ретаргетинг зазвичай досить ефективний. Багато людей, які не роблять покупку, просто відволікаються або зупиняються під час процесу покупки і не доводять справу до кінця. Надаючи їм нагадування, ви можете легко відновити первісний інтерес.

Оптимізація для конверсій

Глосарій DreamHost

Конверсія

Конверсія вебсайту — це будь-яка дія користувача на сайті, яка сприяє його просуванню воронкою продажів. Приклади включають заповнення веб-форми, клік по кнопці заклику до дії або купівлю продукту.

Читати більше

Ефективна маркетингова стратегія повинна приваблювати людей до вашого інтернет-магазину. Коли вони прибудуть, вам все ще потрібно переконати їх зробити покупку.

Якість сторінок вашого продукту є ключовою тут. Кожна сторінка повинна містити наступні елементи:

  • Описова назва: Допоможіть клієнтам одразу зрозуміти, що вони бачать.
  • Декілька зображень: Люди хочуть бачити, що вони купують, до найменших деталей.
  • Повний опис продукту: Не розповідайте зайве про особливості; поясніть, як продукт може допомогти вашій цільовій аудиторії.
  • Інші деталі: Ви також можете включити Часті питання про продукт, специфікації та відгуки клієнтів.

Інша основна область вашого сайту для оптимізації конверсій – оформлення замовлення. Саме тут люди мають сплатити за товар у своєму кошику. Якщо вони зіткнуться зі значними труднощами, це дає їм привід відмовитися від покупки.

Таким чином, намагайтеся зробити процес оформлення замовлення максимально зручним. Збирайте лише необхідну інформацію та дозвольте людям створювати обліковий запис, де їхні особисті дані зберігатимуться для наступної покупки.

Крок 6: Замисліться над Обслуговуванням Клієнтів

Як дропшипер, момент покупки може здатися кінцевим пунктом призначення. Адже все, що відбувається далі, здійснюється постачальником третьої сторони.

Але варто пам’ятати, що люди, які купують у вашому магазині, є вашими клієнтами. Якщо щось піде не так, ваш обов’язок це виправити.

З цієї причини розумно враховувати обслуговування клієнтів, поки ви ще налаштовуєте свій магазин. Що робити, якщо клієнт захоче повернути товар або подати скаргу? Як вони зв’яжуться? Як ви оброблятимете кожен випадок?

Як вихідну точку, зробіть процес зв’язку з клієнтами та потенційними покупцями максимально простим. Створіть окрему сторінку контактів, і моніторьте принаймні два канали. В усіх обставинах споживачі цінують швидке спілкування.

Далі, обов’язково вкажіть політику повернення на вашому сайті. Вона повинна включати:

  • Які товари можна повернути або обміняти
  • Хто оплачує вартість доставки при поверненні коштів
  • Терміни для повернення коштів та товарів
Приклад Політики Повернення

Чітко сформульована політика може допомогти, якщо клієнт дійсно захоче скористатись нею. Просто пам’ятайте, що ваші умови не можуть скасовувати місцеві закони про захист прав споживачів.

Коли ви починаєте обробляти такі запити, важливо вести записи кожного випадку. Якщо пізніше клієнт вирішить вдатися до судового розгляду, це забезпечить наявність доказів для підтвердження вашої версії.

Коли ваш магазин росте, ви можете виявити, що обсяг запитів на підтримку стає важко керувати. На цьому етапі багато дропшиперів починають виносити на аутсорсинг спеціалізованим фірмам, які надають підтримку клієнтів як послугу.

Пам’ятайте, що обслуговування клієнтів може застосовуватися також до того, як хтось здійснить покупку. Іноді потенційні клієнти мають питання, на які хочуть отримати відповіді перед тим, як витратити свої кровно зароблені гроші. Якщо ви зможете надати це заспокоєння вчасно, ви, ймовірно, зможете збільшити кількість продажів.

Крок 7: Аналізуйте та оптимізуйте

Після налаштування та просування вашого магазину ви, сподіваємося, почнете бачити перші продажі. Спочатку це дуже приємно, але кожен інтернет-підприємець прагне до великих грошей.

Щоб перетворити ваш малий бізнес на імперію дропшипінгу, важливо слідкувати за цифрами. Кожен відвідувач, кожен клік і кожен продаж є можливістю дізнатися щось про вашого клієнта і що йому подобається.

Щоб отримати доступ до цієї інформації, вам потрібно налаштувати деяку аналітику. Google є найкращим безкоштовним варіантом тут, але інші інструменти, як Crazy Egg, можуть забезпечити більш детальний аналіз поведінки клієнтів на вашому сайті.

Дані можуть показати, які продукти добре продаються, а які не користуються великим попитом. Ви також можете спробувати різні дизайни магазину, щоб побачити, який працює найкраще, і виміряти покращення, коли ви додаєте нові функції на ваш сайт.

Також важливо слідкувати за ринком. Успішні дропшиппери змінюють асортимент залежно від попиту, наповнюючи свій магазин трендовими товарами та видаляючи продукти, які вийшли з моди. Одного разу вийшовши вперед, ви повинні працювати, щоб залишитися там!

5 секретів успішного дропшипінгу

Зазначені вище кроки є ідеальним планом для будь-якого стартапу з дропшипінгу. Однак, у цьому бізнесі є більше, ніж може здатися на перший погляд. Ось деякі ключові поради, які допоможуть підняти ваш магазин над конкуренцією:

1) Встановіть стосунки з вашим постачальником

Легко сприймати дропшиппінг як готове рішення. Але реальність може бути зовсім іншою. Доставка продуктів по всьому світу на замовлення – це нелегке завдання, і навіть найкраща компанія іноді може помилитися або зіткнутися з власними проблемами.

Ось чому дуже важливо ставитися до вашого постачальника дропшипінгу як до партнера. Налагодження ліній зв’язку дозволяє ставити питання та вирішувати проблеми, коли щось йде не так. Крім того, ви можете отримати доступ до інформації про рівні запасів та майбутні продукти.

2) Не бійтеся інвестувати в рекламу

Як дропшипер, ви продаєте продукти, які не є унікальними. Тому успіх вашого нового магазину в значній мірі залежить від ефективності вашої стратегії цифрового маркетингу.

Хоча дуже важливо докладати багато зусиль для просування ваших пропозицій, тяжка праця дозволить вам досягти лише певної міри успіху. Тому більшість успішних дропшиперів інвестують кошти в рекламу.

Як ми обговорювали раніше, дропшиппінг (та електронна комерція загалом) є надзвичайно конкурентним. Навіть якщо ви працюєте в маленькій ніші, буде десятки інших інтернет-магазинів, які змагатимуться за увагу ваших цільових клієнтів. Реклама може допомогти вам досягти цих осіб першими, надаючи вам значну перевагу.

Є кілька місць, де ви можете витратити свої гроші:

  • Реклама в Google
  • Реклама у Facebook
  • Реклама на Pinterest
  • Реклама в Instagram
  • Спонсорство
  • Партнерства з інфлюенсерами

Хоча ви не хочете занадто рано розпорошувати гроші, багато нових власників бізнесу роблять помилку, не інвестуючи достатньо в рекламу. В результаті вони бачать повільний ріст — і деякі відмовляються через це.

Приклад реклами Dropshipping

3) Використовуйте соціальні докази

Якщо хтось, кого ви знаєте, рекомендує магазин, ви з більшою ймовірністю зробите покупку саме там, а не у конкурента. Це і є сила соціального доказу.

Соціальні докази можна визначити як будь-який контент зі стороннього джерела, який підтверджує ваші твердження. Це включає рекомендації, відгуки клієнтів, експертний аналіз, статистику, а також виступи в пресі.

Включення соціальних доказів на вашому сайті може допомогти збудувати довіру до вашого бренду. Також ви можете включити соціальні докази на окремі сторінки продуктів, щоб підтвердити якість ваших товарів. Це дуже ефективна тактика, яку використовує кожен великий онлайн-рітейлер.

4) Використовуйте соціальні медіа

Не існує неправильного способу реклами вашого магазину дропшипінгу. Але якщо подивитися на топ-заробітчан у цій галузі, то можна помітити одну спільну річ: всі вони використовують соціальні мережі.

Додатки, як TikTok, Pinterest та Instagram, чудово підходять для досягнення мільйонів людей, а акцент на візуальному контенті дозволяє красиво демонструвати ваші продукти. Коли відео стає вірусним, часто можна побачити тисячі продажів за короткий період часу.

Звичайно, стати вірусним ніколи не гарантовано. Замість цього, намагайтесь публікувати регулярно та прагніть до постійного зростання. Прибуток від вашого інвестування часу повинен зростати з часом.

5) Використовуйте надійну платформу

Якщо ви новачок у дропшипінгу, може бути спокусливо використати дуже дешевий конструктор сайтів для створення вашого магазину та “перевірки води”.

Порада: не марнуйте свій час.

Dropshipping працює, коли у вас є сайт, який виглядає належним чином і працює добре. Єдиний спосіб отримати доступ до таких технологій – це вибрати спеціалізоване рішення для електронної комерції.

Розпочніть свою електронну комерцію з DreamHost

Якщо ви шукаєте швидкий, надійний та доступний спосіб запустити свій бізнес з дропшипінгу, DreamHost може допомогти.

Ми пропонуємо керований WooCommerce хостинг з гарантією безперервної роботи 99.9%. Кожен план пропонує вражаючу швидкість, необмежену пропускну здатність та автоматичне резервне копіювання. Ви також отримуєте безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний SSL-сертифікат. Більше того, ціни починаються всього з $16.95 на місяць.

Зареєструйтесь сьогодні, щоб розпочати свій шлях у дропшипінгу. Ми не можемо дочекатися, щоб побачити ваш магазин!

Зображення фону реклами

Ваша велика ідея починається з імені домену

Не дозволяйте комусь іншому зареєструвати ваш URL. Пошукайте серед 400+ доменних зон DreamHost, щоб знайти ідеальний варіант для вашого сайту.

Станьте господарем свого домену