Кінцевий посібник з хостингу (Що вам потрібно знати)

by Dan Kuciel
Кінцевий посібник з хостингу (Що вам потрібно знати) thumbnail

Що робить вебсайт чудовим? Дизайн, контент та особливості – усе це є частиною суміші, але правда в тому, що без хостингу ніхто не зміг би отримати доступ до вашого сайту.

Для багатьох власників сайтів хостинг є трохи загадковим. З такою кількістю різноманітних планів та провайдерів на вибір, знання з чого почати є половиною битви.

Щоб допомогти вам зрозуміти, що таке хостинг і знайти правильний варіант для вашого наступного проєкту, ми вирішили створити остаточний посібник. Проведіть наступні кілька хвилин з нами, і ви гарантовано отримаєте багато знань!

Shared Hosting

Ми підтримуємо вашу мрію

Будь-які ваші цілі в Інтернеті, ми будемо поруч з вами, переконуючись, що ваш сайт швидкий, безпечний і завжди працює.

Дивіться більше

Що таке хостинг?

Кожен веб-сайт зберігається на сервері. Цей сервер робить веб-сайт доступним для користувачів у мережі. Хостинг – це послуга зберігання (так званий хостинг) веб-сайту на сервері.

Глосарій DreamHost

Сервер

Сервер — це комп’ютер, який зберігає дані. Веб-сервер — це тип сервера, який зберігає та надає веб-сторінки користувачам. Веб-сервери підключені до інтернету і використовують HTTP для надсилання веб-сторінок користувачам, які їх запитують.

Читати більше

Ваш «хост» або «провайдер хостингу» — це компанія, яка володіє та підтримує веб-сервер, на якому розміщено ваш сайт. Крім того, ці компанії часто надають корисні ресурси, підтримку та послуги, як-от реєстрація доменів та індивідуальні електронні адреси.

Вибір правильних послуг хостингу для вашого сайту є важливим процесом. Ваш вибір може вплинути на безпеку, доступність та продуктивність вашого веб-сайту. Вибір неправильного плану або веб-хоста може вплинути на зростання вашого сайту та вашу здатність приваблювати повторних відвідувачів.

Ідеально, ви захочете використовувати хостинг-план, який відповідає вашим потребам та бюджету.

Якщо ви ніколи раніше не реєструвалися на хостинг, велика кількість доступних послуг може здатися трохи лякаючою.

Щоб допомогти вам зробити обґрунтований вибір, давайте детальніше розглянемо найпоширеніші типи хостингу:

Shared Hosting

Shared Hosting

Shared Hosting plans are the most popular choice among website owners. On this type of plan, a single server is shared between multiple users. That means a single computer will host a whole heap of websites.

Глосарій DreamHost

Shared Hosting

Shared Hosting — це план веб-хостингу, в якому кілька вебсайтів ділять один сервер. Це, як правило, найбільш доступний план хостингу, оскільки витрати на обслуговування сервера розподіляються між кількома споживачами.

Читати більше

Хоча ви ділите ресурси з іншими користувачами, вони не мають доступу до ваших файлів, інформації чи інших даних. Основною перевагою спільних планів є те, що вони, як правило, дуже доступні, оскільки компанії з веб-хостингу можуть розділити витрати на обслуговування серверів між кількома користувачами.

Уявіть це як таймшер на екзотичному острові. Ви отримуєте перевагу чудового місця для відпочинку та деякого загального обслуговування, але у вас немає виключних прав власності.

  • Продуктивність та безпека: Хороші показники завантаження для менших сайтів, до 1,000 відвідувачів на день. Хостинг зазвичай є безпечним, але проблеми можуть поширюватися між сайтами на одному сервері.
  • Сервіс та особливості: Всі базові послуги включені, але вам доведеться встановити власне програмне забезпечення і взяти на себе деяку відповідальність за оптимізацію продуктивності та безпеки.
  • Ціни: Стандартна ціна на спільний хостинг становить приблизно $5 на місяць. Однак, можна знайти хороші плани за меншу ціну.

У DreamHost ми пропонуємо вигідні Shared Hosting плани, починаючи всього з $2.59 на місяць, включаючи безкоштовну реєстрацію домену.

Переваги Shared Hosting:

  • Легко знайти плани менше ніж за $5 на місяць.
  • Залежно від вашого провайдера послуг, ви можете отримати відмінну продуктивність для веб-сайтів середнього або малого бізнесу.

Недоліки Shared Hosting:

  • Спільні плани часто не працюють добре для веб-сайтів з великим трафіком.
  • Для отримання найкращих тарифів вам може знадобитися підписати контракт на кілька років.

Для кого найкраще підходить Shared Hosting:

Для початківця спільний хостинг має бути оптимальним вибором. З правильним провайдером у вас будуть всі необхідні інструменти для запуску вашого проекту та достатньо можливостей для розширення з часом.

Отримуйте вміст безпосередньо у свою скриньку

Підпишіться зараз, щоб отримувати всі останні оновлення безпосередньо у свою скриньку.

Хостинг віртуального приватного сервера (VPS)

Virtual Private Server

Віртуальні приватні сервери (VPS) пропонують покращену продуктивність та більші можливості налаштування порівняно з планами спільного хостингу. У середовищі VPS один фізичний сервер розміщує кілька ізольованих одиниць, кожна з яких присвячена окремим вебсайтам.

Отже, якщо Shared Hosting це власність на правах таймшеру, VPS хостинг схожий на власну квартиру у великому комплексі.  На практиці, VPS забезпечує вищий ступінь ізоляції між користувачами, хоча ви все ще ділите один фізичний сервер.

Проте, таке налаштування може покращити продуктивність та безпеку. Крім того, залежно від вашого провайдера хостингу, ви можете мати можливість налаштувати свій VPS з нуля та отримати саме ті ресурси, які вам потрібні.

Щоб дати вам уявлення про те, що вам потрібно, VPS з одним ядром і 1 GB RAM достатньо для простого веб-сайту на WordPress. Проте, з’ясувати точну кількість ресурсів, які потрібні для кожного нового проекту, може бути складно. Це може зробити VPS менш привабливим варіантом, якщо ви новачок у хостингу веб-сайтів.

  • Продуктивність та безпека:  Хостинг VPS гарантує кращі швидкості завантаження сторінок та менше часу простою. Оскільки кожен сайт зберігається окремо, загрози безпеки рідко поширюються.
  • Сервіс та особливості: Некерований хостинг VPS багато в чому схожий на спільний хостинг. Керований хостинг VPS бере на себе всі технічні завдання.
  • Ціноутворення: Досить змінне, але стандартна місячна вартість у галузі приблизно $30 на місяць. Керовані плани коштують трохи дорожче, ніж некеровані плани, хоча вони компенсують це додатковими особливостями та послугами.

У DreamHost ми пропонуємо чотири рівні VPS хостингу, кожен з місячним, однорічним та трирічним варіантом.

Переваги VPS хостингу:

  • Ви отримуєте повністю виділені ресурси для вашого веб-сайту.
  • Залежно від вашого хоста, ви можете мати можливість налаштувати свій VPS відповідно до ваших специфічних потреб.

Недоліки VPS хостингу:

  • Розрахунок необхідної кількості ресурсів може бути складним.
  • Налаштування VPS часто вимагає технічних знань.

Для кого найкраще підходить VPS хостинг:

Якщо ви хочете мати повний контроль над своїм сервером, не витрачаючи сотні доларів на виділений план, розгляньте можливість використання VPS. Високий рівень налаштування також робить його привабливим варіантом.

Виділений хостинг

Виділені сервери

Досі ми обговорювали лише плани хостингу, де ви ділите сервери з іншими користувачами. Сервери дорогі, тому якщо ви хочете приватний сервер лише для себе, вам доведеться платити більшу премію.

Глосарій DreamHost

Dedicated Hosting

Dedicated hosting використовує сервер, що призначений для одного клієнта. Клієнт має повний контроль над сервером та відповідає за все його обслуговування та адміністрування.

Читати більше

З виділеним сервером, ви отримуєте ексклюзивний доступ до одного сервера (або іноді більше ніж одного). Це означає, що ви матимете повний контроль над його налаштуванням, а провайдер веб-хостингу просто розміщує його для вас.

Продовжуючи аналогію — замість таймшеру, ви отримуєте все місце для себе.

  • Ефективність та безпека: Оптимальна швидкість, стабільність та безпека для сайтів з великим трафіком. Найкраща продуктивність забезпечується планами, які використовують SSD (твердотільний диск) для зберігання даних.
  • Сервіс та особливості: Некерований виділений хостинг означає, що додавання функцій залежить від вас. Керований виділений хостинг надає такий самий тип сервісу, про який ми говорили, обговорюючи плани хостингу VPS, плюс особливості, такі як унікальна IP-адреса, резервне копіювання виділених серверів, та додаткова підтримка.
  • Ціни: Середня ціна виділеного сервера починається від приблизно $100 на місяць, хоча плани за такою ціною, ймовірно, не включають повністю керований пакет хостингу.

Наш власний виділений хостинг керований і все ще має конкурентну ціну. Ціни на виділений хостинг DreamHost починаються від $169 на місяць.

Якщо ви не боїтеся зобов’язань, ви можете отримати стандартний план, починаючи від $149 на місяць, або платити $279 на місяць за розширені функції, такі як додаткова пам’ять та швидша обробка.

Переваги виділеного хостингу:

  • Ви отримуєте цілий сервер для себе.
  • У більшості випадків ви можете налаштувати свій сервер на власний розсуд.
  • Користувачі DreamHost отримують необмежену пропускну здатність.

Недоліки виділеного хостингу:

  • Це порівняно дорогий варіант.

Для кого найкраще підходить виділений хостинг:

Виділений хостинг є ідеальним вибором для веб-сайтів, які потребують найкращих показників у плані продуктивності та мають на це бюджет.

Альтернативні типи хостингу

Три вищезазначені варіанти хостингу охоплюють більшість веб-сайтів. Однак, існує більше типів хостингу, доступних. Ось деякі з альтернативних варіантів, на які варто звернути увагу:

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг – це те місце, де все починає виглядати трохи складніше. Коли люди говорять про «хмару», вони зазвичай мають на увазі розподілений VPS.

Глосарій DreamHost

Хмарний Хостинг

Традиційний хостинг розміщує веб-сайт на фізичному сервері. З іншого боку, ‘хмарний хостинг’ використовує декілька віртуальних (віддалених) серверів для тієї ж задачі.

Читати далі

Перевагою цієї конфігурації є те, що ви можете легко збільшувати ресурси вашого сервера за потребою. Крім того, завдяки вбудованій резервності системи, вам не доведеться хвилюватися про простої та втрату даних.

Хмарний хостинг може бути або дуже дешевим, або неймовірно дорогим, залежно від конфігурації вашого сервера. Це тип налаштування, який деякі великі інтернет-компанії використовують для підтримки своєї діяльності. Але якщо ваш сайт не називається Netflix, вам, ймовірно, не знадобиться цей варіант.

Переваги хмарного хостингу:

  • Він пропонує високий рівень масштабованості.
  • Ви можете налаштувати свій сервер на свій розсуд.

Недоліки хмарного хостингу:

  • Структури оплати за хмарний хостинг можуть бути складними.
  • Це не підходить користувачам, які не мають досвіду у налаштуванні сервера.

Для кого найкраще підходить хмарний хостинг:

Якщо вам подобається налаштовувати конфігурацію вашого сервера та вам потрібен високий рівень масштабованості, хмарний хостинг варто розглянути.

Керований хостинг WordPress

Керований хостинг WordPress

Керований хостинг WordPress трохи відрізняється від інших опцій тут. Це не тип плану, а скоріше вид послуги.

З керованим хостингом WordPress ваш провайдер доглядає за багатьма повсякденними завданнями з обслуговування, які інакше лягли б на ваші плечі. Ці завдання включають резервне копіювання, моніторинг безпеки, оновлення програмного забезпечення та багато іншого.

Керовані плани хостингу можуть бути будь-якого типу; існують керовані спільні плани, керовані VPS та навіть керовані виділені сервери. У всіх цих випадках ви платите трохи більше, тому вам не потрібно турбуватися про технічні аспекти хостингу.

Вам не потрібен спеціальний план WordPress для створення сайту на цій платформі. Однак, такі плани зазвичай оптимізовані для кращої продуктивності та спрощення вашого життя.

Окрім планів, специфічних для WordPress, існують також цілі хостинг-платформи, які працюють тільки з цією Системою управління контентом (CMS).

Глосарій DreamHost

Система управління контентом (CMS)

Система управління контентом (CMS) — це програмне забезпечення або додаток, який надає зручний інтерфейс для того, щоб ви могли проектувати, створювати, керувати та публікувати контент.

Читати далі

Переваги керованого хостингу WordPress:

  • Він включає деякий рівень керованого сервісу.
  • Ви отримуєте доступ до специфічних для WordPress переваг, таких як безкоштовні ліцензії на Plugins/plugin та установки в один клік.

Недоліки керованого хостингу WordPress:

  • Це цінно лише для користувачів WordPress і обмежує вашу можливість використовувати інші платформи.

Для кого підходить керований хостинг WordPress:

Ви можете налаштувати WordPress на будь-якому типі хостинг-плану. Однак, якщо ви хочете план, який був би адаптований для CMS з самого початку, хостинг WordPress може бути відмінною інвестицією.

Реселерський хостинг

Reseller Hosting

Якщо ви ведете бізнес, який пов’язаний зі створенням вебсайтів, наприклад, агентство розробки або дизайну, ви, ймовірно, стикнетеся з хостингом.

Глосарій DreamHost

Реселер хостинг

Реселер хостинг – це коли веб-розробник купує хостинг у веб-хоста, а потім перепродує його своїм клієнтам. Розробник виступає посередником між хостом та його клієнтами, часто надаючи підтримку та послуги з білінгу.

Читати більше

Багато клієнтів не дуже розуміють, як працює хостинг, і можуть потребувати допомоги у налаштуванні та запуску роботи. Хостинг для реселерів пропонує рішення для таких випадків.

У кількох словах, ви отримуєте доступ до аккаунта, який дозволяє надавати хостинг своїм клієнтам. Ці клієнти платять вам безпосередньо, і ви відповідаєте за управління їхніми аккаунтами.

Більшість веб-хостів, які пропонують рахунки для реселерів, дозволяють вам встановлювати будь-яку ціну за хостинг. Це означає, що якщо ви керуєте агенцією веб-розробки, ви можете перетворити хостинг у джерело повторюваних доходів.

Переваги реселлерського хостингу:

  • Ви можете налаштувати хостинг-акаунти для сторонніх користувачів і стягувати з них плату безпосередньо.
  • Ви повністю контролюєте досвід хостингу.

Недоліки реселерського хостингу:

  • Зазвичай ви відповідаєте за виставлення рахунків клієнтам.
  • У більшості випадків вам доведеться самостійно займатися обслуговуванням та підтримкою.

Для кого найкраще підходить реселерський хостинг:

Якщо ви ведете бізнес, який допомагає клієнтам з хостингом веб-сайтів, може бути розумно надавати цю послугу внутрішньо. За допомогою реселерського хостингу ви можете виставляти рахунки клієнтам безпосередньо за хостинг та займатися обслуговуванням для них, в той час як інша компанія забезпечує інфраструктуру.

Як вибрати провайдера веб-хостингу

Ваш вибір тарифного плану веб-хостингу неминуче вплине на ваш сайт, але пам’ятайте, це лише послуги; ваш вибір провайдера є не менш важливим.

Ось деякі ключові питання, на які потрібно відповісти, вибираючи хостинг:

Продуктивність

Продуктивність та безперервність роботи можуть вирішити долю вашого сайту. Продуктивність вашого сайту впливає на оптимізацію для пошукових систем (SEO), показники відмов від перегляду та коефіцієнти конверсії, а також на те, наскільки надійним він здається відвідувачам. Ми не перебільшуємо, кажучи, що надійність вашого сервера безпосередньо впливає на прибутковість вашого сайту.

Будь-який провайдер, який ви розглядаєте, повинен мати гарантію безперервної роботи щонайменше 99%. Оцініть характеристики провайдера, пов’язані з продуктивністю, такі як кешування, місце для зберігання SSD, та доступ до Content Delivery Service (CDN).

Не покладайтеся лише на твердження та відгуки. Перевірте продуктивність хоста, використовуючи інструменти, такі як PageSpeed Insights від Google. Якщо можливо, ви навіть можете отримати доступ до тестового облікового запису або зареєструватися для безкоштовного пробного періоду та використовувати його для подальших тестувань.

Програмне забезпечення

Незалежно від того, створюєте ви особистий блог чи наступний великий технологічний стартап, кожен вебсайт покладається на певні технології. Коли ви обираєте провайдера веб-хостингу, перевірте їхню технічну документацію, щоб переконатися, що сервіс підтримує програмне забезпечення, сервіси та мови, які ви плануєте використовувати.

Наприклад, вам знадобиться рішення для хостингу, яке підтримує PHP та

MySQL або MariaDB, якщо ви хочете використовувати WordPress.

Глосарій DreamHost

MySQL

MySQL — це система управління реляційними базами даних, яка пропонує практичні інструменти управління. Ви можете використовувати MySQL для створення, зміни та витягування даних з реляційних баз даних через мову програмування SQL. Також це може контролювати доступ користувачів до бази даних.

Читати більше

Кращі хостинги пропонують просте встановлення популярних додатків та зручні панелі керування для управління обліковим записом. DreamHost надає інсталятор WordPress в один клік, попередньо налаштовані плани для WooCommerce та вбудований конструктор сайтів для безпроблемного створення і управління веб-сайтами.

Безпека

За даними Norton, щороку зламують 800,000 сайтів. Тому, навіть для менших вебсайтів, кібербезпека повинна бути пріоритетом.

Щоб забезпечити собі найкращий захист від загроз, таких як Malware та DDoS (розподілені атаки відмови в обслуговуванні), виберіть хост, який дотримується актуальних протоколів безпеки та надає функції для захисту вашого сайту.

Сертифікати Secure Socket Layer (SSL) є особливо важливими для забезпечення безпеки вашого сайту та користувачів. Додавання сертифіката SSL до вашого сайту може бути додатковим витратами, але деякі хостинг-провайдери (як-от DreamHost) включають його в ваш план без додаткових витрат.

Ще однією особливістю, на яку варто звернути увагу, є автоматичне щоденне створення резервних копій. Вони гарантують, що ви завжди зможете відновити свій сайт, якщо він стане заражений шкідливим кодом або ви втратите свій контент.

Масштабованість

Більшість нових сайтів починають з недорогого плану, що розміщено на спільному хостингу. Однак, коли ваша онлайн-присутність розширюється, вам знадобиться більше ресурсів, пропускної здатності та дискового простору для того, щоб підтримувати ваш сайт для всіх користувачів. Хост, який пропонує легкі оновлення до плану Віртуального Приватного Сервера (VPS), керованого WordPress або виділеного хостингу, може спростити цей процес.

Якщо ви оберете хостинг, який ускладнює зміну тарифного плану, ви можете опинитися в ситуації, коли доведеться переходити до нового провайдера лише через кілька місяців після запуску вашого сайту. Це в підсумку може стати марною тратою часу та грошей.

Технічна підтримка

Ваші відносини з вашим веб-хостом, сподіваємося, будуть тривалими. Надійна служба підтримки клієнтів є життєво важливою для взаємовигідних відносин. Забезпечення того, що ваш хост має кілька способів зв’язку та цілодобову команду підтримки повинно гарантувати, що хтось буде доступний, коли вам знадобиться допомога.

Крім того, конкретна підтримка для WordPress, електронної комерції або інших ніш може бути корисною. Вибір хоста з досвідченою командою забезпечить вашому сайту найкращу можливу підтримку.

Наприклад, якщо ви виберете DreamPress, наш спеціалізований керований хостинг для WordPress, ви отримаєте пріоритетний доступ до нашої елітної групи внутрішніх експертів з WordPress.

Ціни

Очевидно, ваш бюджет є ключовим фактором при виборі веб-хостингу. Shared Hosting може коштувати всього $3-10 на місяць на початку. Плани VPS коштують $20-50 на місяць, тоді як Dedicated servers коливаються від $100 до понад $500 на місяць.

Просто пам’ятайте, що ви не обов’язково будете на одному тарифному плані назавжди. Якщо ви хочете вибрати хостинг на довгий термін, подумайте, які ресурси вам можуть знадобитися в майбутньому і перевірте ціни на тарифні плани, які можуть задовольнити ваші вимоги.

На подібну ноту, обов’язково ознайомтесь з платою за продовження послуг від вашого потенційного хоста, а також з початковими витратами при реєстрації.

Якщо вам потрібно скасувати ваш хостинг з будь-якої причини, вам також варто уникнути надмірних зборів. Розумно обрати хост, який пропонує безкоштовний пробний період та має щедру політику повернення коштів або гарантію повернення грошей.

Інші особливості

Крім усіх вищезазначених пунктів, варто розглянути, які інші особливості пропонує кожен хост.

Наприклад, чи отримуєте ви електронні поштові скриньки з вашим хостинг планом? Чи можете ви зануритися в файлову систему вашого веб-сайту через Протокол безпечної передачі файлів (SFTP)? Якщо вам потрібно виправити помилки або оптимізувати ваш сайт, чи надає ваш хост доступ до вашого .htaccess файлу?

Глосарій DreamHost

.htaccess

u2019.htaccessu2019 — це файл налаштувань, який використовується програмним забезпеченням веб-сервера Apache. Файл .htaccess містить директиви (інструкції), які вказують Apache, як поводитися для конкретного веб-сайту або каталогу.

Читати далі

Всі ці питання варто розглянути, коли ви робите остаточний вибір свого провайдера веб-хостингу.

Як налаштувати ваш сайт з Shared Hosting

Отже, ви зважили всі за і проти та обрали свого веб-хоста. Наступний крок – налаштування вашого хостинг-плану.

Найпоширеніший вибір, особливо для нових власників вебсайтів, — це Shared Hosting. Щоб показати вам, як це працює, давайте пройдемось по процесу налаштування вашого сайту — від створення облікового запису та вибору плану до побудови та захисту вашого вебсайту.

Крок 1: Зареєструйтеся на свій хостинг-план

Перший крок у представленні вашого сайту світу – це підписатися на план хостингу. Це завдання відрізняється між хостами.

Якщо ви вирішите розмістити з нами, просто перейдіть на сторінку Shared Hosting та клацніть на синю кнопку Sign Up Now під списком особливостей обраного вами плану. Вас перенаправлять до майстра, який допоможе вам придбати план та створити акаунт DreamHost.

Сторінка реєстрації

Просто слідуйте крокам, щоб усе налаштувати. Ви можете зареєструвати домен одразу під час процесу або відкласти це завдання на потім. Вибір за вами. Немає правильного чи неправильного способу зробити це.

Створення облікового запису DreamHost знаходиться на третій сторінці (Безпечне оформлення замовлення). Нижче ви знайдете додаткові опції, які ви можете налаштувати для вашого нового сайту.

Додаткові опції реєстрації
Варіанти плану реєстрації

Якщо ви плануєте використовувати WordPress для створення вашого сайту, ми високо рекомендуємо відзначити пункти для попередньої установки платформи та використання Конструктора сайтів WP. Це може значно спростити процес запуску вашого сайту.

Крок 2: Ознайомтеся з Панеллю керування

Після створення вашого облікового запису та придбання плану хостингу ви можете увійти до своєї панелі керування за допомогою адреси електронної пошти та пароля, які ви вказали під час реєстрації.

Dreamhost домашня сторінка

На тарифних планах DreamHost Shared Hosting ми робимо управління вашим сайтом дуже простим. Через користувацьку панель ви можете бачити все, що стосується вашого сайту, доменів та хостинг-акаунта, на одній панелі керування.

Зліва ви знайдете всі доступні особливості та функції:

  • Домени: Це меню, де ви маєте доступ до ваших існуючих доменів або можливість зареєструвати нові.
  • WordPress: Тут ви можете отримати доступ до будь-яких послуг WordPress, які ви додали до свого облікового запису, таких як наш DreamPress: Керований хостинг WordPress. Також ви можете додати нові інсталяції WordPress з цього меню.
  • Електронна пошта: Це меню надає вам все необхідне для управління вашими послугами електронної пошти.
  • Користувачі: Тут ви знайдете опції для додавання та управління додатковими користувачами, яких ви додали до свого облікового запису.
  • Бази даних MySQL: Якщо вам коли-небудь знадобиться доступ до ваших баз даних MySQL, ви можете скористатися цією опцією, яка знаходиться у меню Більше.

Є ще багато чого дослідити в панелі, тому ми рекомендуємо витратити кілька хвилин, щоб клацнути на різні посилання та ознайомитися з розташуванням речей.

Крок 3: Зареєструйте Ваш домен

Якщо ви не зареєстрували свій домен під час первинного процесу реєстрації, вам слід зробити це зараз. Ваше ім’я домену надає вашому сайту основний URL і виділяє його унікальне місце в мережі. Ніхто інший не може використовувати ваш домен після його реєстрації.

Наш план Shared Unlimited хостингу включає безкоштовний кредит на реєстрацію домену. У вас є один місяць з моменту реєстрації для використання кредиту, тому якщо ви не впевнені, який домен ви хочете, ви можете трохи подумати про це. Однак, ви не можете почати створення вашого вебсайту, поки ваш домен не буде зареєстрований.

Щоб зареєструвати домен, перейдіть до вашої панелі DreamHost та перейдіть до Domains > Manage Registrations.

Керування реєстраціями

Звідти ви можете шукати потрібний домен. Якщо він доступний, ви можете додати його до свого кошика.

Ваш домен

Майте на увазі, що може знадобитися до 72 годин, щоб ваш домен став доступним після його покупки. Тому, якщо вам потрібно швидко запустити свій сайт в мережу, краще виконати це завдання якомога швидше.

Крок 4: Налаштуйте свій сайт WordPress

З вашим зареєстрованим доменом ви можете почати створювати та налаштовувати ваш сайт WordPress.

Існує багато способів підходу до дизайну веб-сайту, звісно. Ми високо рекомендуємо використовувати наш інструмент конструктора сайтів WP, оскільки він робить процес набагато простішим. Якщо ви не активували цю опцію під час реєстрації, ви можете звернутися до підтримки у будь-який час, щоб її увімкнули.

Найпростіший спосіб доступу до вашої панелі керування WordPress та адміністративної сторінки – це просто перейти за адресою yourwebsitename.com/wp-admin у вашому браузері, де “yourwebsitename.com” – це доменне ім’я вашого сайту. Ви також можете отримати доступ до панелі керування, клацнувши посилання в електронному листі, отриманому під час налаштування вашого акаунту.

Якщо ви активували конструктор сайтів WP, то перший раз, коли ви увійдете у свою панель керування, вас зустріне майстер “Початок роботи”. Цей майстер проведе вас через три швидкі кроки, щоб розпочати створення вашого сайту.

Коли ви закінчите, ви потрапите назад на свою панель керування, де в меню з’явиться новий пункт: Inspirations. Звідти ви можете редагувати свою тему WP Site Builder та вносити інші зміни.

Крок 5: Збільшення безпеки за допомогою сертифіката SSL/TLS

SSL (Secure Sockets Layer) та його наступник, TLS (Transport Layer Security), є протоколами, які допомагають забезпечувати безпечну передачу даних в Інтернеті.

Сайти, що використовують SSL/TLS, мають «https» у URL, і більшість браузерів відображають значок замка в адресному рядку, щоб вказати, що сайт використовує цю функцію безпеки.

Ми пропонуємо безкоштовний сертифікат SSL/TLS для особистих вебсайтів. Сайти електронної комерції можуть скористатися нашою спільною пропозицією з Sectigo Verified SSL. Без різниці, яку пропозицію ви використовуєте, ви дотримуватиметесь одних і тих самих кроків для додавання сертифіката.

Відкрийте свою панель DreamHost та перейдіть до Websites > Secure Certificates.

Захищені облікові дані

З цього екрану ви можете керувати існуючими сертифікатами на вашому сайті або додати новий, натиснувши кнопку Додати. Після цього просто слідуйте наданим інструкціям.

Крок 6: Налаштуйте свою електронну пошту

Нарешті, ми рекомендуємо налаштувати електронну пошту на вашому домені. Це надає вам простий і надійний спосіб спілкування з відвідувачами сайту та клієнтами. Залежно від вашого плану, хостинг електронної пошти може бути включений або доступний як платна додаткова послуга.

Щоб отримати доступ до налаштувань вашої електронної пошти у вашому плані DreamHost, відвідайте вашу панель користувача та клацніть на Mail.

Меню електронної пошти

Там ви знайдете опції для доступу до вашої електронної пошти, додавання нових адрес електронної пошти, керування налаштуваннями від спаму та багато іншого. Щоб налаштувати електронну пошту на вашому новому домені, перейдіть до Manage Email > Create New Email Address та слідуйте інструкціям.

Налаштування керованого Shared Hosting

Тоді як Shared Hosting є більш «зроби сам» варіантом, керований хостинг забезпечує безтурботний спосіб розміщення вашого сайту в мережі. Обравши ці плани, вам не доведеться хвилюватися про управління сайтом та його обслуговування.

Коли ви реєструєтесь на керований хостинг-план, ваш обліковий запис має включати встановлену обрану вами CMS або програмне забезпечення. Наприклад, ми пропонуємо керовані плани для WordPress.

Це означає, що вам лише потрібно пройти основний процес налаштування вашого програмного забезпечення, а потім ви готові до роботи.

Коли ваш сайт буде в мережі, ваш провайдер повинен займатися оновленнями безпеки та оптимізацією сервера. Деякі хости пропонують додаткові функції, такі як тимчасовий сайт у один клік. Це дозволяє вам тестувати нові Plugins/plugin, Add-on, шаблони та теми, щоб переконатися, що вони працюють належним чином перед їх розгортанням на вашому основному сайті.

Налаштування VPS хостингу 

Процес налаштування VPS варіюється, залежно від типу хостингу, який ви обрали.

Деякі провайдери пропонують самостійно керований хостинг VPS, що багато в чому схоже на володіння власним сервером. Це означає, що у вас є багато контролю над конфігурацією вашого VPS, але ви також будете відповідальні за технічну сторону — таку як вирішення, скільки RAM та які CPU вам потрібні.

Натомість, керовані VPS плани працюють дуже схоже на керований спільний хостинг. Основна відмінність полягає в тому, що у вас є виділене місце у вибраних центрах обробки даних.

З DreamHost, керований VPS хостинг доступний як додаткова послуга до звичайного рахунку спільного хостингу.

Для налаштування вашого першого VPS:

  1. У вашій Панелі користувача перейдіть до VPS в розділі Додати продукт у лівій колонці
  2. Натисніть кнопку Додати сервер VPS
  3. На сторінці Додати VPS оберіть бажаний пакет VPS
  4. Скористайтеся опціями на екрані, щоб вирішити, чи переносити дані з вашого спільного сервера на VPS, і чи скасувати ваш поточний спільний хостинг
  5. Натисніть кнопку Отримати цей VPS, щоб придбати обраний план

Щоб налаштувати додаткові віртуальні приватні сервери, повторіть кроки, вказані вище, пропустивши пункт четвертий.

Розпочати зараз з DreamHost

Надійний хостинг є основою будь-якого успішного сайту. Він дозволяє вам доставляти контент і досягати максимальної кількості потенційних клієнтів, без постійного страху технічного збою.

Якщо ви шукаєте надійне рішення для хостингу, DreamHost готовий вам допомогти. Наш хостинг забезпечується 100% гарантією безперервної роботи, провідною на ринку продуктивністю та відмінною технічною підтримкою.

Ми також пропонуємо різноманітні плани хостингу за доступними цінами: спільний, керований, VPS, хмарний хостинг та більше. Зареєструйтеся сьогодні, щоб побачити, наскільки легко може бути розміщення веб-сайту в Інтернеті.

Зображення фону реклами

Хостинг, який підтримує вашу мету

Ми забезпечуємо швидкість, безпеку та стабільність вашого сайту, щоб відвідувачі довіряли вам.

Оберіть свій план