Як розпочати партнерський маркетинг (Це простіше, ніж ви думаєте!)

написав Garrett Price
Як розпочати партнерський маркетинг (Це простіше, ніж ви думаєте!) thumbnail

Не бракує прибуткових побічних занять та інших методів заробітку в інтернеті.

Та все ж, мало що може бути одночасно таким гнучким і вигідним, як партнерський маркетинг.

Якщо все зроблено правильно, партнерський маркетинг може бути ефективним способом заробітку за допомогою створення креативного та цінного контенту.

У цій статті ми розповімо вам про основи партнерського маркетингу та як запустити власну програму, охоплюючи:

  • Основи партнерського маркетингу
  • Як саме працює партнерський маркетинг
  • Приклади партнерського маркетингу в дії
  • Переваги та недоліки партнерського маркетингу
  • Покроковий посібник для розпочатку партнерського маркетингу сьогодні

Що таке партнерський маркетинг?

У двох словах, партнерський маркетинг дозволяє вам монетизувати ваш сайт, просуваючи продукти або послуги інших компаній через партнерські посилання, розміщені на вашому сайті. Коли хтось купує продукт або послугу на основі вашого рекомендування, ви отримуєте невелику комісію від компанії.

Хоча визначення іноді варіюються, зазвичай в системі партнерського маркетингу беруть участь три чи чотири сторони. Давайте дослідимо, хто є хто в партнерському маркетингу:

  • Партнер: Також відомий як “маркетолог”, це особа, яка керує сайтом, що містить партнерські посилання. Партнер отримує комісійні від покупок, здійснених відвідувачами, які знайшли продукт, натиснувши на одне з їхніх посилань.
  • Споживач: Це відвідувач сайту партнера, який натискає на партнерське посилання та здійснює покупку.
  • Мережа: Це платформа, на якій функціонує партнерська програма. Мережа надає посилання, які використовує партнер, а потім виплачує партнеру їхню комісійну ставку.
  • Торговець: Це компанія, яка продає продукти, які рекламуються партнером. У багатьох випадках торговець та мережа є одним і тим же, оскільки багато компаній керують власними партнерськими програмами. Для спрощення, ми об’єднаємо ці дві останні сутності в більшості наших обговорень.
Процес партнерського маркетингу

Примітка: Перш ніж ми продовжимо, ми повинні підкреслити, як важливо повідомляти, коли ви використовуєте партнерські посилання. Це є важливою складовою дотримання вимог до рекомендацій FTC у США. Вам слід уникати порушення цих правил за будь-яку ціну, щоб уникнути закриття та можливих судових позовів.

Пізніше ми детально продемонструємо, як дотримуватися вимог, але зараз давайте поговоримо про те, як всі вищезгадані елементи партнерського маркетингу об’єднуються, щоб допомогти вам заробляти гроші.

Як працює партнерський маркетинг

Коли ви реєструєтеся у партнерській програмі, ви зазвичай отримуєте спеціальне посилання з ідентифікаційним номером від торговця або мережі, на якій програма функціонує.

Коли це унікальне партнерське посилання прикріплене до їхніх продуктів та послуг на вашому сайті, ритейлер може визначити, коли ви направили клієнтів їхньому боку.

Коли хтось клікає на посилання, на їхній комп’ютер або пристрій завантажується cookie. Цей cookie зазвичай продовжує відстежувати поведінку споживача на сайті протягом деякого часу, тому навіть якщо вони не роблять покупку відразу, ви – як партнер – все ще можете отримати компенсацію (часто називають реферальним бонусом) за трафік, який ви залучили.

Отримуйте вміст безпосередньо у свою скриньку

Підпишіться зараз, щоб отримувати всі останні оновлення безпосередньо у свою скриньку.

Приклади 3 типів партнерського маркетингу в дії

Давайте розглянемо кілька прикладів різних партнерських програм, щоб краще зрозуміти, як вони працюють у різних галузях.

Оплата за продаж (з DreamHost!)

Ви могли помітити, що багато веб-хостів пропонують програми партнерського маркетингу. Ми в DreamHost не виняток. Наша програма партнерського маркетингу веб-хостингу пропонує винагороду за кожного клієнта веб-хостингу, якого партнер направляє до нас.

Програма партнерства веб-хостингу

Спосіб роботи програми (як і більшості інших) полягає в тому, що власник вебсайту подає заявку на участь у програмі. Якщо його заявку схвалять, він отримує доступ до спеціальної панелі керування для відстеження реферальної активності та доходів.

Ми кажемо якщо вони отримають схвалення, тому що більшість серйозних партнерських програм ретельно вибирають, хто може мати до них доступ. Це дозволяє власнику програми захистити бренд, вирішуючи, хто може його просувати.

Партнерські програми хостингу є винятком, оскільки вони зазвичай пропонують значно вищі бонуси за реферали, ніж інші системи. Більшість інших програм виплачують вам невеликий відсоток від ваших продажів. У мережах партнерських програм хостингу ви зазвичай отримуєте фіксовані винагороди.

Як партнер, існує багато способів рекламувати продукти хостингу. Деякі звичайні приклади включають створення контенту, такого як:

  • Огляди платформ хостингу
  • Порівняння платформ хостингу
  • Рекомендації ваших улюблених платформ хостингу

Процес досить простий: ви публікуєте огляди хостингу, чекаєте, поки користувачі знайдуть та прочитають їх, і отримуєте плату за кліки по посиланнях. Однак вам слід знати, що надійний дохід від партнерських програм може зайняти багато часу на практиці, про що ми обговоримо детальніше незабаром.

Оплата за потенційного клієнта

Програми оплати за потенційного клієнта не винагороджують афілійованих партнерів за успішні продажі. Натомість, ви отримуєте фіксовану плату за приведення певних типів потенційних клієнтів.

Глосарій DreamHost

Лід

У цифровому маркетингу, лід означає особу, яка може потенційно стати платним клієнтом. Зазвичай, лід ідентифікується за їх контактною інформацією.

Читати далі

Наприклад, візьміть платформу мікроінвестування Acorns. Вона дозволяє звичайним користувачам інвестувати невеликі суми грошей без спілкування з брокерами чи використання звичайних банківських платформ. Партнерська програма Acorns платить певну суму доларів за кожну успішну реєстрацію.

Відразу слід зазначити, що більшість програм з оплатою за лід пропонують менші комісії, ніж їхні аналоги з оплатою за продаж. Проте перевага полягає в тому, що залучити користувачів стати лідами часто набагато легше, ніж змусити їх купувати продукти.

Більшість програм оплати за потенційного клієнта, включаючи Acorns, мають вимоги щодо того, що робить потенційного клієнта дійсним. У випадку Acorns одна з умов – це те, що реєстрації повинні бути від людей з США.

Реєстрації – це лише один тип лідів, за які компанії платять. Залежно від програми, інші можуть платити вам за те, щоб користувачі розпочали безкоштовний пробний період, завантажили додаток або заповнили контактну форму.

Оплата за клік

Програми оплати за клік є відносно рідкісними, оскільки більшість компаній воліють платити за потенційних клієнтів або продажі.

Однак, Партнерська програма Tripadvisor платить партнерам, коли споживачі відвідують Tripadvisor через партнерське посилання та клікають по посиланню, пов’язаному з одним із їхніх партнерів з бронювання готелів — навіть якщо бронювання не було повністю завершено.

Як ви могли б очікувати, партнерські програми з оплатою за клік зазвичай платять значно менше комісійних, ніж їхні аналоги, засновані на продажах або залученні лідів. Особливо ті, де потрібно виконати певну серію кліків, як у випадку з Tripadvisor.

Перевага цього типу програм полягає в тому, що вони зазвичай дуже цілеспрямовані, і користувачів відносно легко переконати клацнути на щось. Наприклад, ця конкретна програма може чудово підійти для блогів про подорожі.

Якщо ви шукаєте партнерські програми з оплатою за клік, то знайдете інформацію про багато рекламних мереж, таких як Google AdSense або Mediavine. Важливо розуміти, що рекламні мережі не є тим же, що і партнерські програми з маркетингу. Рекламна мережа також може платити вам за кліки, але ось де закінчується спільне в методах монетизації.

Переваги партнерського маркетингу

Партнерський маркетинг пропонує багато переваг, які деякі інші методи монетизації не мають.

Потенційний пасивний дохід

Звичайно, знадобиться час, щоб створити колекцію високоякісного контенту, який підтримує ваші партнерські посилання.

Але, врешті-решт, ви можете виявити, що весь цей матеріал продовжує приносити партнерські комісії протягом місяців або навіть років. Таким чином, партнерський маркетинг може стати потужним генератором пасивного доходу.

Менше бар’єрів для входу

Однією з найважливіших переваг партнерського маркетингу є його низький поріг входу.

Ви можете стати партнером, якщо ведете блог, канал на YouTube, акаунт у соціальних мережах або навіть проводите емейл-маркетингову кампанію.

Якщо у вас є канал, де ви можете залучати аудиторію та рекламувати посилання, ви можете стати партнерським маркетологом.

Низький ризик

Через усі початкові витрати на товари, персонал, обладнання, оренду тощо, запуск традиційного малого бізнесу часто є ризикованим і дорогим.

Але все, що вам потрібно для партнерського маркетингу, це веб-сайт. Все, що ви втратите, це час і гроші, створюючи цей веб-сайт, якщо вирішите, що це не для вас.

Відносно висока винагорода

Виплати за партнерський маркетинг часто бувають значно вищими, ніж інші методи монетизації, такі як розміщення реклами на вашому сайті. Реклама може приносити стабільний дохід, якщо у вас багато трафіку, але те ж саме можна сказати і про участь у партнерських програмах.

Необмежена масштабованість

Звичайна робота штатного продавця означає, що ви можете рекламувати товари лише однієї компанії — тієї, на яку ви працюєте. Ця компанія має право обмежувати те, що ви можете говорити, і скільки ви можете заробляти.

Як підприємець у сфері партнерського маркетингу, ви вільні рекламувати продукти та послуги від безлічі різних компаній так, як вважаєте за потрібне, розширюючи свою аудиторію та кількість джерел доходу.

Недоліки партнерського маркетингу

Хоча партнерський маркетинг може бути чудовим методом монетизації, він не позбавлений деяких недоліків.

Вимагає багато терпіння

Партнерський маркетинг зазвичай вимагає багато терпіння та налаштувань, якщо ви використовуєте власний сайт. Може пройти місяці або роки, перш ніж ваш сайт буде у такому стані, що ви зможете успішно подати заявку на програми та насправді створити аудиторію і довіру, які потрібні для отримання конверсій.

Насправді, згідно з звітом про показники партнерського маркетингу за 2022 рік, велика більшість партнерських маркетологів заробляє менше $10,000 на рік за допомогою цього методу.

Отже, якщо ви сподіваєтеся заробляти повноцінний дохід завдяки партнерському маркетингу, пам’ятайте, що досягнення цього рівня вимагає багато терпіння та завзятості.

Скільки ви заробляєте на партнерському маркетингу щороку (2022)

Суворі вимоги

Багато партнерських програм вимагають, щоб ваш сайт відповідав певним критеріям, якщо ви хочете приєднатися до них. Вони роблять це для захисту своїх брендів та щоб запобігти низькоякісному маркетингу, який може зіпсувати їхню репутацію.

Часто процес подання заявок на участь у партнерських програмах може бути тривалим та важким. Наприклад, не рідкість отримати відмову від програми Amazon Associates. Можливо, вам доведеться подавати заяву кілька разів, перш ніж вас приймуть.

Повільні виплати

Крім того, виплати за партнерські продажі зазвичай займають багато часу на обробку.

Багато партнерських мереж виплачують кошти за один, два або навіть три місяці після того, як ваші посилання принесуть покупку або потенційного клієнта. Ця практика поширена, щоб запобігти зловживанню партнерськими програмами. Однак це означає, що вам потрібно бути терплячим, якщо ви хочете побачити свої гроші.

Жорстка конкуренція

Багато партнерських ніш, таких як огляди технічних пристроїв та побутової техніки, зазвичай є надзвичайно конкурентними. У будь-якій програмі, де виплати зазвичай більші або швидші, ви повинні очікувати на значну конкуренцію та декілька дійсно великих імен.

Саме тому, коли ми допоможемо вам запустити вашу партнерську програму маркетингу у наступному розділі, все почнеться з пошуку вашої унікальної ніші.

Як створити стратегію партнерського маркетингу в 9 кроках

Готові налаштувати ваш сайт та створити успішний бізнес партнерського маркетингу?

Настав час тактично підійти до порад щодо партнерського маркетингу.

1. Визначте свою нішу

Якщо ви починаєте новий афілійований сайт, вам потрібно буде визначити, у якій ніші ви будете працювати. Ніша вашого сайту визначає тип вашого контенту, цільову аудиторію і які продукти ви будете просувати.

Звісно, важливо вибрати нішу, яка буде фінансово вигідною. Це означає, що вам потрібно знайти тему, яка зацікавить достатньо людей. Це може здатися складним, але насправді є багато варіантів, які ви можете обрати. На цьому етапі проведення дослідження ключових слів є чудовою ідеєю, щоб з’ясувати, які ключові слова забезпечують найбільший трафік через пошукові системи.

Глосарій DreamHost

Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів — це процес пошуку та вибору ключових слів, які відповідають вебсайту чи бізнесу, з метою приваблення цільового трафіку на сайт.

Читати більше

Якщо ви не впевнені, з чого почати дослідження ключових слів, вашим найкращим варіантом є використання безкоштовного інструменту цифрового маркетингу, такого як Планувальник ключових слів від Google. Ви можете використовувати Планувальник ключових слів, щоб дізнатися, що шукають користувачі у нішах, які вас цікавлять.

Планувальник ключових слів Google

Інструменти для дослідження ключових слів не просто дадуть вам уявлення про теми, які вам може знадобитися охопити. Вони також скажуть вам, наскільки вони конкурентні.

Якщо ви розглядаєте нішу, де більшість ключових слів мають високу конкуренцію, вам буде важче увійти в неї. Це не означає, що вам не варто намагатися, але це може зайняти багато часу.

Цей крок не лише про знаходження такої ніші, яка найбільше оплачується чи тієї, що легше увійти. Щоб досягти успіху, вам також слід обрати нішу, яка особисто вам підходить. Припустимо, у вас вже є деякі знання та інтерес у вибраній сфері зосередження. У такому випадку ви будете в кращій позиції для створення авторитетного та захоплюючого контенту, що супроводжує ваші партнерські посилання.

Ви також краще зрозумієте потреби та бажання вашої цільової аудиторії. Це важливо, оскільки допомагає вам створювати довіру до ваших відвідувачів. Якщо вони відчувають, що можуть покладатися на ваш судження та рекомендації, вони з більшою ймовірністю будуть клікати на ваші посилання та робити покупки відповідно до ваших порад.

Загалом, найкраща ніша матиме багато потенційних споживачів і буде тим, про що ви можете створювати обізнаний та надійний контент.

2. Створіть Прекрасну Платформу

Багато різних платформ можуть використовуватися для партнерського маркетингу — електронні листи, соціальні медіа, відео на YouTube, вебсайти, форуми, вебінари, заходи тощо.

Підхід, який ви оберете, залежатиме від ваших переваг та переваг вашої цільової аудиторії. Наприклад, якщо ви намагаєтесь створити бізнес у сфері партнерського маркетингу в сфері письменників, співпрацюючи з програмним забезпеченням, яке використовуєте для покращення своїх навичок письма, мабуть, має сенс обрати платформу, яка полегшує публікацію довгих письмових матеріалів.

Будь-яку платформу, яку ви оберете, ми рекомендуємо включити сайт у схему. Гарний сайт — це найкращий спосіб розміщення контенту, який можна побачити в найпопулярнішій пошуковій системі у світі — Google.

А коли мова заходить про той веб-сайт, пам’ятайте, що перше враження дійсно має значення.

Все, від палітр кольорів до вибору шрифтів, може вплинути на те, чи залишиться відвідувач залученим та натисне на ваші партнерські посилання. З огляду на велике значення дизайну вашого сайту, створення ідеального вигляду може бути лякаючим.

Глосарій DreamHost

Тема

Тема WordPress – це інструмент макетування, який дозволяє змінювати дизайн вашого сайту. Тема складається з групи файлів у стислій папці, що включає шаблони сторінок, таблиці стилів CSS, зображення та більше.

Читати далі

Якщо ви використовуєте WordPress як конструктор вашого сайту, існує десятки готових тем, ідеальних для різних ніш партнерського маркетингу. Дозвольте нам показати кілька видатних варіантів, які доступні, щоб ви могли знайти ідеальний для себе:

Блог партнерів

Якщо ви керуєте вебсайтом, зосередженим на письмовому контенті, ми рекомендуємо тему Affiliates Bloglet, яка пропонує чистий інтерфейс та адаптивний дизайн.

Таким чином, ваші відвідувачі можуть насолоджуватися мінімалістичним досвідом незалежно від того, звідки вони заходять, а також іншими особливостями, такими як:

Без завантажених елементів ваш блог може стати головним акцентом. Однак мінімалістичний стиль не означає порожнечу. Ви також можете використовувати білий простір навколо вашого контенту. Саме тому ми рекомендуємо Affiliates Bloglet, якщо ви розміщуєте рекламу поруч із вашими партнерськими продуктами: там достатньо місця для них.

iffiliate

iffiliate

Коли мова йде про просування продуктів ваших партнерів, iffiliate є одним із кращих інструментів для цього завдання. Це тема WordPress, яка спеціалізується на партнерських програмах у таких нішах, як подорожі, хостинг, електронна комерція та інші.

Включає такі особливості:

  • Вбудований мега-меню плагін для кращої навігації
  • Ajax live search, який забезпечує більш динамічний UX
  • Безшовна інтеграція з програмою Amazon Affiliate

Ми рекомендуємо використовувати iffiliate, якщо ви створюєте сайт у традиційному стилі електронної комерції. Наприклад, ви можете створити сторінки окремих продуктів для реклами товарів кожного партнера. Потім ви можете замінити посилання на оформлення покупки на ваші партнерські URL-адреси.

Divi

Якщо ви хочете самостійно працювати зі своїм партнерським сайтом, Divi – надзвичайно гнучка тема, яка дозволяє контролювати майже кожен аспект вашого сайту.

Ви вільні обирати з величезної різноманітності варіантів дизайну, таких як:

  • Тонкі ефекти тіней, які ви можете використовувати для виділення конкретних продуктів
  • Динамічні анімації для привертання уваги ваших відвідувачів
  • Необов’язкове розширене редагування коду в межах двигуна

Крім того, Divi також має супутню програму: Divi Builder. Цей конструктор сторінок оптимізований для роботи з темою для більш гладкого досвіду створення веб-сайтів. Якщо ви шукаєте універсальне рішення для безшовного дизайну сайту, ми рекомендуємо вам розглянути Divi.

3. Подайте заявку на відповідні партнерські програми

Як тільки ви вибрали нішу і сайт готовий до запуску, настав час шукати партнерські програми.

Як ми згадували раніше, багато програм безпосередньо керуються мерчантами з метою просування власних продуктів компанії. Обираючи, яку з цих програм підписати, вам слід спочатку подивитись, які продукти вони хочуть, щоб ви просували. Найважливіше, що вони повинні пропонувати продукти, які є популярними у вашій обраній ніші. Тому шукайте бренди, які спілкуються з вашою цільовою аудиторією, щоб побачити, чи пропонують вони партнерські програми.

Окрім програм, які керуються продавцями, існують також спеціалізовані партнерські мережі, такі як Rakuten, Awin та CJ. Ці програми охоплюють різних торговців та тисячі продуктів. Це дає вам доступ до багатьох типів продуктів без необхідності приєднуватись до великої кількості програм.

Перед тим, як зареєструватись, розумно дослідити кожну програму та дізнатися про досвід інших афілійованих осіб. Звичайно, також важливо знайти програми, які добре вас оплачують. Адже ви докладаєте багато зусиль для просування продуктів торговців, тому маєте отримати справедливу частку прибутків.

Існує три категорії, до яких можна віднести більшість партнерських програм:

  • Низький обсяг, висока виплата: Ця категорія зазвичай включає нішеві продукти, які приваблюють меншу кількість споживачів, отже, конкуренція тут менша.
  • Високий обсяг, низька виплата: Товари цієї категорії мають широкий попит, зазвичай вони недорогі та широко доступні. Товари, які часто можна знайти на Amazon, зазвичай входять в цю категорію.
  • Високий обсяг, висока виплата: Продукти та послуги цієї категорії одночасно дорогі та привабливі для мас: виграш-виграш. Однак товари у цій ніші можуть залучити більшу конкуренцію.
Який тип партнерської програми слід вибрати

4. Впровадження партнерських посилань

Як тільки вас прийнято до найкращих партнерських програм у вашій ретельно обраній ніші, у вас повинні з’явитися нові посилання для розміщення.

Як саме ви реалізуєте свої партнерські посилання на сайті, залежатиме від типу контенту, який ви створюєте.

Наприклад, якщо ви ведете сайт відгуків, то має сенс вставляти відповідні партнерські посилання у свої відгуки. Найпростіший спосіб зробити це – включити їх як текстові посилання у контенті. Однак, такий підхід може бути сприйнятий як вводячий в оману, оскільки менш очевидно, що ви просуваєте зазначені продукти. Але не хвилюйтеся; існує багато креативних способів додавання партнерських посилань без недобросовісності.

Наприклад, сайт Spotern дозволяє людям ідентифікувати та купувати одяг, який вони бачать у фільмах. Посилання для купівлі продуктів чітко позначені за допомогою кнопок, на яких також зазначено інтернет-магазини, до яких вони ведуть споживача після натискання.

Впровадження партнерських посилань

Ви можете побачити подібний підхід, який використовує GearLab. У рецензіях на предмети зовнішнього спорядження, секції продуктів, де читачі можуть клікнути, щоб здійснити покупки, чітко відокремлені від решти контенту.

Кожне посилання – це кнопка, яка має підпис, щоб споживач знав, куди він потрапить, коли скористається нею.

Product Affiliate-GearLab

Деякі партнерські програми навіть нададуть вам активи, такі як банери, які ви можете використовувати для просування продуктів. Це може бути більш підходящим, якщо ви хочете чітко відокремити свій маркетинг від контенту.

Ваш підхід до впровадження посилань залежатиме від вашого контенту та ніші. Не бійтеся експериментувати з різними стратегіями.

5. Замаскуйте ці посилання

Маскування посилань є важливим для оптимізації вашого доходу від партнерського маркетингу.

Ця практика полягає в приховуванні унікального ідентифікатора партнера у вашому посиланні, щоб запобігти викраденню посилання.

За допомогою перехоплення посилань зловмисні сторони намагаються вкрасти ваші комісійні, замінюючи ваш ID на свій.

Не тільки приховане посилання зберігає ваш ID афіліата в таємниці та забезпечує вашу комісію, але й робить ваші URL-адреси кращими та легшими для запам’ятовування.

У вашому вебсайті WordPress ви можете використовувати плагіни, такі як Pretty Links або ThirstyAffiliates, для приховування ваших партнерських посилань.

6. Встановіть свою декларацію про розкриття інформації

Раніше в цій статті ми згадували про важливість повідомлення про використання партнерських посилань для захисту репутації вашого сайту та відповідності урядовим вимогам.

Ви можете надати інформацію про природу та мету ваших посилань, створивши заяву про афілійовані розкриття, про яку ви можете дізнатися більше та створити тут.

Це повідомлення має бути однозначним і чітко видимим скрізь, де використовуються партнерські посилання.

7. Створюйте якісний контент регулярно

Як часто я повинен публікувати контент

Завжди пам’ятайте, що вашим основним завданням має бути надання цінності вашій аудиторії. Якщо ви не впораєтеся з цим завданням, відвідувачі не довірятимуть вам, не клікатимуть на ваші посилання та не повернуться в майбутньому.

Переконайтеся, що ви писатимете якісний контент та стежитимете за коефіцієнтами конверсії, щоб бачити, що працює, а що ні, і тим самим коригувати ваш напрямок для кращого звернення до вашої аудиторії.

Окрім створення високоякісного контенту, вам слід публікувати контент регулярно, щоб забезпечити повернення вашої аудиторії на ваш сайт, коли їм потрібні додаткові рекомендації.

Послідовність є ключовою в цьому світі. Витрачайте час на створення календаря контенту, який дозволить вам створювати свіжий контент для вашого блогу та інших партнерських платформ.

Потрібні ідеї? Ось кілька різних типів контенту, які ви можете створити, щоб зацікавити вашу аудиторію:

  • Навчальні статті: Детально описуйте, як працює продукт або послуга, яку ви просуваєте. Потенційні клієнти більше схильні придбати щось, коли вони чітко бачать, як це використовувати для своєї цілі.
  • Контент бази знань: Створюйте ресурси для допомоги аудиторії у вирішенні проблем, що стосуються просуваних вами пропозицій. Ці ресурси повинні підсилювати вашу репутацію експерта.
  • Огляди: Це стиль контенту, який дуже популярний і ефективний для партнерських маркетологів, оскільки він приваблює велику кількість покупців, які вдаються до інтернету, щоб дізнатися про продукти та послуги перед покупкою.
  • Порівняння один на один: Щоб допомогти вашій цільовій аудиторії вибрати найкращу пропозицію для них, порівнюйте її з подібними товарами для аналізу переваг та недоліків кожного.
  • Зведення/кінцеві списки: Створіть універсальний ресурс для читачів, зібравши багато предметів з однієї категорії за допомогою оглядів продуктів або списків.
  • Електронні книги, білі папери тощо: Зануртесь глибше у теми, які ви не могли повністю розкрити через блог або допис у соціальних мережах, і створіть джерела генерації потенційних клієнтів за допомогою електронних книг та білих паперів.

8. Залучайте трафік на свій сайт

Як тільки ви почнете регулярно створювати корисний контент, настав час просувати ваш афілійований веб-сайт у світі для збільшення вашої аудиторії та конверсій.

Ось деякі способи залучення трафіку на ваш афілійований веб-сайт:

  • SEO: Спробуйте техніки оптимізації, такі як включення ключових слів у ваш контент, побудова посилань, збільшення мобільної дружніості, усунення зайвого для зростання швидкості та інше для залучення та конвертації трафіку. Дізнайтеся більше трюків на Як покращити позиції SEO.
  • Гостьовий блогінг: Зв’яжіться з іншими блогерами у вашій ніші та запропонуйте створити відмінний контент для них. Це також може збільшити ваш авторитет та спрямувати читачів назад на ваш сайт.
  • Приєднуйтесь до інтернет-спільнот: Зв’язок з вашою цільовою аудиторією легко встановлюється через онлайн спільноти, такі як Reddit та Quora. Беріть участь у бесідах, надавайте допомогу та підтримку, та – коли це доречно – направляйте їх на ваші блогові статті для залучення трафіку.
  • Станьте соціальними: Міцна онлайн присутність на платформах соціальних медіа підвищує впізнаваність вашого бренду. Враховуйте демографію вашої аудиторії при виборі соціальних медіа сайтів для фокусування: Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn тощо.

9. Спирайтеся на свою спільноту

Одне важливе зауваження, яке ви мали б отримати з цієї статті, це те, що, швидше за все, знадобиться багато часу, перш ніж ваші зусилля у сфері партнерського маркетингу принесуть плоди.

Щоб продовжувати діяльність, може бути корисно знайти систему підтримки.

Наприклад, знайдіть таку афілійовану спільноту як Wealthy Affiliate, де ви зможете отримати поради та допомогу від тих, хто давно займається публікацією та маркетингом. Це може бути особливо корисним, коли ви початківець. Через кілька років ви навіть можете стати тим, хто допоможе іншому початківцю розпочати.

Ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що ви створите

Новим вебсайтам може знадобитися час, щоб почати бачити результати партнерського маркетингу, але як тільки ви готові зосередитися на розширенні бібліотеки контенту та вашої аудиторії, бути партнером може бути одним з найкращих способів заробітку.

Все ще працюєте над створенням вашого сайту з нуля?

Розгляньте керований хостинг WordPress від DreamHost. З автоматичними оновленнями та надійними захистами, DreamHost забере на себе управління сервером, щоб ви могли зосередитись на важливих завданнях, які приносять вам дохід.

Зображення фону реклами

Станьте афілійованим партнером DreamHost

Приєднуйтесь до Партнерської програми DreamHost, щоб швидко заробити гроші. Заробляйте до $200 за кожне рекомендування!

Приєднуйтесь зараз