Як створити вебсайт для фріланс-письменника, який насправді допоможе вам отримувати замовлення на написання

написав Kasee Bailey
Як створити вебсайт для фріланс-письменника, який насправді допоможе вам отримувати замовлення на написання thumbnail

Реальність – це фріланс. Чи знали ви? Під час пандемії COVID-19 більше однієї третини американської робочої сили заробила для економіки 1,2 трильйони доларів завдяки фрілансу — це на 22% більше, ніж у 2019 році. Крім того, прогнозується, що до 2027 року фрілансери складатимуть більшість, з понад 86 мільйонами людей, які займатимуться фрілансом у Сполучених Штатах. 

Отже, чи працюєте ви виключно як фрілансер або займаєтеся додатковими проектами на стороні у поєднанні з повноцінною роботою, ви приєднуєтеся до постійно зростаючої спільноти успішних, незалежних та креативних майстрів, які шукають гнучкі альтернативи традиційному найму

Більше того, інновації та розвиток технологій зробили робоче середовище більш продуктивним для фрілансерів: 42% фрілансерів знайшли роботу в соціальних мережах. У ці непередбачувані часи пандемії, фріланс стає все більш цінним.

А ви, фрілансери, блогери та автори веб-контенту — ми вас бачимо. Ми знаємо, що ви тут, розфарбовуючи світ вашою чудовою мовою та ідеями, які запалюють світло. Вас потрібно зараз більше, ніж коли-небудь!

Але оскільки фрілансерам доводиться самостійно займатися маркетингом, вам потрібно використовувати кожен доступний інструмент для створення успішного письмового бізнесу. Одна з найбільших зброй в вашому арсеналі? Відповідна веб-присутність. Забудьте про пошуки роботи в оголошеннях — створення онлайн-присутності та демонстрація сильного віртуального резюме є життєво важливими для того, щоб бути поміченим і заробляти $$$.

Як виставити кращі сторони себе та своїх слів у мережі? Веб-сайт вищого класу. Для письменників, чудовий сайт вільного письменника є вирішальним інструментом для отримання якісних пропозицій щодо написання. І ми покажемо вам, як це зробити.

За допомогою вебсайту ви можете демонструвати свій талант та особистість, створювати стабільні продажі, розбудовувати свій портфоліо письменника та встановлювати зв’язки з потенційними та постійними клієнтами, розвиваючи свій бізнес та фінансовий успіх — все в одному місці. 

Чому важливо мати хороший сайт вільного письменника?

Отже, зачекайте. Повернімося назад. Ви письменник — знаєте, добре старе перо та папір. То навіщо вам взагалі потрібен вебсайт? З добре створеним вебсайтом для фрілансерів-письменників ви можете:

  • Презентуйте свій онлайн-портфоліо. Одна з найважливіших переваг створення веб-сайту вільного письменника – це наявність живого, доступного портфоліо в інтернеті. Потенційні клієнти можуть ознайомитися з вашими роботами, і через широкий спектр контенту відчути ваш стиль, голос та здібності до письма. Крім того, вони можуть переглянути ваші попередні роботи та масу відповідного контенту, який допоможе їм довіряти свій бізнес вам.
  • Підвищення видимості бренду. Ваш сайт є видимою вітриною вашої здатності писати та важливим інструментом для створення обізнаності з брендом. З потужною онлайн-присутністю відвідувачам не доведеться шукати інформацію про ваші пропозиції. Ви не тільки дозволяєте людям знайти вас в інтернеті, але й ваш сайт допомагає вам здобути симпатію. З чудовим контентом та захоплюючим контентом відвідувачі починають турбуватися про вас та вашу роботу і розглядатимуть можливість співпраці з вами. Це демонструє вашу легітимність як професіонала письма та допомагає вам позиціонувати себе як авторитет у своїй галузі. Забезпечуючи доступність вашої роботи, ви розширюєте свою видимість і надаєте соціальні докази, що, в свою чергу, збільшує ваші шанси на отримання вигідної роботи вільного письменника. З конкурентним характером вільної роботи в часи COVID, вам потрібна перевага.
  • Зміцнення легітимності бренду. Будьмо чесні. Компанії без веб-сайту або інтернет-присутності зазвичай викликають деякі підозри в екосистемі електронної комерції, правда? Все в мережі. В наші дні доменна назва є життєво необхідною умовою в бізнес-світі. Якщо інтернет-користувачі не можуть знайти ваш віртуальний куточок в мережі, клієнти, які шукають певний продукт або послугу, відразу подумають, “Чи можемо ми довіряти цьому бізнесу, якщо вони не в мережі в добу, коли все стало цифровим?”

Це очевидно, що якщо ви хочете вести бізнес та рекламувати продукт або послугу у світі, у якому ми живемо, потенційні клієнти повинні мати можливість знайти вас всього за кілька кліків із їхнього браузера. Таким чином, на дуже базовому рівні, наявність вебсайту допомагає закріпити ваш бренд як законний бізнес, а не просто діяти аматорськи або дозволяти клієнтам покладатися на те, що вони взнають з вашої присутності у соціальних мережах. Більше того, чим краще ви забезпечуватимете свій сайт відмінним контентом та сильними візуальними матеріалами, тим більше зросте ця легітимність і працюватиме на вашу користь. Тому для підтримки вашого фінансового успіху та заробляння довіри від відвідувачів Інтернету, критично важливо демонструвати не лише ваші технічні навички створення вебсайтів, але й вашу здатність створювати професійну та цінну веб-присутність. 

Все ще сумніваєтеся? Ми розуміємо. Давайте розвіємо будь-які сумніви.

Ми знаємо, що ви замислюєтесь: Чи потрібно мені мати власний сайт фріланс-письменника, якщо я лише починаю? Коротка відповідь: Ні. АЛЕ — наявність створеного сайту для вашої фріланс-письменницької діяльності (ваших послуг та портфоліо) є найкращим способом побудувати маркетинговий фанел та створити легітимний, злагоджений та авторитетний бренд. Це чіткий спосіб найкраще заявити про себе та забезпечити якісні робочі місця для письменників.

Добре, але зачекайте. Це 2022 рік, ви скажете. Чи не можу я просто використовувати соціальні мережі, як, наприклад, сторінку компанії у LinkedIn, замість вебсайту для просування мого бізнесу з написання текстів? Звісно. Але вебсайт, навіть простий, це гарна ідея. Маючи добре налагоджений вебсайт вільного письменника, ви збудуєте авторитет як бренд і збільшите свої шанси бути поміченими потенційними клієнтами. Вони зможуть легко зв’язатися з вами. Крім того, ви будете володіти усім контентом на вашому сайті — що не завжди є правдою на сайтах соціальних мереж.

Можливо, створення високопродуктивного та стильного сайту для фрілансера здається великим завданням. Але витрачені зусилля на створення сайту – це інвестиції, які гарантують дохід. Сайт, який викликає захоплення — і допоможе вам отримати роботу.  

Схожа стаття
Wondering How To Make A Website? Here’s A Complete Tutorial
Читати далі

Як створити чудовий сайт вільного письменника за сім кроків

Як ми вже говорили, створення привабливого сайту для фріланс-письменника не повинно бути ракетною наукою або надмірно затратним на час. Ми покажемо вам, як створити сайт за допомогою семи легко керованих кроків. 

1. Створіть бренд свого бізнесу

Час обрати назву, підприємець! Якщо ви брендуєте себе та маркетингуєте свої навички, ви можете використовувати своє власне ім’я, але задайте собі кілька наступних важливих питань, перш ніж остаточно визначитися з псевдонімом:

Чи коли-небудь ви продаватимете свій бізнес? Навіть якщо ви не цілком впевнені у своєму довгостроковому бізнес-плані, ймовірно, у вас є уявлення, чи маєте ви намір коли-небудь передати естафету своєму письмовому бізнесу або включити послуги чи продукти інших у співпраці з вашим бізнесом.

Якщо ви розглядали ідею продажу свого бренду одного дня або партнерства, не брендуйте себе своїм власним ім’ям. Зрозуміло, що воно унікальне для вас і не буде передане. Також, якщо ваше ім’я важко вимовити, написати або запам’ятати, подумайте про можливе замішання, яке використання вашого імені може коштувати вашому бізнесу. 

Але з іншого боку, ваше особисте ім’я може допомогти унікально позиціонувати вас, оскільки потенційні клієнти зможуть відрізнити вас від інших письменників з поширеними іменами. Тому розглядайте свої варіанти, перш ніж поспішно обирати назву бренду чи бізнесу. Ви ніколи не знаєте, як ви будете розвиватися, адаптуватися і змінюватися у своєму фрілансерському письменницькому бізнесі. Тому вам варто уважно вибирати, щоб забезпечити собі успіх на довгу дистанцію.

фрілансер пише

2. Виберіть систему управління контентом

Тепер, коли у вашого бренду є нова красива бірка, вам потрібна система управління контентом (CMS), щоб забезпечити створення та публікацію вашого контенту в інтернеті. Найкраще? Вам не потрібно знати, як програмувати жодного рядка коду, щоб її використовувати! Візьміть WordPress, одну з найпопулярніших у світі систем управління контентом (вона використовується більш ніж на 43% інтернету!) 


За допомогою платформи WordPress ви можете створювати та керувати своїм веб-контентом без тиску глибокого навчання — ви можете налаштувати вебсайт з мінімальними або відсутніми технічними знаннями.

3. Зареєструвати домен та налаштувати хостинг 

Добре, ви вирішили використовувати WordPress і у вас є багато чудових ідей для контенту. Час розпочати, правда? Насамперед, вам потрібно знайти дім для вашого сайту в інтернеті, щоб відвідувачі могли переглядати та взаємодіяти з вашим контентом. Всі ці чудові ідеї ні до чого, якщо ваш сайт не доступний онлайн. Це означає, що вам потрібні два дуже важливі компоненти: доменне ім’я та провайдер хостингу.

Домен це унікальна веб-адреса, за якою можна знайти ваш сайт. Це те, що відвідувачі введуть у свій браузер, щоб перейти на ваш сайт (наприклад, www.dreamhost.com). Ваш домен унікальний для вашого сайту і повинен відповідати назві вашого бренду чи бізнесу. Ви також повинні розглянути вибір домену верхнього рівня — значить .com або .blog або dot-щось — щоб позиціонувати себе як експерта в рейтингах пошукових систем. Яким би не було доменне ім’я, яке ви оберете, ви купуєте його через реєстратора.

Далі, вам потрібен провайдер хостингу. Компанії, що займаються хостингом, продають унікальні для вас плани, які включають місце на сервері, щоб ваш сайт мав місце в інтернеті. Без сервера ваш сайт не буде доступний для відвідування. Для найкращих шансів отримати якісні замовлення, вам потрібен якісний провайдер хостингу. 

На ринку багато провайдерів, але тільки DreamHost може запропонувати вам найкраще з найкращого: унікальні особливості, високопродуктивні технології та оперативну підтримку. Крім того, ми робимо все просто: реєстрація доменів і хостинг-послуги під одним дахом та інсталяція WordPress в один клік. З Shared Hosting просто позначте пункт «Pre-Install WordPress» під час реєстрації, і ось! Ми встановлюємо його для вас. 

Shared Hosting надає амбітним початківцям WordPress усе необхідне для створення вражаючого веб-сайту вільного письменника, який допоможе їм отримати роботу. Ще краще? Наші тарифні плани Shared Hosting починаються всього з $1.99 на місяць.

хостинг веб-сайтів для фрілансерів

4. Виберіть тему WordPress

Час обладнати ваш сайт темою WordPress. Обрана тема не лише визначає загальний вигляд вашого сайту (і дійсно це робить), але також визначає який тип функціональності матиме ваш сайт. Правильна тема дозволить вам контролювати та налаштовувати ваш сайт відповідно до ваших точних специфікацій та ніші. Перегляньте Каталог тем WordPress або пошукайте розробників тем WordPress, щоб знайти та встановити ідеальну тему.

теми WordPress для фріланс-сайтів

5. Визначте, який контент потрібен вашому сайту

Отже, що потрібно вашому сайту-портфоліо фрілансера? Які найважливіші зміст та функції актуальні для вашої ніші? Час скласти план. Хоча у вас є свобода налаштувати вебсайт відповідно до вашого бренду та особистості, існує кілька основних сторінок, які має містити ваш сайт, щоб забезпечити вам найкращі можливості для бізнес-успіху:

  • Головна сторінка: Проста у навігації та приваблива стартова сторінка, яка може направляти відвідувачів та потенційних клієнтів до важливих частин вашого сайту.
  • Онлайн портфоліо: Ваш сайт має бути міцним, структурованим способом демонстрації ваших навичок як професійного письменника. Важливою особливістю — ні, активом — вашого сайту є легко знаходима, спеціально присвячена секція портфоліо, де ви можете виставляти релевантні опубліковані роботи та демонструвати свої здібності як письменника.
  • Послуги: Відвідувачам сайту потрібно знати про продукт або послуги, які пропонує ваша компанія. Надайте потенційним клієнтам чіткий та детальний опис конкретних послуг з написання, в яких ви спеціалізуєтеся.
  • Про нас: Не будьте роботом за комп’ютерним екраном. Продемонструйте свої письменницькі здібності, дозвольте потенційним клієнтам та відвідувачам дізнатися вас, і допоможіть їм познайомитися з вашим унікальним голосом за допомогою захоплюючої та гуманізуючої секції «Дізнайтеся про мене». Представте свої досягнення та пристрасть до того, чим ви займаєтеся, але також поділіться тим, що робить вас унікальним.
  • Контакт: Як потенційні клієнти можуть зв’язатися з вами? Зробіть вашу контактну інформацію легкою для знаходження та використання.

Тепер, коли ви налаштували свої основні сторінки, ви можете зробити крок вперед, щоб підняти свій сайт фріланс-письменника на новий рівень. Хоча вам слід уникати непотрібного, ви можете розглянути можливість додавання наступних додаткових (але корисних) сторінок:

  • Клієнти: Наведення імен ваших поточних клієнтів на вашому веб-сайті є чудовим способом демонстрації соціального доказу та встановлення вашої авторитетності у галузі. Сприймайте це як віртуальне рекомендаційне слово. 
сайт вільного письменника
Спікерка, письменниця та консультантка Гілларі Вайс з гордістю демонструє відомі бренди, які вірять у її роботу.
  • Відгуки: Сила хорошого відгуку не може бути переоцінена, особливо в онлайн середовищі. Впевнено демонструвати позитивні відгуки, які ви отримали від клієнтів у вашій галузі щодо ваших послуг із написання текстів, може бути чудовим стимулом для залучення нових клієнтів та отримання більше завдань для написання. Не бійтеся хвалити себе.
вебсайт фрілансера-письменника
  • Блог: На додаток до вашого портфоліо, ви можете продемонструвати свої навички письма та унікальний голос за допомогою багатого на контент блогу. Додаткові зусилля та цінність, яку ви надаєте своїм відвідувачам за допомогою актуального блогового контенту, можуть стати інвестицією з багатими віддачами.
  • Резюме: Дозвольте відвідувачам та потенційним клієнтам ознайомитися з пунктирним списком ваших навичок та досягнень за допомогою легкого для перегляду CV.
  • Часті питання: Якщо ви хочете відповісти на потенційно поширені питання щодо вашої роботи чи послуг або надати потенційним клієнтам більш конкретні деталі про те, що ви пропонуєте, розгляньте можливість додавання розділу з частими питаннями.
  • Завантаження/Безкоштовні матеріали: Надання відвідувачам вашого сайту безкоштовних матеріалів для завантаження показує, що ви докладаєте додаткових зусиль для надання цінності, демонструючи високу якість вашого фріланс-бізнесу.

Нарешті, зверніть увагу на ціноутворення: якщо ви хочете чітко зазначити на вашому сайті вартість ваших послуг, будьте прозорі, відверті та впевнені у цінності вашої роботи. Або, якщо у вас є послуги з можливістю коригування, ви можете не розкривати вартість і запрошувати зацікавлених відвідувачів зв’язатися з вами для отримання кошторису.

6. Створіть контент 

Час творити! Ви знаєте приказку: контент — це король. Дотримуйтесь цього. Вам потрібно наповнити ваш сайт багатим контентом, щоб привернути трафік і довести свою значимість як бізнесу. Спочатку заповніть контентом ваші обов’язкові сторінки, а потім продовжуйте регулярно надавати цінний контент.

Не менш важливо, ніж створення контенту, є розумне його створення — тобто використання його для залучення потенційних клієнтів. Як це зробити? Використовуючи ключові слова. Подумайте: які теми та терміни пошуку є актуальними для вашої сфери? Розумне використання фраз і поширених термінів пошуку у вашому контенті дозволить вам зайняти гарні позиції в рейтингах та зміцнити оптимізацію для пошукових систем. Тож проведіть дослідження та включіть поширені терміни пошуку у ваш контент. Використовуйте інструменти, як-от повний (і безкоштовний!) Планувальник ключових слів від Google, щоб створювати контент для сайту, який залучатиме багато трафіку, за допомогою розумних досліджень ключових слів та побудувати сильну стратегію маркетингу контенту.

Також зверніть увагу на тон вашого контенту. Чи адекватно і унікально він представляє ваш бренд? Чи демонструє він ваші знання та/або особистість? Одним із найбільш маркетингових інструментів у вашому арсеналі письменника є ваш голос — використовуйте його розумно. Покажіть, що потенційні клієнти отримають з вашими унікальними навичками, будучи свідомими та цілеспрямованими щодо вашого тону.

7. Запуск

Святкуйте! Випийте за себе, потанцюйте трохи, похваліть себе. Ви це зробили! Ваш сайт працює! Ви повинні пишатися. Ми знаємо, що мати щось живе, що дихає в інтернеті, може бути хвилюючим. Не хвилюйтеся, якщо ваш сайт не ідеальний. Головне, що він вже в мережі. 

Пам’ятайте, ви завжди можете вдосконалювати та налаштовувати з часом. Найголовніше, що люди можуть почати вас знаходити — і у вас є те, що ви можете покращувати. 

Сім помилок, яких слід уникати під час створення вашого сайту письменника

Коли ви тільки починаєте працювати зі своїм сайтом, неминуче стикаєтеся з кривою навчання. Деякі речі просто вимагають часу для вивчення. З часом ви станете краще. Але знаєте що? Ми хочемо, щоб ви досягли успіху — якнайшвидше. Тому ми ділимося з вами внутрішньою інформацією: список того, чого не варто робити при налаштуванні вашого сайту вільного письменника. Уникайте цих великих помилок, і ви будете на крок попереду в привабленні якісних письмових робіт. 

1. Погана візуалізація

Давайте трохи поговоримо про науку. Значна частина нашого мозку присвячена обробці візуального контенту. 80% людей пам’ятають те, що вони бачать (у порівнянні з 10% того, що вони чують, і 20% того, що читають). Нарешті, знайте, що візуали допомагають збільшувати трафік — творці контенту, які використовують візуальний контент, збільшують трафік у 12 разів швидше, ніж ті, хто цього не робить.

Не мати візуалів на вашому сайті фрілансера — велика помилка. Але ще більшою помилкою є мати погані візуали, які можуть зірвати вашу можливість побудови успішного бізнесу фріланс-письменника. Оцінки кредибільності компанії базуються на 75% на дизайні веб-сайту компанії, тому серйозно ставтеся до першого враження, яке ви робите своїми візуалами. Ваші візуали повинні відображати якість роботи, яку ви пропонуєте, доводячи, що ви надійні для потенційних клієнтів та їхніх грошей.

Щоб скористатися можливостями залучення трафіку та залучення відмінних візуалів, вибирайте якісні зображення, міцну візуальну структуру та пам’ятайте: білий простір — це добрий простір.

2. Проблеми з CTA

Коли відвідувачі приходять на ваш сайт, ви хочете, щоб вони вчинили якось. Але якщо ви не запропонуєте їм нічого зробити, вони просто покинуть сайт, і ви не отримаєте жодного бізнесу. Це не ідеально. Навіть якщо у вас чудові навички письма та відмінний дизайн сайту, наявність заплутаних, суперечливих або відсутніх закликів до дії (CTA) (70% малих бізнес-сайтів не мають CTA) зашкодить вашим шансам на розвиток бізнесу. 

Тож подумайте: що вам потрібно, щоб відвідувачі робили, щоб отримати замовлення на написання текстів для вашого бізнесу? Чи це підписка на список електронної пошти, заповнення контактної форми, чи перегляд вашого портфоліо робіт, переконайтеся, що ваша CTA видима, чітка та зосереджена

сайт фріланс-письменника
Елна з Innovative Ink має чіткий заклик до дії на передньому плані — відвідувачі знають, що саме робити.

3. Недбале форматування

Ви не просто фрілансер — ви бренд. Як такий, ваші потенційні клієнти очікують від вас певного рівня професіоналізму, тому вони повинні побачити це вже з першої миті, коли вони заходять на ваш сайт. Крім чіткої навігації, зосередженої візуальної структури та безперешкодного контактного фанелу, ваш сайт має бути добре налаштованим, стильним та відполірованим. 

Навіть як фрілансер, з духом вільного підприємця, вам потрібно відтворювати атмосферу офіційного бізнесу на вашому сайті, щоб завоювати довіру потенційних клієнтів. Ніяких недолугих форматувань, текстів з помилками або надто неформального дизайну. Звертайте увагу на деталі. Якщо ви хочете, щоб люди довіряли вам свої гроші, ви повинні бути професіоналом. Ретельне форматування не тільки допомагає вашому дизайну сайту зробити вражаюче перше враження (пам’ятаєте вражаючу статистику про візуали?), але й сприяє сприйняттю вас як надійного бізнесу.

Схожа стаття
Як створити посібник стилю бренду для вашого вебсайту
Читати далі

4. TMI (Надто Багато Інформації)

Не зрозумійте нас неправильно; бути привабливим і доступним це чудово. Важливою частиною успіху вашого бренду є ваша симпатичність. Ви хочете бути людиною для відвідувачів та потенційних клієнтів, а не просто письменником-роботом за екраном. 

Але ваш сайт — це не ваш онлайн-щоденник. 

Утримуйтеся від надмірного розголошення особистої інформації або від змісту, що не стосується вашої діяльності. Замість цього, зосередьте ваш зміст і стратегічно підходьте до того, що ви вирішуєте ділитися, завжди пам’ятайте про мету розвитку вашого бізнесу та залучення клієнтів.

5. Відсутність цільової аудиторії

У вас є новий сайт вільного письменника, і ви готові залучити трафік і, ідеально, новий бізнес. Але кого ви намагаєтеся досягти за допомогою вашого сайту? Яких людей ви хочете привабити? Простими словами: хто ваша цільова аудиторія

Ваш успіх значною мірою залежить від того, як ви зосереджуєте зусилля на розбудові бізнесу. Якщо ви розкидатимете свої сили занадто широко, вам не вдасться ефективно націлюватися на клієнтів високої якості, яких ви хочете. Тому, перш ніж починати шукати шляхи залучення трафіку, визначте свою цільову аудиторію.

6. Слабкий Копіювання

Ви письменник. Майстерність словесності – це ваш талант, інструмент для заробітку та ваша пристрасть. З огляду на це, кожен аспект вашого вебсайту повинен відображати ваші здібності як письменника. Слабкий, нецікавий контент не принесе вам клієнтів, не збудує довіру або не зацікавить відвідувачів. Насправді, він направить потенційних клієнтів до ваших конкурентів. 

Приділяйте особливу, навіть педантичну увагу тому, щоб ваш текст був міцним, захоплюючим та відполірованим. Незалежно від того, чи пишете ви блог-пости, статті чи текст для сторінки посадки, не обмежуйтеся імпровізацією — пишіть та переписуйте, шукайте другу думку для зовнішнього огляду та редагуйте, редагуйте, редагуйте. Сила вашого тексту визначить успіх або провал вашого бізнесу.

7. Рідкісні оновлення

Перевірка реальності: створення веб-сайту фрілансера, який приносить прибуток, не є справою “зробив і забув”. Так само, як програмне забезпечення потребує регулярних оновлень, так само і ваш сайт. Періодичні оновлення не тільки сприяють SEO, але й зберігають актуальність та професіоналізм. Оновлюйте контент блогу, тестуйте Plugins, запитуйте відгуки та часто використовуйте аналітику сайту для коригування його роботи для максимального UX. Майте на увазі, що не завжди усе вдається з першого разу — постійно прагніть покращувати усі аспекти вашого сайту.

Схожа стаття
Повне керівництво з очищення вашого сайту WordPress
Читати далі

Корисні ресурси для створення вебсайту письменника

Не хвилюйтеся — ми не залишимо вас наодинці з вовками інтернету без декількох вищих інструментів для вашого сайту вільного письменника, що розвивається. Тут ми пропонуємо вам добре підібрану підбірку, добре оснащений ящик інструментів з корисними віртуальними ресурсами, які призначені допомогти вам досягти ваших цілей.

Хостинг

Ми вже говорили про це раніше, але якісний провайдер хостингу може зіграти вирішальну роль у успіху вашого бізнесу з фріланс-письма. Це правда. Надійний провайдер хостингу не тільки може полегшити створення контенту, але й може спростити управління вашим сайтом, залишаючи вам можливість зосередитись на найважливіших аспектах ведення вашого бізнесу з письма. 

З планами Shared Hosting від DreamHost ми пропонуємо вам ці та багато інших переваг — у тому числі цілодобову підтримку, високопродуктивні технології та бюджетно-дружні варіанти. Вибір провайдера хостингу — одне з перших рішень, яке ви приймете на своєму шляху — зробіть його розумно з DreamHost

Як ми вже говорили, ваш бізнес з написання текстів це саме те: бізнес. І більшість компаній легко ідентифікуються за унікальним маркером — їхнім логотипом. Подумайте про будь-яку відому компанію: Nike, Apple, McDonald’s — ви швидко згадаєте їхній логотип, просто побачивши назву, чи не так? Або ви змогли б впізнати його, якщо б побачили лише характерний візуальний знак? Мати власний логотип є невід’ємною частиною створення та розвитку вашого бренду. Це важливо для забезпечення консистенції, видимості та зростання. Але не хвилюйтеся; створити такий, який сподобається вашим відвідувачам, не складно зробити.

Кольори бренду

Крім вашого логотипу, вам слід створити палітру кольорів, яка буде унікальною для вашого бренду. Це допоможе вашому сайту та матеріалам виглядати злагоджено та професійно, а також може допомогти вам розвивати ваш бізнес, виділяючи релевантні розділи або виклики до дії за допомогою специфічних кольорів. Вибір кольорів вашого бренду такий же простий, як 1-2-3, але пам’ятайте бути навмисними у виборі особистих брендингових рішень.

Стокові зображення

Ми вже наголошували на тому, як важливі візуальні матеріали для залучення трафіку та залучення відвідувачів. Тож де можна отримати професійно виглядаючі зображення та інші візуальні елементи? Спробуйте Pexels або Unsplash для фотографій високої роздільної здатності без таврів, або знайдіть фотографа, який зробить їх для вас. Якщо ви прагнете більшого, слідуйте домашньому фотографічному посібнику DIY для того, щоб зробити свої знімки недорого. І пам’ятайте, правила авторського права діють, тому дотримуйтесь законності. Дайте належні кредити, де це необхідно, і не крадіть.

Редагування фотографій

Вам не потрібно бути майстром Adobe Photoshop, щоб надати своїм зображенням додаткового ефекту. Обріжте, налаштуйте та покращите свої фотографії, щоб покращити композицію та перетворити візуали вашого вебсайту на потужний інструмент у заробітку для вашого бізнесу. Спробуйте кілька простих трюків з редагування фото на програмному забезпеченні на ваш вибір.

Іконки

Як інший тип візуального зображення, іконки або символи на вашому вебсайті можуть полегшити відвідувачам пошук саме того, що вони шукають — чи то ваші сторінки у соціальних мережах, портфоліо, або форму зворотного зв’язку — без необхідності навігувати меню або копіювати. Це універсальна мова! Знайдіть гарні іконки на сайтах, як-от The Noun Project, Creative Market, або безкоштовно на Flat Icon.

Дизайн

Сайт вільного письменника повинен мати свій унікальний стиль. Адже ви – це ваш унікальний бренд. Ваш дизайн включає не тільки макет, але й стиль вашого тексту, візуалізацій та навігації. Добре спроектований сайт є ретельно продуманим для максимальної функціональності та естетики, і ми маємо посібник, щоб допомогти вам зробити його стильним

Якщо у вас немає почуття до дизайну, DreamHost може допомогти. Ми співпрацюємо з експертами з RipeConcepts, провідною компанією веб-дизайну, щоб запропонувати нашим користувачам професійні послуги веб-дизайну.

Останнє слово

Тепер ми розкриємо результати нашого пророцтва: ми бачимо світле (та плідне) майбутнє вашої кар’єри як фріланс письменника! Отримання якісних письмових замовлень може вимагати певної роботи зі створення сайту, але з добре побудованим сайтом ви на шляху до нових клієнтів та розширення вашого портфоліо. 

Оскільки ваш успіх є нашим успіхом, DreamHost пропонує вам ідеальні пакети хостингу на початку вашого шляху, щоб допомогти вам стати на ноги. Перегляньте наші всебічні плани Shared Hosting, щоб почати піднімати свою кар’єру на новий рівень за допомогою вебсайту для фріланс-письменників.

Ad background image

Створіть своє онлайн-портфоліо з DreamHost

Ми забезпечуємо швидку, безпечну роботу вашого сайту для фріланс-письменників, і він завжди буде доступний, тому ви не пропустите жодного замовлення. Плани починаються від $1.99/міс.

Виберіть свій план