Коли справа доходить до запуску вебсайту, хостинг є одним з найважливіших, проте найбільш заплутаних аспектів, з якими доводиться стикатися. З десятками провайдерів на ринку, буває складно пробитися крізь шум і зрозуміти, який з них пропонує найкращий план для вас.
На щастя, є кілька ознак, які чітко вказують, коли настав час переходити до нового хостингу. Хоча в даний момент вони можуть бути неприємними, ці проблеми можуть привести вас до кращого провайдера послуг, який допоможе підвищити успіх вашого сайту.
У цьому пості ми обговоримо ці ознаки і як їх виявити на вашому сайті. Потім ми пояснимо, як мігрувати ваш сайт на нову платформу веб-хостингу. Розпочнімо!
Легко Змінити Провайдера Хостингу
Залиште за собою проблеми поточного хостингу та сконцентруйтеся на тому, що найважливіше. Перейдіть на DreamHost сьогодні за допомогою нашого безкоштовного, автоматизованого плагіна міграції.
Мігрувати заразЯк зрозуміти, коли настав час для міграції (6 очевидних ознак)
Можливо, у вас вже деякий час виникають проблеми з вашим сайтом, і ви не знаєте чому. Іноді причиною може бути те, що ваш провайдер хостингу не підходить для вашого сайту. Ось шість ознак, які підкажуть, що настав час змінити хостинг.
1. Ви спостерігаєте більше простоїв, ніж зазвичай
Кожного разу, коли ваш сайт недоступний для користувачів, його вважають «не працюючим». Навіть якщо ваш сайт недоступний лише кілька секунд, це може спричинити серйозні проблеми. Початково, простій робить ваш сайт ненадійним та низькоякісним як для користувачів, так і для пошукових систем.
Якщо ваш сайт часто виходить з ладу, користувачі зрозуміють, що не можуть покладатися на його доступність, коли це потрібно. Алгоритм Google врахує це, і ваші позиції в рейтингу пошукових систем також знизяться, що негативно вплине на видимість вашого сайту.
Крім того, якщо ваш сайт приносить дохід, ви втратите прибуток кожного разу, коли ваш сайт не працює. Якщо ваш сайт часто не працює або не працює протягом тривалого часу, ви можете втрачати сотні або навіть тисячі доларів. Коли ви ведете інтернет-магазин, безперервна робота дійсно впливає на ваш чистий прибуток.
Хостинг є однією з найбільш поширених причин простою веб-сайтів, оскільки існує багато способів, якими ваш сервер може вплинути на доступність вашого сайту, включаючи:
- Якість та надійність вашого хостингового обладнання
- Тип сервера, на якому розміщено ваш сайт, оскільки спільні сервери мають тенденцію перевантажуватися швидше, ніж інші типи серверів.
- Захисні функції вашого хоста, оскільки шкідливі атаки можуть призвести до простою.
Отже, якщо ви постійно помічаєте, що ваш сайт не працює, є велика ймовірність, що причина може бути у вашому хостингу. Перехід на більш надійний сервер – найкраще рішення для вашого сайту в такій ситуації.
2. Швидкість завантаження вашого сайту низька
Швидкість сайту також має ключове значення для оптимізації пошукових систем (SEO), думки користувачів про ваш сайт та ваш конверсійний рейт. Мудро час від часу тестувати швидкість вашого сайту за допомогою таких інструментів, як Google PageSpeed Insights та Pingdom, щоб переконатися, що час завантаження залишається низьким та усунути будь-які проблеми з продуктивністю.
Хоча переповнений сервер може сповільнити час завантаження, розташування вашого сервера також відіграє роль у тому, наскільки швидко ваш сайт передає інформацію відвідувачам. Сервери, розташовані далеко від кінцевих користувачів, не можуть так швидко доставляти їм контент.
Легкий спосіб визначити, чи це стосується вашого сайту, – використовувати Pingdom для тестування швидкості вашого сайту з різних місць. Якщо ваш сайт швидко завантажується з деяких місць, але займає багато часу для завантаження в інших, ви зрозумієте, що розташування сервера викликає проблеми зі швидкістю для користувачів у цих регіонах.
Якщо ваш хост має сервери лише в одному місці і не пропонує мережу доставки контенту (CDN), майже гарантовано, що деяка частина ваших користувачів зіткнеться з неідеальною швидкістю сайту. Може бути варто розглянути хости з більшою кількістю або різними місцями розташування, або ті, що пропонують CDN.
3. Служба підтримки не є корисною
Міцні стосунки з вашим веб-хостом безцінні. На початку, будуть моменти, коли на вашому сайті виникатимуть помилки, пов’язані з сервером. У таких випадках вам потрібно буде швидко зв’язатися з вашим хостом, щоб вирішити проблему та відновити роботу сайту. Крім того, у вас іноді можуть виникати питання щодо оплати або інших деталей облікового запису.
Однак, найкращі хости також пропонують підтримку в інших аспектах управління веб-сайтом. Наприклад, багато хостів надають керівництво для усунення проблем з різними типами помилок на вашому сайті чи підтримку для платформ, таких як WordPress.
Якщо контактувати з вашим хостом важко, він надає недостатні рішення, або не надає підтримку в аспектах, безпосередньо пов’язаних з вашим хостинг-рахунком, розгляньте можливість переходу на нового провайдера. Хоча ви можете обійтися без якісної підтримки клієнтів, у певний момент вам потрібно буде звернутися по допомогу з проблемою, пов’язаною з сервером, тому ви захочете мати надійну команду на своєму боці.
4. Вам потрібно більше місця, ніж може запропонувати ваш поточний провайдер
Більшість сайтів починаються маленькими та ростуть з часом. Ваш поточний хост міг бути відмінним варіантом, коли ви вперше запускали свій сайт, але якщо рівень вашого трафіку значно зріс, це вже може бути не так.
Коли ваш сайт накопичує все більше постійних користувачів, вам знадобиться сервер, який може обробляти більший трафік, а також більші та численніші файли вебсайту. Перехід з Shared Hosting на виділений сервер може допомогти, але часто зміна хостинг-провайдера може принести ще більшу користь.
Деякі провайдери спеціалізуються на спільному або віртуальному приватному мережному (VPN) хостингу і можуть не надавати виділені сервери. Таким чином, якщо ваш сайт продовжуватиме рости, вам знадобиться виділений веб-хостинг у якийсь момент — отже, перехід може бути неминучим.
Інші хостинги можуть мати доступні виділені сервери, але все ж не забезпечувати достатньо місця, яке вам потрібно. Врешті-решт, вам слід порівняти плани між компаніями, щоб побачити, яка з них пропонує найбільше місця за найкращою ціною.
5. Занадто дорого залишатися з вашим поточним хостом
Хостинг — це повторюваний витрат. Це також іноді найбільша витрата, пов’язана з управлінням веб-сайтом, особливо для користувачів WordPress, які працюють з безкоштовною Системою управління контентом (CMS) та переважно безкоштовними плагінами та темами.
Це правда, що часто ви отримуєте те, за що платите за хостинг. Проте, також бувають часи, коли дорогий план не є необхідним. Якщо ваш сайт все ще малий і не використовує обсяг серверного простору, за який ви платите, або якщо ваш поточний план хостингу включає кілька функцій, якими ви ніколи не користуєтеся, ймовірно, ви платите занадто багато.
Немає сенсу витрачати великі суми на хостинг вашого вебсайту, коли є багато доступних опцій. Наприклад, ми пропонуємо плани керованого хостингу WordPress високої якості за низьку місячну ціну.
Якщо ви витрачаєте більше грошей на хостинг, ніж ваш сайт приносить доходів, вам може бути корисно зменшити розміри або змінити хостинг-провайдера, щоб залишатися в межах бюджету. Крім того, завжди приємно мати трохи додаткових грошей щомісяця.
6. Безпека сервера недостатня
Як ми згадували раніше в цьому пості, хости відповідають за захист своїх серверів. Не кожен провайдер є таким сумлінним, як має бути, що стосується безпеки, і хакери іноді використовують слабкі сторони вашого сервера для отримання доступу до вашого сайту.
Це може бути шкідливим для вашого сайту з кількох причин, включаючи:
- Втрата частини або всього вашого сайту через зловмисну атаку, яка знищує основні файли та дані.
- Компрометація даних користувачів, включаючи конфіденційну інформацію, таку як приватні записи та деталі кредитних карток.
- Зниження довіри, оскільки користувачі сприйматимуть ваш сайт як менш надійний, якщо він зламаний.
Інвестування в безпечний хостинг – розумний крок. Навіть якщо вам доведеться заплатити трохи більше або витратити час на міграцію на новий хостинг, ви заощадите собі багато проблем у майбутньому.
Деякі функції безпеки, на які вам слід звернути увагу, включають сертифікати Secure Sockets Layer (SSL/TLS), сканування на наявність шкідливого програмного забезпечення, та серверні файрволи. Звичайно, незалежно від рівня безпеки вашого сервера, ви завжди повинні дотримуватися найкращих практик безпеки для самого вашого сайту також.
Як перенести ваш сайт на нового хостинг-провайдера
Якщо ви врахували вищезазначені ознаки і вирішили, що вам слід змінити провайдера хостингу, вам потрібно буде мігрувати ваш сайт. Це вимагає копіювання всіх файлів вашого сайту та їх переміщення до вашого нового хостинг-акаунту.
Зазвичай процес міграції є досить складним. Вам доведеться зв’язатися з вашим поточним хостом, зробити резервну копію файлів вашого сайту, потім використати Протокол безпечної передачі файлів (SFTP) та клієнт, такий як FileZilla, щоб підключитися до вашого нового сервера та завантажити файли. Вам також варто розглянути перенесення вашого домену, оскільки є переваги в тому, щоб тримати вашу реєстрацію домену та веб-хостинг під одним дахом.
Як ви можете уявити, під час цього процесу може статися багато речей, що можуть піти не так. Наприклад, завжди є можливість пошкодження резервних копій, і використання SFTP все ще становить ризик для файлів вашого сайту, оскільки ви можете випадково видалити деякі з них або всі (ми рекомендуємо користувачам завжди мати недавню резервну копію свого сайту під рукою).
З огляду на це, буде корисно залучити експерта, щоб він допоміг вам перенести ваш сайт. На щастя, DreamHost має рішення для вас! Ми співпрацювали з розробниками BlogVault, щоб створити DreamHost Automated Migration, безкоштовний плагін для WordPress, який дозволяє швидко і легко перенести ваш сайт на DreamHost. Просто дотримуйтесь цих кроків.
Крок 1: Отримайте необхідне для міграції
Одразу після реєстрації на план спільного хостингу WordPress, ви лише на кілька кроків від переміщення вашого вебсайту (якщо ви обрали план DreamPress, перегляньте це відео).
Для початку, увійдіть до вашої DreamHost Panel та перейдіть до вкладки Безкоштовна Міграція на вашому головному екрані. Звідти вам потрібно буде згенерувати ваш унікальний ключ міграції, який включає всю інформацію, необхідну нашій системі для переміщення файлів та баз даних вашого сайту. Не забудьте залишити цю сторінку відкритою!
Крок 2: Встановіть та активуйте плагін міграції
Далі вам потрібно буде увійти до панелі керування WordPress вашого існуючого сайту та встановити та активувати безкоштовний плагін DreamHost Automated Migration.
Крок 3: Вставте свій ключ для початку міграції
Тепер, коли ви встановили плагін, виберіть DreamHost Automated Migration у лівому навігаційному меню та додайте ключ міграції, який ви згенерували у вашій панелі керування DreamHost.
Крок 4: Слідкуйте за процесом міграції
Відпочивайте, розслабляйтесь і дозвольте нашому плагіну виконати всю роботу. Ви можете спостерігати за процесом або просто чекати на підтвердження електронною поштою.
Крок 5: Оновіть ваші DNS
Після завершення міграції вам потрібно оновити ваш домен, щоб він вказував на ваш новий перенесений сайт у DreamHost — і все готово!
Якщо вам потрібна будь-яка допомога на цьому шляху, обов’язково перегляньте Часті питання про міграцію в нашій Базі знань.
Готові змінити веб-хостинг?
Міграція веб-сайту – складний процес, але ми зробили це мільйон разів. Наш сервіс перенесення веб-сайтів здійснить перехід вашого сайту без збоїв — без перерв у вашому бізнесі.
Дізнатись більшеПерехід на інший хостинг
Хостинг може бути одним з найбільш заплутаних аспектів володіння веб-сайтом. З такою кількістю варіантів на вибір, може бути складно зрозуміти, чи є ваш провайдер веб-хостингу найкращим для ваших потреб.
Якщо ви помітили ці проблеми на своєму сайті і вирішили, що настав час для змін, розгляньте наші плани хостингу WordPress. Наш хостинговий сервіс WordPress забезпечить вашому сайту WordPress необхідну швидкість, підтримку та безпеку. Крім того, Автоматизована міграція DreamHost зробить перехід беззусильним!