Посібник хустлера з монетизації вашого вебсайту (21 ідея)

написав Garrett Price
Посібник хустлера з монетизації вашого вебсайту (21 ідея) thumbnail

Чи не було б чудово заробити трохи додаткових грошей з вашого вебсайту? Ви вклали стільки зусиль у вебсайт, і ви заслуговуєте, щоб він працював на вас! Монетизація вашого вебсайту може забезпечити вас формою пасивного доходу, дозволяючи заробляти гроші з мінімальними зусиллями та часом – Але важливо знати всі тонкощі монетизації, щоб допомогти вам досягти ваших цілей.

На щастя, існує багато способів монетизувати ваш сайт. Незалежно від того, чи ви тільки починаєте, чи ви досвідчений професіонал, ви обов’язково знайдете опцію, яка вам підходить. Наприклад, ви можете перетворити свій сайт на платформу для членів, продавати цифрові продукти або стати партнерським маркетологом.

У цьому пості ми розглянемо, чому вам варто розглянути можливість монетизації вашого сайту. Потім ми обговоримо 21 захоплюючу ідею для монетизації, які ви можете вибрати. Розпочнемо!

Чому варто монетизувати ваш сайт?

Ви, можливо, вже знаєте, що монетизація вашого сайту дозволяє вам отримувати дохід від вашого контенту. Однак, ви також, ймовірно, знаєте, що це зазвичай призводить до нерегулярних заробітків.

Хороша новина полягає в тому, що за допомогою правильних методів ви можете перетворити свій вебсайт на постійне джерело пасивного доходу. Крім того, ви можете поєднувати різні методи, щоб додатково стабілізувати свої доходи.

Одна з найкращих сторін пасивного доходу полягає в тому, що після його налаштування він потребує дуже мало часу та зусиль для підтримки. Тому це чудовий шлях, якщо ви прагнете досягти кращого балансу між роботою та особистим життям.

Окрім того, гроші, які ви заробляєте з вашого сайту, можуть легко покрити витрати, пов’язані з його обслуговуванням. Таким чином, замість того, щоб витрачати частину вашої зарплати, ви зможете платити за хостинг, преміум плагіни та більше, за рахунок зароблених грошей.

Насправді, ви можете зараз керувати своїм сайтом на суворому бюджеті, вимушені використовувати хостинг низької якості та теми нижче середнього рівня. Але, коли ви почнете з монетизації, ви зможете нарешті оновити свої існуючі плани, що виведе вас на правильний шлях до росту вашого сайту.

Також варто пам’ятати, що не всі переваги орієнтовані на гроші. Наприклад, монетизація може органічно створювати можливості для розширення способів взаємодії відвідувачів з вашим контентом. Наприклад, ви можете пропонувати більше цінності та більше способів залучення до вашого сайту через членство, консультації або вебінари.

Отримуйте вміст безпосередньо у свою скриньку

Підпишіться зараз, щоб отримувати всі останні оновлення безпосередньо у свою скриньку.

Коли варто розглянути монетизацію вашого сайту

Багато малих онлайн-бізнесів починаються як додатковий заробіток: спосіб заробити трохи грошей, одночасно займаючись улюбленою справою. Але, з часом, якщо ви знайдете свою аудиторію і ваша ідея знайде відгук, ви можете серйозно розглянути можливість перетворити своє хобі у прибутковий бізнес.

Проте, часовий фактор має вирішальне значення. Ви можете не отримати найкращих результатів, якщо почнете занадто рано. З огляду на це, ось деякі очевидні ознаки того, що ви готові монетизувати свій вебсайт:

  • Ніша. Наявність чіткої, зосередженої ніші для вашого контенту є важливою, якщо ви хочете успішно його монетизувати. Якщо читачі не можуть знайти таку ж інформацію в іншому місці, ваш матеріал, ймовірно, стане популярним.
  • Трафік. Успіх певних стратегій монетизації залежить від великої кількості трафіку. Тому, якщо ваш сайт занадто новий, можливо, вам варто почекати, поки ви не станете більш впізнаваним і не залучите більше відвідувачів.
  • Залученість. Деякі техніки краще підходять для вірної аудиторії, ніж для великої. Чи отримуєте ви регулярні коментарі? Поділитися? Лайки? Це показує, що читачі дбають про ваш сайт і ставляться до нього серйозно.
  • Розклад. Якщо ви прийняли структурований підхід до вашого сайту чи блогу (а не публікуєте, коли вам заманеться), ви можете бути готові до монетизації. Наприклад, ви можете планувати публікації на один і той же день та час кожного тижня. Це критично, оскільки ваша аудиторія почне довіряти вам, коли ви будете послідовно ділитися контентом.

Якщо ви не досягаєте успіху за жодним із цих факторів, тоді, можливо, краще продовжувати публікувати контент і працювати над збільшенням вашої аудиторії перед тим, як переходити до монетизації.

Посібник хустлера з монетизації вашого сайту (21 ідея)

Тепер, коли ви знаєте, чи є монетизація прийнятним варіантом для вашого сайту, давайте розглянемо двадцять одну ідею, яка надихне ваші зусилля!

1. Стати партнерським маркетологом

Партнерський маркетинг включає в себе взаємовигідні відносини між вашим веб-сайтом і різними компаніями. У відповідь на комісійну винагороду, ви рекламуєте їхні продукти чи послуги.

Замість спирання на традиційні оголошення, компанії розподіляють партнерські посилання, які ви можете включити до свого контенту. Ви отримуєте своє унікальне посилання (як і кожен партнер, який працює з брендом), і, зазвичай, це посилання веде до певного продукту, який вам запропоновано просувати.

Цей метод є чудовим варіантом для блогів, оскільки його можна легко застосувати для природного включення партнерських посилань у дописах та коментарях. Однак він також може бути хорошим варіантом, якщо у вас є канал на YouTube, оскільки ви можете використовувати текстовий блок опису:

Приклад партнерського посилання у описі YouTube

Деталі залежать від програми, до якої ви приєднуєтеся, але ви отримаєте привабливу пропозицію з партнерської програми DreamHost. Зареєструватися можна всього за дві хвилини, і ви можете заробити до $200 за кожне рекомендоване звернення:

Партнерська програма DreamHost

Ви досягнете найбільшого успіху з партнерським маркетингом якщо ваш сайт має велику кількість трафіку. Однак ви також можете використовувати інструменти, такі як ThirstyAffiliates для управління вашими програмами, легкого додавання посилань та перегляду аналітики, щоб покращити ваші зусилля.

2. Використовуйте Google AdSense

Google AdSense є мережею реклами, яка забезпечує швидкий спосіб монетизації вашого сайту. Хоча це передбачає відображення реклами на ваших сторінках, це набагато зручніше, ніж самостійний продаж реклами.

Завдяки передовому алгоритму Google, цей інструмент дозволяє вам показувати налаштовані оголошення вашим відвідувачам. Оскільки вони більш відповідні для ваших користувачів, вони зазвичай менш дратівливі:

Google AdSense
Google-adsense
Google AdSense

Мережа співставляє рекламодавців, які хочуть просувати свій бізнес, з видавцями, які мають рекламний простір для продажу. Зазвичай вас співставлять з брендами, які мають схожу нішу або аудиторію, як і ваш сайт.

Тоді, кожного разу, коли читач клікає на одну з ваших реклам, ви отримаєте частину того, що рекламодавець платить Google. Важливо зазначити, що ви можете не заробляти стільки грошей, як якби ви робили це самостійно, але це вимагає набагато менше зусиль. Крім того, реклама Google є менш нав’язливою для вашого досвіду користувача (UX).

Щоб розпочати, вам потрібно створити обліковий запис Google. Можливо, у вас вже є такий, якщо ви користуєтеся інструментами на кшталт Drive, Docs або Gmail. Потім ви заповните коротку форму про ваш сайт.

Крім того, якщо ви не впевнені щодо найкращих місць для розміщення ваших оголошень, ви завжди можете вибрати автоматичні оголошення. Таким чином, Google автоматично вибере найкращі місця для ваших оголошень.

3. Продавайте рекламу на своєму сайті

Продаж реклами на вашому сайті вимагає набагато більше часу та зусиль, ніж використання рекламної мережі. Однак це також означає, що ви можете отримати більші вигоди, оскільки немає посередника, який бере частину прибутків.

Замість цього ви зможете безпосередньо звертатися до рекламодавця, що дає вам більше контролю над брендами, з якими ви працюєте, і рекламою, яку ви показуєте. Крім того, це дозволяє встановлювати власну ціну та визначати тривалість показу реклами:

Приклад рекламних оголошень на веб-сайті

Проте, користуючись цим методом, вам потрібно бути готовими вести переговори самостійно. Крім того, це вимагає залучення уваги рекламодавців. Фактори, які можуть зробити вас більш привабливими, включають високі показники трафіку, конкурентні ціни та затребувану нішу.

Щоб розпочати, вам потрібно знайти рекламодавців, з якими ви хочете співпрацювати. Потім вам потрібно дати їм причину працювати з вами. Коли ваш сайт розвивається і у вас з’являється більший вплив, ця стратегія стає легшою. Насправді, досить часто, бренди можуть самі звернутися до вас.

4. Публікація спонсорованих постів

Спонсоровані публікації пропонують інший метод монетизації, який базується на партнерстві. Однак, це значно менш агресивно, ніж розміщення реклами на вашому сайті.

Вам все одно доведеться об’єднуватися з іншими блогами або компаніями. Однак, замість того, щоб прямо просувати ці бренди, ви публікуватимете контент на своєму блозі який включатиме їхні продукти або послуги. Це здається більш природнім для деяких видавців, ніж використання методу жорсткого продажу.

Існують також різні способи реалізації цієї стратегії. Наприклад, бренд може створити контент і передати його вам для публікації. Або ви можете створити контент самостійно. У цьому випадку ви можете стягувати значно більшу плату.

Типи публікацій, які ви можете створювати, включають огляди, огляди продуктів, підручники тощо:

Приклад спонсорованого посту

Однак, є декілька ключових факторів, які слід врахувати перед початком роботи з цим методом. По-перше, вам потрібно переконатися, що ви дотримуєтесь правил Федеральної торговельної комісії щодо розкриття інформації. Таким чином, важливо бути прозорим стосовно будь-яких спонсорованих постів.

Ви можете звернутися безпосередньо до компаній або блогів, з якими хочете співпрацювати. Або ви можете зареєструватися на сайті, як-от PayPerPost:

Довідник PayPerPost

PayPerPost це довідник, який дозволяє спонсорам та блогерам зв’язуватися один з одним. Все, що вам потрібно зробити, це заповнити коротку форму, щоб потрапити до довідника.

5. Станьте інфлюенсером

Якщо у вас вже є міцна присутність у соціальних мережах, одним із найпростіших способів монетизації вашого сайту є стати інфлюенсером. Однак міцна не обов’язково означає велика. Насправді, мікроінфлюенсери можуть мати всього 1000 підписників.

Мікроінфлюенсери є привабливим варіантом для брендів, оскільки вони набагато дешевші, ніж співпраця з більш відомими творцями. Крім того, досить часто мікроінфлюенсери займають більш специфічну нішу, що може бути привабливим для спонсорів.

Наприклад, Гванца Іванішвілі є модним інфлюенсером з усього 14.9 тис. підписників. Але завдяки її мінімалістичному стилю та чистому контенту, вона здобула вірну та зацікавлену аудиторію:

Приклад мікро-інфлюенсера

Якщо ваша аудиторія мала, то зазвичай саме вам доведеться розпочинати переговори з брендами. Однак, коли ваш вплив зростає, компанії можуть почати самі до вас звертатися.

Вплив працює трохи як партнерський маркетинг, але в основному базується на соціальних сайтах, таких як Instagram та TikTok. Подібно до партнерського маркетингу, ви рекомендуватимете товари та послуги в обмін на плату. Однак, ціноутворення зазвичай більш гнучке і ведеться на основі кожного конкретного випадку.

Зазвичай вам буде виплачено комісійну винагороду, як і в разі використання партнерських посилань або реклами. Однак, з часом, ви можете отримати контракт за ваші старання. Це може зміцнити довгострокове партнерство, дозволяючи заробляти більш стабільний дохід:

Приклад довгострокового спонсорського контракту для інфлюенсерів

Щоб розпочати, ви можете звернутися до компаній або подати заявку на сайті, як-от Famecast. Вам також потрібно буде працювати над розширенням вашої мережі та залученням аудиторії для побудови лояльності.

6. Продаж фізичних продуктів

Якщо ви самі виготовляєте фізичні продукти, або у вас є потенціал почати це робити, ви можете монетизувати свій вебсайт, продавши свої роботи. Подумайте про типи індивідуальних подарунків, які ви знаходите на ринках, таких як Etsy. Завдяки рівню персоналізації, вони зазвичай мають великий успіх:

Персоналізовані фізичні продукти

Однак, користуючись такими майданчиками, ви можете опинитись у ситуації, коли доводиться платити великі комісійні. Замість цього, ви можете розпочати з WordPress та потім встановити WooCommerce для перетворення вашого сайту на інтернет-магазин. Потім ви можете приймати платежі, інтегрувавши свій магазин з платіжним шлюзом, таким як PayPal.

Ви можете продавати все, від ручної роботи, такі як керамічні кружки або шкіряні аксесуари, до персоналізованих вітальних листівок. Або, якщо у вас немає творчих навичок для початку, ви завжди можете перепродавати продукти, які ви купили у постачальника.

7. Продаж цифрових продуктів

Цифрові продукти легко продавати, оскільки вони не вимагають місця для зберігання або витрат на доставку. Це робить цей метод монетизації менш витратним для початку. Більше того, цифрові продукти зазвичай завантажуються користувачами, тому вони відразу доступні.

Що стосується цифрових продуктів, у вас є багато варіантів на вибір, залежно від вашої сфери знань. Наприклад, ви можете бути персональним тренером. У такому випадку, ви можете продавати посібники з тренувань. Для творчих професій, ви можете продавати фотографії, ноти або ілюстрації:

Продавайте цифрові продукти, такі як ілюстрації

Якщо це для вас можливо, то найкращою новиною є те, що почати дуже просто. Після того, як ви налаштуєте свій вебсайт на WordPress, ви можете додати plugin як Easy Digital Downloads для зберігання та продажу ваших цифрових файлів.

8. Створіть ліцензії для ваших цифрових продуктів

Крім продажу цифрових продуктів, ви також можете продавати ліцензійну угоду для кожного з ваших продуктів. Ліцензія визначає, що клієнт може та не може робити з продуктом, оскільки предмет містить вашу інтелектуальну власність.

Ви можете використовувати різні ліцензії для різних продуктів або підбирати ліцензії під конкретні рівні цін. Наприклад, ви можете запропонувати нижчу ціну за ліцензію, яка дійсна лише для некомерційного використання. Однак, зазвичай краще проконсультуватися з юридичним фахівцем при вирішенні питань ліцензування.

9. Пропозиція послуг коучингу або консультації

Якщо у вас є експертиза в певній галузі, ви можете запропонувати послуги коучингу або консультації для монетизації вашого сайту. Наприклад, ви можете бути лідером думок, експертом галузі або впливовою особою.

Це чудова ідея, якщо вам подобається спілкуватися з людьми один на один. Ваші тренінги або консультації можуть проводитись особисто. Однак, ви також можете використовувати віртуальні сесії, щоб охопити більше людей, незалежно від їхнього місцезнаходження:

Приклад онлайн-бізнесу з коучингу

Важливо усвідомлювати, що цей метод вимагає більше часу та зусиль у порівнянні з іншими варіантами, такими як пасивні джерела доходу. Тому він підходить, якщо ви хочете поступово розпочати власну справу з метою з часом зробити її своєю основною роботою.

Крім того, вам потрібно ефективно просувати свої послуги. Саме тому може бути корисним створення посадкових сторінок для кожної з ваших послуг, одночасно використовуючи соціальні мережі для маркетингу ваших пропозицій. Крім того, ви можете додати на свій сайт плагін для планування, такий як Booking Calendar, щоб відвідувачі могли легко записуватися на прийом.

10. Створіть онлайн-курс

Ще один ефективний спосіб монетизації вашого сайту – створення онлайн-курсу. З часів COVID-19, дистанційне навчання та онлайн-освіта стали все популярнішими.

Напевно, вас не здивує той факт, що майже 46% студентів у державних установах США були зареєстровані виключно на курсах дистанційної освіти у 2020 році. Тепер прогнозується, що понад 902 мільйони користувачів по всьому світу будуть шукати офіційно акредитовані ступені та сертифікати в інтернеті до 2027 року.

Пропозиція онлайн-курсів є чудовою ідеєю, якщо у вас є особлива експертиза, якою ви хочете поділитися. Наприклад, ви можете бути успішним емігрантом, який процвітає далеко від дому. У цьому випадку ви можете створити курс, навчаючи інших досягати такого ж успіху:

Приклад онлайн-курсу

Альтернативно, ви можете бути підприємцем, який має знання, щоб допомогти іншим досягти шестизначних сум зі стартапу. Однак ви також можете створити короткі веселі курси. Наприклад, ви можете допомогти людям вивчити мову або навчити людей ремеслу, такому як в’язання або ліплення.

Чудово у створенні онлайн-курсу полягає в тому, що ви також можете поєднувати цей метод з іншими ідеями цього посібника. Наприклад, ви можете додати ваші партнерські посилання в матеріали курсу та включити рекламу в ваш контент.

Щоб розпочати, ви можете додати плагін системи управління навчанням (LMS) такий як MemberPress Courses до WordPress. Цей інструмент дозволяє налаштувати ваші курси, інтегрувати платіжний шлюз та захистити ваш контент за допомогою унікальних контрольних механізмів доступу для членів.

11. Запустіть вебінар

Якщо ви хочете зв’язатися з вашою аудиторією на більш особистому рівні, то ви можете створити вебінар для монетизації вашого вебсайту. Таким чином, ви зможете організувати та провести віртуальні саміти, які можуть бути представлені у вигляді записаних або живих вебінарів.

Це чудовий варіант, якщо вам подобається мати багато контролю над своїм графіком, оскільки ви можете використовувати певні періоди року, коли вам потрібне збільшення доходу. Крім того, це дуже гнучкий варіант.

Наприклад, ваш онлайн-захід може бути чимось від міні-конференції до майстер-класу:

Приклад вебінару-воркшопу

Ви можете стягувати плату з відвідувачів за участь у вашому вебінарі, або, якщо у вас є сайт членства, ви можете запропонувати їм це безкоштовно.

Щоб розпочати, вам потрібно інтегрувати список майбутніх подій на свої сторінки. Потім ви можете додати форму реєстрації, де користувачі можуть підписатися, вказавши свої імена та адреси електронної пошти. Це дуже просто координувати ваш сайт з вашим вебінаром за допомогою інструменту, як WP GoToWebinar.

12. Запустіть подкаст

Започаткування подкасту є захоплюючим способом монетизації вашого сайту. Подкасти нещодавно стали дуже популярними і, як очікується, їхня популярність ще більше зросте. Ось деякі статистичні дані, щоб мотивувати ваш майбутній проект:

  • 82 мільйонів людей слухали подкасти у 2021 році, з прогнозованим показником у 100 мільйонів слухачів до 2024 року
  • У 2006 році лише 22% людей знали про подкасти, але ця цифра зросла до 79% у 2022 році

Подкаст також є чудовою додатковою послугою до інших платформ, таких як блоги, оскільки ви можете повторно використовувати свій письмовий матеріал у вигляді епізодів подкасту. Крім того, подкасти добре підходять для відеоконтенту, який ви можете публікувати на YouTube або TikTok.

Щоб розпочати, ви можете приєднатися до мережі подкастів або додати свій подкаст до директорій, таких як Spotify та Apple:

Довідник подкастів Apple

Альтернативно, ви можете створити власний подкаст сайт за допомогою інструменту, як Podcastpage щоб мати повний креативний контроль над вашим контентом.

Тоді, як тільки ви розвинете свій подкаст і залучите достатню кількість слухачів, ви можете використовувати інші методи монетизації, які описані в цьому посібнику. Наприклад, ви можете створити сайт членства для подкасту, включити рекламу в свої епізоди та публікувати спонсорований контент.

13. Створіть канал YouTube

Оскільки YouTube існує вже досить довго, ви можете подумати, що це не є дієвим способом монетизації вашого веб-сайту. Однак, кількість користувачів YouTube постійно зростає і, за прогнозами, досягне нового піку в 1.1 мільярда користувачів у 2028 році.

Створення каналу на YouTube є чудовим вибором, якщо ви любите зв’язуватися з вашою аудиторією та створювати відеоконтент замість текстового матеріалу. Крім того, існує кілька способів заробляти гроші через YouTube, таких як підписки, рекламні доходи та партнерський маркетинг:

приклад YouTube каналу, який використовує партнерський маркетинг

Програма YouTube Partner Program є чудовим місцем для початку вашого дослідження. Якщо ви не можете подати заявку на участь у програмі, ви все одно можете використовувати YouTube для перенаправлення відвідувачів між вашим каналом та вашим веб-сайтом.

Крім того, вам не потрібно витрачатися на дороге обладнання. Насправді, краще почати знімати відео за допомогою телефону, перш ніж вирішувати, чи хочете ви далі розглядати цей напрямок.

14. Приймати пожертви

Один із найпростіших способів монетизації вашого сайту — попросити читачів про пожертви. Це не обов’язково найкращий спосіб заробити багато грошей, але ви можете заробити достатньо, щоб покрити постійні витрати, такі як хостинг, преміум теми та Plugins/plugin.

Ця стратегія найкраще підходить для сайтів з великим трафіком, оскільки навіть якщо люди не донатять багато, це може скласти значну суму. Якщо вам незручно просити відвідувачів донатити на ваш сайт, може допомогти поділитися інформацією про те, на що підуть гроші.

Наприклад, художник може збирати пожертви на організацію виставки. Або музикант може збирати платежі для субсидування витрат на турне.

Ще краще, існує багато способів розпочати. Ви можете або запустити кампанію з краудфандингу та просувати її у соціальних мережах. Або, ви можете встановити плагін для збору пожертв, такий як GiveWP.

Нарешті, ви можете вибрати більш ручний шлях, імплементуючи кнопки для пожертв на вашому сайті за допомогою плагіна, як Buy Now Plus. Потім ви можете інтегрувати ваш сайт з платіжним шлюзом, таким як PayPal.

15. Створіть веб-сайт для членів

Сайт для членів є відмінним варіантом, якщо ви хочете відкрити потенціал заробітку на вашому сайті без використання реклами або партнерства з компаніями. Більше того, це дуже гнучке рішення.

Наприклад, ви можете вирішити зробити увесь ваш контент платним, роблячи його доступним виключно для користувачів з членством. Або, ви можете зробити ваш сайт доступним для всіх, а потім обмежити доступ до найкращого контенту, такого як блоги, курси або рецепти:

Приклад сайту для членства

Зазвичай корисно пропонувати хоча б деякий вміст неплатним відвідувачам. Таким чином, користувачі можуть отримати перегляд вартості, яку пропонують ваші плани членства.

Тоді ви можете запропонувати різні варіанти членства, щоб відповідати різним бюджетам. Наприклад, ви можете запропонувати базовий варіант з доступом до невеликої кількості ресурсів. Тим часом ваш преміум план може забезпечити додаткові переваги за вищою ціною.

Щоб розпочати, ви можете використати плагін, як-от MemberPress для додавання на ваш сайт WordPress. Це ефективний спосіб захисту вашого контенту за допомогою правил членства, так що доступ до вашого контенту матимуть лише зареєстровані користувачі або користувачі з певним членством.

16. Налаштувати магазин сувенірної продукції

Створення магазину атрибутики – це веселий та креативний спосіб монетизації вашого сайту. Це передбачає продаж фізичних товарів (зазвичай), які містять назву вашого бренду та/або логотип. Таким чином, це найкраще підходить для осіб або брендів із вірною фан-базою.

При виборі продуктів для продажу корисно враховувати вашу нішу та аудиторію. Наприклад, серйозна професія, як юридична фірма, може вибрати кавові чашки або канцелярію. В той же час особи в креативній сфері можуть віддати перевагу продажу одягу або чохлів для телефонів:

Приклад товарів з мерчандайзингу для продажу на вашому вебсайті

Ви можете розпочати з WooCommerce якщо хочете перетворити ваш сайт на інтернет-магазин. Потім, ви зможете використовувати зручну інтеграцію Printful для WooCommerce.

Це дозволяє вам створити магазин атрибутики, вибираючи з асортименту понад 220 предметів. Що більше, деякі з цих предметів можуть бути налаштовані вашими підписниками. Крім того, Printful навіть надішле товари вашим клієнтам та допоможе вам встановити ціни.

17. Створіть магазин Dropshipping

Дропшиппінг – це відносно новий, але дуже популярний спосіб заробляти гроші через ваш вебсайт. Це чудовий спосіб перевірити ідеї, не інвестуючи в реальні продукти самостійно. Це робить його малоризикованим бізнесом.

Отже, що ми маємо на увазі? Дропшиппінг дозволяє вам продавати товари, не маючи їх на складі. Замість цього ви купуєте товари з сайту третьої сторони, наприклад, Amazon. Потім сайт третьої сторони доставляє товари вашому клієнту. По суті, ви є посередником, який сприяє продажу і отримує прибуток.

Ви можете використовувати інструмент, як Oberlo для пошуку підходящих продуктів для продажу. Однак, краще займатися дропшиппінгом з відкритим розумом та гнучким підходом. Наприклад, ви можете виявити, що ваша обрана ніша занадто конкурентна. Або, можливо, ваші продукти не користуються попитом. У такому випадку, ви можете перейти на іншу нішу або продукт, який краще продається.

18. Доставляйте преміальний контент вашому списку електронної пошти

Досі ми розглядали стратегії монетизації на основі вебсайту. Однак, є багато каналів, які ви можете використовувати. Наприклад, ви можете створити власний список розсилки та надавати преміум-контент вашим підписникам:

Форма реєстрації для створення списку розсилки

Як і вебсайт членства, цей метод працює найкраще з відданою аудиторією, оскільки члени повинні бути готові платити за доступ до вашого контенту. Як тільки ваш список розсилки буде налаштовано, ви зможете зв’язуватися з читачами різними способами. Ви можете надсилати інформаційні бюлетені, статті або знижки на ваші продукти (або для ваших партнерів-афіліатів).

Але для тих, хто має членство на вашому сайті, ви також можете надсилати преміум-контент прямо на їхні електронні адреси. Зазвичай, вам потрібно буде додати форму реєстрації на свої сторінки за допомогою плагіна, як WPForms. Потім ви можете інтегрувати вашу форму з провайдером електронного маркетингу, як MailChimp.

19. Монетизуйте свою медіа галерею

Якщо у вас є веб-сайт із багатьма оригінальними зображеннями, ви можете монетизувати свою медіагалерею, щоб заробляти гроші. Наприклад, ви можете вести сайт портфоліо фотографій або можливо ви створюєте власні ілюстрації.

Таким чином, ви можете продавати свої зображення прямо з вашої Медіа Галереї у WordPress. Все, що вам потрібно, це eCommerce система NextGEN Pro:

Форма реєстрації для створення списку розсилки

Після встановлення користувачі побачать кошик поруч з кожним з ваших зображень. Тоді, коли відвідувач клацає на одне з ваших зображень, він може переглянути інформацію про ціни. Більше того, за допомогою NextGen Gallery ви можете створити необмежену кількість прайс-листів, налаштувати свою галерею та регулювати спосіб відображення ваших зображень.

20. Переверніть свій сайт

Цей метод трохи відрізняється від інших варіантів у цьому списку. Замість монетизації вашого існуючого сайту, ви можете продати свій сайт у відповідь за ціну.

Це працює так само, як ви б переобладнали будинок. Ви створюєте сайт і поліпшуєте його, щоб збільшити його вартість. Потім ви продасте його тому, хто запропонує найвищу ціну.

Однак, щоб залучити учасників торгів, вам потрібно створити вражаючий вебсайт із якісним контентом. Тому ця стратегія працює найкраще, якщо ви володієте певними технічними навичками, оскільки ви можете виконувати роботи з розробки та дизайну досить швидко, без необхідності вдачі до аутсорсингу.

Empire Flippers — це ринок для бізнесу, тому це чудове місце для пошуку можливостей. Також важливо відмітити, що ви можете перепродавати свій вебсайт, але також маєте можливість окремо продавати назви бізнесу та доменні імена , що може принести більший дохід.

21. Налаштування каталогу

Протягом цього посту ми часто згадували довідники. Існують довідники подкастів, рекламні довідники, ділові довідники та інші. Зазвичай вони використовуються особами та компаніями для зв’язку з іншими для формування взаємовигідних відносин:

Приклад веб-сайту бізнес-довідника

Оскільки одна (або обидві) сторони платять за доступ до довідника (або комісію), це може бути ще одним чудовим способом монетизації вашого веб-сайту. Ви можете стягувати місячну або річну плату за розміщення. Але ви також можете заробляти гроші іншими способами.

Наприклад, ви можете дати підприємствам можливість платити більше за преміум оголошення. Крім того, ви можете використовувати свій рекламний простір і стягувати додаткову плату за бронювання та резервації користувачами.

Найкраще дотримуватися чіткої, зосередженої ніші, щоб зробити ваш довідник виділеним. Ви можете обрати створення довідника подкастів або довідника робочих місць. Потім ви можете встановити свою ціну залежно від рівня трафіку вашого сайту.

Перетворіть ваш сайт на джерело прибутку сьогодні

Залишення вашої основної роботи може здаватися недосяжною мрією. Однак, існують способи монетизації вашого сайту, що можуть перетворити це на реальність. Або, принаймні, згенерувати значний додатковий дохід.

Наприклад, коли у вас вже є сайт з великим трафіком, ви можете розпочати з партнерського маркетингу. Або, якщо ваш веб-сайт має вірних прихильників, ви можете створити сайт для членів або організувати магазин сувенірів. Крім того, ви можете знайти навіть простіші методи, такі як монетизація вашої медіа-галереї, продаж цифрових продуктів або прийом пожертвувань.

Якщо партнерський маркетинг здається привабливим, ознайомтеся з нашою програмою партнерів DreamHost. Це один з найшвидших способів почати заробляти на вашому сайті. З DreamHost ви можете заробити до $200 за кожне реферальне звернення!

Зображення фону реклами

Станьте партнером DreamHost

Приєднуйтесь до Партнерської програми DreamHost, щоб швидко заробляти гроші. Заробляйте до $200 за кожне рекомендування!

Приєднатися зараз