12 розумних способів збільшити ваш дохід від партнерського маркетингу

написав Alex Brown
12 розумних способів збільшити ваш дохід від партнерського маркетингу thumbnail

Партнерський маркетинг є одним з найефективніших способів заробітку через ваш сайт. Однак, спосіб, яким всі це роблять, не обов’язково є способом, яким вам слід це робити. Наприклад, можливо ви не блогер, або ж ви хочете бути оригінальними. Як альтернатива, можливо у вас є блог, але ви хочете дослідити нові шляхи для розширення вашої аудиторії.

На щастя, існує багато різних способів просування ваших партнерських продуктів поза вашим блогом. Один або декілька з цих методів можуть бути тим, що ви шукали, щоб допомогти вам заробити додаткові гроші з ваших зусиль.

У цій статті ми обговоримо, що таке партнерський маркетинг та чому вам може бути цікаво спробувати різні підходи до нього. Потім ми розглянемо 12 менш поширених (але потенційно ефективних) способів підняти вашу стратегію партнерського маркетингу на новий рівень. Розпочнемо!

Що таке партнерський маркетинг (і як він працює)

Партнерський маркетинг – це модель цифрового маркетингу, яка дозволяє компаніям охоплювати більше людей за нижчою вартістю, ніж традиційна реклама. Продавці роблять це, компенсуючи стороннім видавцям або партнерам, за просування своїх товарів чи послуг.

Якщо у вас є активний блог, канал на YouTube або сторінка в соціальних мережах, це робить вас гарним кандидатом для становлення партнерським маркетологом. Як партнер, ви маєте можливість рекламувати пропозиції продавця на ваших улюблених платформах. По суті, ви надаєте продавцю ширшу аудиторію.

Коли хтось робить покупку через ваш канал, ви зазвичай отримуєте комісію за цей продаж. Крім того, бренд може платити вам за залучення потенційних клієнтів або приваблення трафіку.

Продавець надасть вам партнерське посилання, яке містить ідентифікатор, унікальний для вас. Таким чином, коли хтось купує продукт за цією URL-адресою, продавець може віднести продаж до вас і надати вам комісійні.

Ця модель має мало ризиків для продавців, оскільки вони не мають платити нічого, доки ви не зробите для них продаж. Однак, це може бути дуже вигідно для вас як видавця. Можливо, вам знадобиться деякий час, щоб набрати обертів, але ви можете почати заробляти пасивний дохід без великих зусиль, як тільки це станеться.

Чому вам може бути цікаво спробувати партнерський маркетинг поза вашим блогом

партнерський маркетинг

Блогінг є одним з найпоширеніших способів просування продуктів як партнер. Починаючи блог може бути дуже простим процесом, і ви можете створювати багато контенту без витрат коштів.

Проте ви можете опинитися у ситуації, яка робить блогінг не зовсім оптимальним для вас. Наприклад, вам може не подобатися писати, або ви хочете зосередитися на інших навичках, таких як створення відео та фотографія.

В альтернативі, ви могли зібрати аудиторію на іншому медіа, наприклад, на платформі соціальних медіа. Тому ви можете захотіти монетизувати цю сторінку, замість створення нової з нуля.

Однак, може бути ще одна дуже вагома причина для просування продуктів поза блогом. Як професійний маркетолог, ви можете прагнути розширити свої джерела доходу. Таким чином, якщо одне джерело не вдасться, у вас буде інший варіант.

Налаштування декількох каналів також може допомогти вам збільшити аудиторію. Однак, якщо ви вирішите рекламувати продукти на більш ніж одному каналі, важливо пам’ятати, що концентрація є ключовою в бізнесі. Можливо, ви отримаєте кращі результати, керуючи одним або трьома каналами дуже добре, ніж п’ятьма або шістьма безладно.

Щоб стати хорошим партнерським маркетологом, вам потрібно ознайомитись з вашою аудиторією. Вам доведеться враховувати, які місця відвідують ваші цільові користувачі та на які повідомлення вони реагують. Ці фактори повинні впливати на більшість вашого вибору медіа.

Як збільшити дохід від партнерського маркетингу (12 розумних стратегій)

Тепер, коли ви знаєте важливість оцінки всіх доступних вам каналів, настав час розглянути деякі ефективні варіанти. Ось 12 стратегій, які допоможуть вам виділитися серед конкурентів та підняти ваш партнерський маркетинг на новий рівень.

1. Рекламуйте свої товари в інформаційних електронних листах

Оскільки це такий потужний засіб, електронна пошта, ймовірно, ніколи не зникне. Можна уявити поштову скриньку клієнта як кураторську стрічку в основному релевантної інформації – і вони повністю контролюють її.

Зазвичай, якщо користувач не бачить цінності в електронному листі, він його видаляє. Якщо він не бачить цінності в низці листів від тієї ж компанії, він відписується. З іншого боку, якщо йому подобаються електронні листи, на які він підписався, він з більшою ймовірністю буде взаємодіяти з їхнім вмістом.

Інформаційний бюлетень – це регулярна електронна пошта, яку ви надсилаєте своїм підписникам. Інформаційні бюлетені сприяють побудові вірності клієнтів на довгостроковій основі. У кожному листі (або випуску) ви можете давати своїй аудиторії оновлення, новини або найновіші поради та трюки, пов’язані з вашими пропозиціями.

Технічні аспекти запуску інформаційного бюлетеня не важко впоратися з відповідним програмним забезпеченням. Наприклад, Mailchimp має надійний набір інструментів для маркетингу електронної пошти.

Домашня сторінка Mailchimp

Створення відданої аудиторії є складним завданням, але в той же час найбільш винагороджуваним. Секрет полягає в тому, щоб знати свою аудиторію та говорити про те, що для них важливо.

Наприклад, якщо ви ділитесь порадами та стратегіями економії коштів у своїх розсилках, ви можете рекомендувати бухгалтерське програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам керувати своїми фінансами. Коли читачі клікають на партнерське посилання у вашій розсилці, вони відразу потрапляють на сторінку продукту на вебсайті продавця.

Схожа стаття
Посібник власника веб-сайту з маркетингу електронної пошти
Читати далі

2. Огляд продуктів у відео

Згідно з опитуванням від грудня 2020 року, проведеним компанією Wyzowl, 84% людей повідомляють, що перегляд відео про продукт або послугу переконав їх здійснити покупку. Середня кількість часу, яку люди проводять, дивлячись відео щотижня, становить 18 годин. Більше того, пандемія збільшила кількість глядачів, які частіше стали споживати відео в інтернеті, на 96%.

Відео, можна сказати, є найбільш особистим медіумом. Люди бачать, як ви виглядаєте та звучите. Така прозорість може створити емоційний зв’язок. В свою чергу, цей зв’язок може змусити глядачів більш імовірно купувати те, що ви просуваєте.

YouTube — одна з найпопулярніших онлайн-платформ для відео. На цьому каналі ви знайдете багато партнерських маркетологів. Якщо ви коли-небудь чули, як хтось говорить про продукт і каже, що посилання знаходиться в описі, є велика ймовірність, що вони є партнером.

Якщо вам не проти стояти перед камерою, ви могли б спробувати цю стратегію. Наприклад, ви могли б рецензувати улюблені продукти у захоплюючих відео та розміщувати свої партнерські посилання в описах.

Gerald Undone рецензує обладнання, яке люди можуть використовувати для створення контенту на YouTube у цьому корисному оглядовому відео.

YouTube відео від Geral Undone

У описі відео ви побачите ці два посилання:

Партнерські посилання в описі відео на YouTube

Як і у випадку з усіма маркетинговими матеріалами, ваше відео має містити чіткий заклик до дії (CTA), який заохочує глядачів зробити наступний крок. Наприклад, ви можете попросити їх натиснути на наданий посилання для придбання продукту.

Схожа стаття
How to Write an Effective Call to Action (+25 Examples)
Читати далі

3. Розпочати подкаст

Індустрія подкастингу зростає у популярності. Очікується, що вона досягне $95 мільярдів у світі до 2028 року.

Як і відео, подкастинг дозволяє вам розповісти захоплюючу історію своїм голосом. Однак, подкасти, як правило, дешевші та легші у виробництві, ніж відео. Основним недоліком є відсутність візуального компоненту, що може відлякати людей, які воліють дивитися відео.

Перед тим як розпочати, вам потрібно буде обміркувати тему та формат вашої передачі. Вам також знадобиться деяке обладнання – хороший мікрофон і пара навушників як мінімум – а також відповідне програмне забезпечення. На щастя, ви можете розміщувати свої подкасти на WordPress. Ця платформа добре інтегрується з послугами хостингу медіа, такими як Blubrry.

Хостинг подкастів Blubrry

Ви можете рекомендувати відповідний продукт або послугу в кожному епізоді та надавати партнерське посилання в підписах. Крім того, ми рекомендуємо встановити постійний графік (наприклад, один епізод на тиждень). Це може допомогти залучити вашу аудиторію до вашого контенту, що може збільшити ваш дохід від партнерського маркетингу.

4. Промоція продуктів на сайтах соціальних мереж

У маркетингу ви йдете туди, де знаходяться ваші клієнти. В Сполучених Штатах 82% населення активні щонайменше на одному соціальному медіа профілі.

Вам навіть не потрібен власний сайт щоб рекламувати продукти в соціальних мережах. Замість цього ваші профілі та бізнес-сторінки можуть слугувати вашими основними платформами. Головне — вибрати канал, який найкраще поєднує продукти, які ви рекламуєте, та аудиторію, на яку ви націлені.

Наприклад, користувацька база TikTok переважно складається з представників покоління Z. Тому, якщо ви хочете орієнтуватися на молодше покоління, це повинна бути ваша обрана платформа.

Тим часом, якщо продукти, які ви хочете рекламувати, візуально привабливі, ви можете вибрати канал з великою кількістю зображень, такий як Pinterest або Instagram.

Домашня сторінка Pinterest

Наприклад, ви можете створити графіку для Pinterest та включити партнерське посилання в описі піну. Ви також можете розміщувати свої чудові зображення в Instagram. Однак, майте на увазі, що ви не можете вставляти посилання у дописи Instagram. Багато афілійованих осіб обходять цю проблему, розміщуючи посилання у своєму біо.

Схожа стаття
How To Create a Winning Social Media Strategy (A Comprehensive Guide)
Читати далі

5. Напишіть інформативну електронну книгу

Добре написаний електронний підручник із корисними, практичними порадами може встановити вас як експерта у вашій галузі. Зазвичай такий підручник пропонують безкоштовно, часто в обмін на електронну адресу користувача.

Якщо вам потрібне натхнення, ви можете перейти на Amazon Kindle та подивитися на існуючі книги у вашій галузі. Вам також варто перевірити, чи добре вони продаються. Це дасть вам уявлення про життєздатність вашої теми.

Схожа стаття
Як написати блог-пост: Покроковий посібник
Читати далі

Якщо на обрану вами тему є занадто багато книг, конкуренція може бути сильною. Тому вам потрібно подивитися, що ви можете зробити краще, ніж ваші конкуренти, щоб зробити ваш електронний підручник більш привабливим.

Коли ви пишете свою книгу, ви захочете переконатися, що включаєте свої партнерські посилання таким чином, щоб вони були корисними для ваших читачів. Ми також рекомендуємо використовувати м’який підхід до продажу та згадувати продукти лише там, де це доречно. Якщо ви перевантажите свою книгу посиланнями, можете справити враження нав’язливого та агресивного, що може відштовхнути ваших читачів.

Можливо, доведеться почекати деякий час, перш ніж ви побачите результати цієї стратегії, але важливо продовжувати працювати над нею. Наприклад, ви можете рекламувати свою електронну книгу на своєму вебсайті або сторінках у соціальних мережах.

6. Створіть онлайн-курс

Як і подкастинг, онлайн-навчання швидко розвивається. Прогноз компанії Research and Markets оцінює, що ринок зросте до $350 мільярдів до 2025 року.

Онлайн-платформа для навчання Coursera зазнала збільшення кількості записів на 664% на початку 2020 року порівняно з тим же періодом попереднього року.

Домашня сторінка Coursera

Тим часом, Udemy зафіксувала зростання на 425% протягом того ж періоду. Попит на онлайн курси залишається вищим, ніж до пандемії.

Хоча пандемічні локдауни та обмеження не триватимуть вічно, нові світові ставлення до онлайн-навчання можуть. Зміни в онлайн-освіті, формальній чи неформальній, здаються постійними.

Це становить велику можливість для вашого бізнесу. Це означає, що люди по всьому світу споживають те, що ви можете запропонувати. Хоча створення якісного онлайн-курсу вимагає чимало роботи та часу, як тільки він буде готовий, ви можете просто запустити його на вашому сайті та почати заробляти пасивний дохід з нього.

Щоб отримати вигоду з цього тренду, вам потрібно безперешкодно інтегрувати просування продуктів у ваш навчальний матеріал. Ви можете зробити це природньо, рекомендуючи продукти, які дозволяють студентам робити те, чому ви їх навчаєте.

Проте, ніщо не заважає вам створити курс про продукт, який ви хочете просувати. Наприклад, ви можете навчити людей користуватися певним програмним забезпеченням для управління, щоб керувати своїм онлайн-бізнесом ефективніше.

Якісний онлайн-курс може допомогти вам заробити авторитет. Люди можуть бути більш схильні слухати ваші рекомендації, якщо вони вам довіряють. Це, в свою чергу, призведе до зростання продажів.

Ви можете продавати свій курс за невелику плату або роздавати його безкоштовно. Якщо ваш курс високої якості, другий підхід може призвести до більшої кількості реєстрацій.

Отримуйте вміст безпосередньо у свою скриньку

Підпишіться зараз, щоб отримувати всі останні оновлення безпосередньо у свою скриньку.

7. Опублікувати навчальний посібник

Онлайн-посібники — популярний спосіб швидко навчитися новим навичкам. Вони часто мають форму статей з кроковими інструкціями або навчальних відео. Зокрема, відеоуроки відрізняються від відеооглядів продуктів тим, що вони призначені для навчання аудиторії певному навику.

Посібники є чудовим способом для партнерського просування, незалежно від того, у відеоформаті чи у формі статті. Ви можете навчити свою аудиторію навичкам, які вимагають використання продукту, який ви просуваєте. Наприклад, ви могли б навчити їх робити свою податкову звітність. Потім ви б представили їм податкове облікове програмне забезпечення, яке ви просуваєте.

Як альтернативу, ви можете навчити користувачів користуватися самим продуктом, який ви рекламуєте. Наприклад, ви можете показати їм, як користуватися платформою управління відносинами з клієнтами (CRM) та заохотити їх до покупки, надавши партнерське посилання.

Щоб опублікувати ваші навчальні матеріали, у вас є кілька різних варіантів. Для статей ви можете використовувати платформу, таку як Medium, де ви можете писати та редагувати свої статті безпосередньо, відстежуючи статистику аудиторії.

Домашня сторінка Medium

Для відео YouTube є чудовою платформою, як ми обговорювали раніше. Однак ви також можете публікувати свої відеоуроки на своїй сторінці у Facebook або на вебсайті.

8. Публікуйте в онлайн спільнотах та форумах

Ми схильні об’єднуватися з тими, хто поділяє наші інтереси та погляди. Так відбувається і з онлайн-спільнотами. Це віртуальні місця, де люди можуть обмінюватися інформацією про свої спільні інтереси. Вони також дозволяють користувачам підтримувати один одного і ділитися порадами.

Спільноти соціальних медіа існують як субспільноти в більшому ландшафті соціальних медіа. Ось приклад дуже активної спільноти Facebook, Наука і технології:

Спільнота науки та технологій у Facebook

Ви також знайдете багато онлайн-форумів в інтернеті. Ці спільноти існують поза соціальними мережами як місця для обміну корисною інформацією або порадами. Reddit є одним з найвідоміших сайтів форумів.

Приклад форуму спільноти на Reddit

Як маркетолог, онлайн-спільноти є благом для вашого бізнесу. Ви можете безпосередньо спілкуватися з людьми та відповідати на будь-які їхні запитання. Часто ви можете зберігати свої партнерські посилання як частину свого профілю, щоб користувачі могли відвідувати їх у будь-який час.

Коли ви взаємодієте з онлайн-спільнотами, ви повинні дотримуватися їхніх правил спільноти. Крім того, вам слід переконатися, що ви постійно вносите цінну інформацію; інакше може здатися, що ви там лише заради власних інтересів.

Схожа стаття
12 способів зупинити інтернет-тролів, щоб вони не зіпсували ваш блог
Читати далі

9. Запустіть кампанію електронного маркетингу

Ми вже обговорили одну поширену форму електронного маркетингу: інформаційні бюлетені. Проте, є й інші варіанти, на які варто звернути увагу, такі як:

  • Стандартні рекламні кампанії: Це одноразова електронна пошта для просування конкретного продукту чи послуги.
  • Сезонні кампанії: Зазвичай ці електронні листи просувають спеціальні пропозиції на свята.
  • Серії електронних листів за тригером: Це серія електронних листів, що надсилаються послідовно у відповідь на подію, таку як завантаження продукту, відповідь на опитування або нова реєстрація.
  • Електронні листи після покупки: Вони надсилаються як наступний крок після покупки для підтримки довіри та лояльності з новим клієнтом.
  • Кампанії повторного залучення: Це електронні листи, надіслані передплатникам, які деякий час не взаємодіяли з вами, з надією знову активізувати їх.

Коли це зроблено правильно, такі електронні кампанії можуть бути дуже ефективними для вашої стратегії партнерського маркетингу. Адже електронна пошта залишається потужним каналом комунікації. У дослідженні MarketingSherpa 86% респондентів заявили, що їм подобається отримувати рекламні електронні листи принаймні раз на місяць. П’ятнадцять відсотків учасників навіть сказали, що їм подобається отримувати рекламні електронні листи щодня.

Перший крок у налаштуванні кампанії електронної пошти полягає у реєстрації в маркетинговому інструменті. Mailchimp є хорошим варіантом, як ми обговорювали раніше. SendPulse — це ще один потужний інструмент, який забезпечує повну автоматизацію кампаній з персоналізацією на рівні окремих осіб.

Домашня сторінка SendPulse

Далі вам захочеться створювати чудовий, вартісний для поширення контент та вбудовувати в нього ваші партнерські посилання. Ви також можете додати кнопки соціальних мереж та посилання Електронна пошта другу для збільшення ймовірності поширення вашого контенту отримувачем.

10. Придбання онлайн-реклами

Купівля онлайн-реклами може бути найризикованішою стратегією в цій статті, оскільки вам доведеться вкласти гроші до того, як ви побачите результати. Однак, якщо ви знаєте, що робите, ви можете досягти своєї мети швидше, ніж очікувалося.

Існують різні види реклами для різних медіа. Давайте поговоримо про два види: Оплата за клік (PPC) реклама та соло реклами. Обидва методи призначені для перенаправлення потенційних клієнтів на вашу головну сторінку, сторінку приземлення чи інше місце, розроблене для їх перетворення. Однак вони працюють трохи по-різному.

З рекламою PPC ви платите невелику суму кожного разу, коли користувач клікає на вашу рекламу, щоб потрапити на вашу цільову сторінку. Вони дуже поширені в інтернеті. Ось приклад того, що, ймовірно, є рекламою PPC на Facebook:

Приклад спонсорованої реклами на Facebook

З іншого боку, одиночні оголошення більш поширені серед партнерів та маркетологів з інформаційних технологій. Вони, як правило, дорожчі за оголошення PPC, але ідеально підходять для цілей партнерського маркетингу. Більше того, коли ці оголошення працюють, вони можуть бути дешевшими за інші форми реклами.

Ви можете купити соло-рекламу у когось, хто володіє списком електронної пошти, який націлюється на вашу ідеальну аудиторію. Ось як це працює:

  1. Спочатку ви купуєте оголошення у власника списку.
  2. Потім власник відправляє електронний лист (оголошення) своїм підписникам про ваші продукти.
  3. Нарешті, підписники клікають на посилання і, сподіваємось, перетворюються.

Який би тип реклами ви не обрали, вам слід спочатку добре освітитися, щоб уникнути фінансових втрат. Наприклад, вам може бути корисно ознайомитись зі статистикою та даними про список електронної пошти, включаючи показники кількості кліків і демографію. Це може допомогти вам вибрати правильний партнерський продукт для просування цій конкретній аудиторії.

11. Проведення вебінарів

Вебінар — це онлайн-презентація освітнього контенту. Він може бути прямим ефіром або представлений у вигляді записаного відео. Часто є значна кількість взаємодії з аудиторією через миттєві повідомлення або відеозв’язок у два боки, якщо він проводиться наживо.

Як курси та навчальні матеріали, вебінари можуть підвищити вашу сприйняту надійність та компетентність в очах вашої аудиторії. Вони також є чудовим засобом для представлення рішення проблеми у вигляді продуктів, які ви просуваєте.

Вебінари порівняно прості та недорогі у проведенні, хоча вимагають підготовки деякого матеріалу та дослідження теми. Однак ваша аудиторія зазвичай не очікує від вас слідування строгому сценарію. У цьому сенсі такі вебінари можуть здаватися менш формальними, ніж звичайне освітнє середовище.

Після завершення вашої першої доставки, ви можете повторно використовувати ваш записаний сеанс. Він може служити ще одним елементом маркетингового контенту для підтримки вашого бренду або залучення більшої кількості трафіку на ваш вебсайт. Наприклад, ви можете надати посилання на ваш записаний вебінар у вашому інформаційному бюлетені або опублікувати його в соціальних мережах.

Вебінари та електронний маркетинг посилюють одне одного. GoToWebinar звітує, що електронний маркетинг відповідає за більш ніж половину реєстрацій на вебінари. Водночас, вимагаючи адресу електронної пошти при реєстрації на вебінар, є ефективним способом залучення більшої кількості потенційних клієнтів.

Щоб розпочати свій власний вебінар, спочатку вам потрібно обрати тему та формат проведення. Потім вам доведеться вибрати інструменти та платформи, які ви хочете використовувати. Zoom, Livestorm, та ClickMeeting — усі вони популярні варіанти:

Домашня сторінка ClickMeeting

Вам потрібно встановити дату та час і рекламувати свій вебінар. Однак, перш ніж поширювати інформацію, важливо мати сторінку реєстрації, яка працює. Ви захочете надати форми для легкої реєстрації та дати користувачам можливість вибрати бажані дати вебінарів.

12. Долучіться до партнерської програми Pay-Per-Call

Є ще одна модель партнерської реклами, про яку ми ще не говорили: оплата за дзвінок. Це дещо відрізняється від усіх інших методів, які ми обговорювали досі.

У цій моделі метою є змусити людей телефонувати компанії, яку ви просуваєте. Часто у вас є унікальний номер телефону, яким ви можете поділитися з потенційними клієнтами. Таким чином, компанія може віднести дзвінок до вас.

Реклама з оплатою за дзвінок особливо ефективна для компаній, які продають або бронюють зустрічі по телефону, таких як слюсарі та служби евакуаторів. Логіка полягає в тому, що здійснення телефонного дзвінка свідчить про більшу готовність до покупки, ніж просто перегляд вебсайту.

Розгляньте можливість приєднання до партнерської мережі з оплатою за дзвінок, якщо ви вважаєте, що можете змусити людей телефонувати. Ви також можете звернутися до компаній і запитати їх, чи зацікавлені вони у співпраці з вами.

Час творчості

Існує багато ефективних способів просування ваших продуктів партнерського маркетингу, які не вимагають блогу. Чи використовуєте ви їх для доповнення вашого існуючого вебсайту, чи для повного уникнення написання постів, один або декілька цих методів можуть стати вашим наступним хітом.

У цьому пості ми розглянули деякі розумні стратегії для збільшення вашого доходу від партнерського маркетингу. Наприклад, ви могли б рекламувати продукти в інформаційних бюлетенях, відео на YouTube або дописах у соціальних мережах. Ви також могли б створювати курси та вебінари високої якості та вставляти партнерські посилання у свої навчальні матеріали.

Якщо у вас є сайт на WordPress і ви хочете розпочати партнерський маркетинг, вам варто розглянути DreamPress. Наші керовані хостинг-плани WordPress займаються оновленнями та іншими завданнями обслуговування за вас, щоб ви могли зосередитися на головному: розвитку вашого бізнесу.

Ad background image

Надійне живлення для вашого блогу з DreamHost

Ми забезпечимо швидкість, безпеку та стабільну роботу вашого блогу, щоб відвідувачі могли вам довіряти. Плани починаються від $2.59/міс.

Оберіть свій план