Цікавий факт – Наразі в інтернеті існує приблизно 2 мільярди веб-сайтів, і нові створюються кожну секунду.
Це тому, що сьогодні будь-хто може створити чудовий вебсайт.
І це прекрасно.
Як ще можна відкрити для себе деякі з найоригінальніших, вражаючих і, ну, марних вебсайтів через The Useless Web?
Або дослідіть усі речі, що допомогли нам дійти до того, де ми зараз, через Internet Artifacts (перегляньте основний сайт Neal.Fun для більшої кількості)?
Однак це означає, що одне з найважливіших завдань власника бізнесу, повноцінного блогера або професійного маркетолога — забезпечити можливість знаходження вашого вебсайту.
Зробити ваш сайт помітним у постійно зростаючому натовпі може бути складно.
І робити це з обмеженим бюджетом може здатися дуже складним, якщо не зовсім неможливим сьогодні.
Саме тут цифровий маркетинг для просування вашого сайту стає ключовим.
Застосовуючи комбінацію креативних маркетингових технік, ви можете підвищити обізнаність щодо свого сайту, що є першим кроком до заохочення людей відвідувати його. І, сподіваємося, завершити транзакцію!
Найкраще те, що ефективне просування вашого нового сайту може бути здійснене недорого, доки у вас є трохи часу та ви знаєте, з чого почати.
Який знаходиться тут.
Експериментуйте з цими 30 безкоштовними (або недорогими) ідеями для просування вашого сайту і спостерігайте за збільшенням трафіку!
Чому важливо залучати цінний трафік на ваш сайт
Що ми маємо на увазі, коли говоримо про веб-трафік, це кількість відвідувачів вашого сайту на регулярній основі. Сайти з високим трафіком мають більше переглядів сторінок на день або місяць, ніж сайти з низьким трафіком.
Мабуть, для вас не є відкриттям, що відвідуваність веб-сайту є важливою.
Трафік
‘Трафік’ або ‘веб-трафік’ відноситься до кількості онлайн користувачів, які відвідують веб-сайт. Це зазвичай визначається шляхом відстеження кількості сесій або візитів, які отримує веб-сторінка. Більш детальні метрики розкривають більш тонкі деталі про поведінку користувачів.
Читати даліАдже відвідувачі є критично важливими для конверсій. Конверсія означає дію, яку ви хочете, щоб ваші користувачі виконали, наприклад, здійснили покупку. Коли хтось щось купує на вашому сайті, наприклад, вони перетворюються з звичайних користувачів на клієнтів. Конверсії можуть бути й іншими речами, такими як підписка на новини, створення облікового запису або заповнення форми. Так чи інакше, щоб покращити свої конверсії, ви, звичайно, захочете збільшити трафік на своєму сайті.
Однак, трафік не повинен бути просто числовою грою. Гарний трафік є важливим.
Гарний трафік стосується відвідувачів, які затримуються, взаємодіють з вашим контентом, повертаються кілька разів, рекомендують своїх друзів і, звичайно, в кінцевому підсумку перетворюються. Наявність лише 500 відвідувачів, які перетворюються, краще, ніж 5,000 відвідувачів, які швидко залишають сайт і ніколи не купують або не повертаються.
30 тактик для просування вашого сайту
Отже, як ви збираєтеся приваблювати та утримувати цінний трафік, який конвертується?
Візьміть перекус і розташуйтеся зручніше, оскільки ми збираємося зануритися глибоко в 30 доступних і здійсненних трюків маркетингу вебсайтів.
Оновіть ваші цифрові довідникові списки
Спочатку, стратегія маркетингу місцевого бізнесу, яка полягає в оновленні або створенні профілів бізнесу в інтернеті, щоб забезпечити їх точність, оптимізацію та готовність спрямовувати зацікавлених осіб до вас.
1. Профіль Google Business
Google Business Profile (раніше Google My Business) – це безкоштовний сервіс, який дозволяє вашому бізнесу з’являтися, коли потенційні клієнти шукають у Google Search або Google Maps продукти чи послуги поблизу.
Ваш профіль тут має бути заповнений з точними годинами, інформацією про місцезнаходження, описом і, звісно, посиланням на ваш сайт.
Бонус: Реєстрація в довіднику бізнесу Google може допомогти покращити ваш рейтинг на сторінках результатів пошукових систем (SERPs) для пошуків, пов’язаних з вашим веб-сайтом.
2. Bing Places (Справді!)
Google може бути головним гравцем на ринку, але, вірте чи ні, існують і інші пошукові системи та каталоги!
І люди (можливо, навіть ваші потенційні клієнти) використовують їх. Bing пропонує безкоштовний інструмент для просування сайту під назвою Bing Places.
Один тест показав, що реєстрація та оптимізація списків Bing Places допомогла бізнесу з кількома фізичними місцями розташування збільшити трафік на сайті та конверсії.
3. Yelp
Yelp є ще одним довідником та джерелом відгуків, яке може залучати відвідувачів не лише до вашого фізичного місцезнаходження, але й на ваш сайт, щоб дізнатися більше, зробити резервації, завершити транзакції та багато іншого. Переконайтеся, що ваша інформація актуальна, відповідайте на відгуки, розміщуйте фотографії та варіанти меню, пропонуйте знижки та створюйте посилання на ваш сайт та блог.
4. Інші онлайн-довідники для пошуку
Кожне посилання допомагає, чи не так? Інтернет переповнений безкоштовними онлайн-довідниками для бізнесу. Після того, як ви перевірили ті, про які ми вже згадували, вирушайте далі до інших. Ці сайти допоможуть вам розпочати: Local.com, eLocal, та Insider Pages.
Вам може бути цікаво шукати платформи, які обслуговують вашу конкретну нішу. Spafinder є прикладом Yelp для місцевих спа-бізнесів.
Майте на увазі, що зазвичай вам не потрібно платити за базове розміщення в більшості довідників. Якщо потрібна оплата, переконайтеся, що ви розумієте структуру платежів, щоб переконатися, що повернення буде варте того для вас.
Станьте креативними у контент-маркетингу
Оновивши ваш онлайн-присутність, давайте згорнемо рукави і приступимо до справжньої роботи — створення та покращення корисного контенту для підтримки розумної стратегії контент-маркетингу.
5. Дослідження ключових слів SEO
Коли ви шукаєте відповідь на питання або рішення проблеми, вашим першим джерелом, ймовірно, є пошукова система, така як Google.
Це означає, що пошуки в Google можуть бути потужним джерелом трафіку для вашого сайту, якщо ви правильно розіграєте свої карти.
Коли потенційні клієнти шукають щось у Google, вони малоймовірно будуть дивитися нижче перших двох або трьох результатів. Тому ваша мета — підняти будь-який контент, пов’язаний з ключовим словом, яке шукає користувач, майже на вершину Google SERP. Ось тут і стає в нагоді оптимізація для пошукових систем (SEO).
SEO — це мистецтво та наука підвищення видимості вашого сайту в органічних результатах пошукових систем. Одним із найкращих способів оптимізації вашого сайту є наповнення вашого вмісту ключовими словами та фразами, які люди ймовірно будуть шукати. SEO є базовим, але важливим методом залучення трафіку на ваш сайт. Без нього ваш сайт може загубитися серед тисяч голосів, які змагаються за увагу ваших відвідувачів.
SEO
Оптимізація для пошукових систем (SEO) — це практика покращення рейтингу сайту в результатах пошуку. Результати пошуку формуються з урахуванням численних факторів, включаючи релевантність та якість сайту. Оптимізація вашого сайту за цими факторами може допомогти підвищити ваші рейтинги.
Читати більшеЩоб розпочати, дізнайтеся як проводити дослідження ключових слів за допомогою Google Ads Keyword Planner щоб знайти ключові слова, пов’язані з вашим вебсайтом, та отримати статистику про те, як часто вони шукаються у вашому цільовому ринку.
Хоча SEO може бути вигідним — якщо ви робите роботу самі, вам не доведеться за це платити — оптимізація вашого сайту для пошукових систем точно не є швидким рішенням. Потрібен час, щоб освоїти методи SEO, оптимізувати ваш сайт, і тримати його актуальним у міру змін трендів, конкурентів та вашого бізнесу або сайту.
Якщо у вас немає часу, але є кошти, ви можете розглянути можливість найму або укладення контракту з професіоналом з маркетингу для прискорення результатів.
Дивіться також: 25+ найкращих безкоштовних та платних інструментів SEO (Додайте до закладок!)
6. Проінформоване SEO, блогування експертного рівня
Інтегруйте оригінальний, відповідний контент блогу на ваш сайт. Звісно, це також ідеальне місце для включення ключових слів SEO та створення групи вірних читачів, які повернуться за новими матеріалами.
Сучасні користувачі полюбляють мультимедіа, тому не забудьте додати зображення, відео і навіть аудіо (про це поговоримо пізніше) і завжди заохочуйте читачів ділитися публікаціями, які їм сподобались, у соціальних мережах (ще одна тактика, про яку ми скоро поговоримо!).
Щоб надати вашому контенту авторитетного поштовху, зв’яжіться та проведіть інтерв’ю з експертами у вашій галузі. Ваш власний список з п’яти способів захистити ваш сад від шкідників може привернути увагу, але десять порад від досвідченого органічного фермера? Тепер у вас є високошарований пост, який надає вірогідності всьому вашому сайту.
Якщо ваші джерела включають відомі імена, які мають значну кількість власних прихильників, ви можете привернути їхніх фанатів на свій сайт. Повідомте свої джерела, коли ви публікуєте, і ви можете отримати цифрове визнання.
7. Гостьовий блогінг
Як тільки ви освоїте свій власний блог, настав час звернути увагу на інші у вашому ринку.
Щоб заявити про себе, знайдіть блоги, які приймають пропозиції для гостьового блогінгу. Огляньте їхні пости, ознайомтеся з їхніми правилами подання матеріалів та підготуйте пропозицію для відправлення. Якщо вашу пропозицію прийнято, обов’язково включіть посилання на ваш сайт у вашій біографії, щоб залучити трафік на вашу сторінку.
8. Додайте свій веб-сайт до пошукових систем
Налаштуйте Webmaster Tools на Bing та Search Console на Google, ідеально як тільки ви налаштуєте свій вебсайт. Це забезпечить індексацію вашого сайту ними та включення до їхніх результатів пошуку. Також це дозволить цим платформам спілкуватися з вами щодо будь-яких проблем або рекомендацій для вашого вебсайту.
9. Електронний маркетинг
Тепер, коли ви знайшли свій голос і маєте достатньо досвіду створення контенту, ви можете розширити свої можливості за допомогою електронного маркетингу.
Електронна пошта як інструмент маркетингу — перевірений і надійний спосіб спілкування з вашими існуючими клієнтами, повторне залучення їх уваги, а також залучення та утримання нових клієнтів. Це, зокрема, включає в себе (законне!) збирання адрес електронної пошти потенційних покупців, а потім розсилання контенту — новинних бюлетенів, промоакцій, знижок та інформації — для налагодження стосунків. Найкраще те, що існує багато безкоштовних інструментів для електронного маркетингу, таких як HubSpot чи Mailchimp, які є дуже інтуїтивно зрозумілими і абсолютно безкоштовними або не вимагають витрат.
Рік за роком, електронна пошта показує себе як улюблений канал для споживачів та маркетологів.
10. Побудова посилань
Внутрішні посилання направляють користувачів на інші сторінки вашого вебсайту, тоді як зовнішні посилання ведуть їх на зовнішні веб-сторінки. Збалансована присутність обох типів посилань є важливою для покращення користувацького досвіду (UX) вашого вебсайту, а також SEO.
Користувацький досвід (UX)
Користувацький досвід (UX) відноситься до того, як відвідувачі взаємодіють з веб-сайтом. Користувачі часто оцінюють свій віртуальний досвід, виходячи з зручності користування сайтом та його дизайну, а також загального враження від його змісту.
Читати даліЯк власник вебсайту або маркетолог, важливо також зосередитися на іншому типі посилань. Зворотні посилання – це посилання на зовнішніх веб-сторінках, які ведуть назад до вашого сайту. Наприклад, якщо хтось включає посилання на один з ваших блог-постів у статті на своєму туристичному вебсайті, це буде зворотне посилання.
Зворотні посилання є критично важливими, оскільки вони:
- Зробіть свій сайт видимим для нової аудиторії
- Залучіть нових відвідувачів на ваш сайт
- Підкресліть для пошукових систем, що ваш контент цінний та вартий посилань, що підвищить ваші рейтинги в пошукових системах (все взаємопов’язано!)
Як ви, мабуть, здогадалися, для створення свіжої та корисної мережі зворотніх посилань потрібно чимало планування. На щастя, у нас є детальний посібник, де ви можете дізнатися як створити стратегію побудови посилань.
Побудова посилань
Побудова посилань відноситься до створення ‘зворотних посилань’ (також відомих як ‘вхідні посилання’) на ваш вебсайт. Побудова посилань широко вважається важливою частиною успішної стратегії SEO.
Читати даліСтратегічне перевикористання контенту
Тонете у контенті?
Саме там ви хочете бути, щоб відмінно впоратися з цими наступними порадами щодо просування вебсайту.
11. Електронні книги
Електронні книги — чудовий інструмент для підвищення залученості та конверсії на вашому сайті.
Хороші новини в тому, що якщо ви ведете веб-сайт з великою кількістю опублікованого контенту, у вас вже може бути матеріал для електронної книги! Якщо ви написали багато блогів на одну тему, для нас це, безумовно, WordPress, ви повинні зможете досить легко об’єднати їх у одну електронну книгу, щоб створити кінцевий ресурс.
З електронною книгою, готовою до використання, ви можете запустити нові маркетингові ініціативи, такі як:
- Використання електронної книги як магніту для клієнтів, для доступу до якої відвідувачам достатньо вказати свою адресу електронної пошти
- Промоція електронної книги на ваших сторінках у соціальних мережах для залучення підписників і збільшення трафіку на ваш сайт
- Організація розіграшу для одного щасливого, хто зареєструється для завантаження вашої електронної книги
12. Інфографіка
Інфографіка чудова, оскільки робить існуючий контент більш цікавим для перегляду та більш придатним для поширення. Як така, вона також є чудовим джерелом зворотних посилань на ваш сайт.
Якщо ви не володієте навичками дизайну, почніть з шаблону з сайту, як-от Infogram чи Canva. А коли ви створюєте інфографіку та включаєте її на свій сайт, майте на увазі всіх користувачів — переконайтеся, що графіка доступна для всіх користувачів.
Залишайтеся активними в ключових соціальних мережах
Ми всі знайомі з соціальними медіа та тим, як кількість платформ і типів контенту, які вам потрібно публікувати, здається, зростає з кожним місяцем.
Секрет послідовності та успіху в соціальних мережах полягає у визначенні місця, де ваша аудиторія найбільше взаємодіє, а потім розробці стратегії соціальних мереж, зосередженої на цих основних каналах.
Хочете дістатися до багатьох засновників? Подивіться, як у вас вийде на LinkedIn. Чи є візуалізації навколо вашого продукту чи послуги великою перевагою? Візуальна платформа, як-от Pinterest, може вам добре послужити.
Як тільки ви визначите свою нішу, ось кілька тактик, які ви можете швидко застосувати на різних каналах, щоб зв’язатися з вашою аудиторією та спрямувати їх на ваш сайт.
13. Facebook
Створення облікового запису у Facebook для просування вашого веб-сайту або малого бізнесу не коштує жодної копійки. Це чудово, адже це досі соціальна платформа з найбільшою кількістю активних користувачів щомісяця.
Як тільки ви приєднаєтесь до Facebook, створюйте групи або сторінку для бізнесу, щоб спілкуватися зі своїми підписниками, будувати спільноту та ділитися своїм контентом. Стимулюйте залученість та поширюйте обізнаність про бренд за допомогою знижок та розіграшів (більше деталей про це пізніше!), які винагороджують підписників Facebook, які діляться вашими дописами або відзначають друзів.
14. Pinterest
Pinterest — це високовізуальна соціальна мережа. Якщо ваш сайт чи бренд зосереджені на мистецтві, дизайні, ремеслах, стилі, проектах зроби сам або чомусь іншому з високим візуальним впливом, спробуйте бізнес-акаунт Pinterest для просування вашого сайту та бізнесу.
Створюйте дошки та заповнюйте їх пінами, щоб поділитися своїм стилем, продемонструвати свою експертність, знайти свою аудиторію, і, звичайно, просувати свій контент та бренд!
15. Instagram
Щоб захопити аудиторію, яка дійсно активна в соціальних мережах, вам може знадобитися створити обліковий запис в Instagram.
Окрім статичних зображень, на яких побудовано Instagram, ви також можете ділитися відео у своєму профілі, а також Рілами та Сторіс. Оскільки відео має найвищий ROI серед усіх медіаформатів, ми рекомендуємо спробувати створити короткі, прості та візуально привабливі відео, щоб частіше з’являтися в стрічках підписників та збільшити усвідомленість та залученість до вашого бренду. Переконайтеся, що ваш брендінг чіткий, а ваше повідомлення стисле та запам’ятовується, оскільки увага в соціальних мережах може бути мінливою.
Використовуйте розділ біо у своєму Instagram, щоб розміщувати посилання на свій вебсайт, окремі блоги та будь-які інші місця, куди ви хочете залучити користувачів.
16. TikTok
З усіх форматів відео коротке відео показує найкращі результати щодо ROI, генерації потенційних клієнтів та залучення.
Введіть TikTok.
TikTok базується на коротких відео, які особливо ідеально підходять для демонстрації бізнесу з візуальними пропозиціями, наприклад, ресторанів, магазинів одягу тощо. Крім того, його вплив є широким, особливо серед молодшого покоління, яке володіє все більшою купівельною спроможністю, вступаючи в робочу силу.
Як і в Instagram, компанії можуть розміщувати посилання у своєму біо, щоб спрямовувати користувачів TikTok на свій вебсайт тощо.
17. LinkedIn
Залежно від мети вашого вебсайту та бренду, сторінка компанії в LinkedIn може бути ідеальним соціальним інструментом для залучення трафіку.
Використовуйте це, створюючи цікавий профіль та налагоджуючи зв’язки. Слідкуйте за впливовими людьми у вашій галузі та читайте те, що вони діляться, приєднуйтесь (або створюйте) відповідні групи, часто публікуйте контент з блогу вашого сайту (з посиланнями) та регулярно коментуйте інші пости.
18. YouTube
Створення відео для YouTube може допомогти вам просувати ваш бренд та ймовірно покращити вашу присутність у пошукових системах Google, оскільки Google володіє YouTube.
Переконайтеся, що назви та описи ваших відео містять ключові слова, які відповідають тому, що ваша цільова аудиторія хоче дізнатися, та що ваші описи містять посилання на ваш сайт. Включіть заклик до дії у відео — ідеально, якщо він спонукає глядачів відвідати ваш сайт.
Створення відеоконтенту може бути безкоштовним, але, звісно, це не прогулянка в парку і може зажадати чимало часу, щоб все зробити правильно. Якщо ви шукаєте простий підхід, щоб розпочати роботу з вашим каналом, спробуйте:
- Створення відеоверсій існуючого контенту, за допомогою запису себе або використання готових графік
- Розробка відеооглядів для деяких із ваших останніх або найпопулярніших матеріалів
- Проведення відеоінтерв’ю з внутрішніми експертами, які можуть бути не надто ефективними у форматі звичайних статей
Незалежно від того, як ви це робите, створення відео високої якості для вашого сайту вимагає і повинно потребувати деяких зусиль. Щоб розширити охоплення і, сподіваємось, прибутковість усіх цих зусиль, вбудовуйте завантаження з YouTube на ваш сайт та діліться на інших соціальних платформах.
19. Платформи для подкастів: Spotify, Apple тощо.
Слухання подкастів демонструє вражаючий тренд зростання.
Мільйони людей регулярно слідкують та слухають подкасти. Якщо ви готові створити власний подкаст та зобов’язатися регулярно випускати нові епізоди, то ви зможете привернути величезну потенційну аудиторію на свій вебсайт.
Існує кілька переваг вибору підходу до подкастів, такі як:
- Низький поріг входу, оскільки вам дійсно потрібно лише базове обладнання для запису.
- Слухачі подкастів звикли до контенту довгої форми, тому не потрібні швидкі вставки або складне редагування.
- Ви можете запустити свій подкаст на різних платформах безкоштовно або за невелику плату (Spotify безкоштовно, базова пропозиція Apple також є безкоштовною та інші) для розширення вашої аудиторії.
Чесно кажучи, створення подкасту — це не так просто, як просто взяти мікрофон і говорити, не замовкаючи. Якщо ви хочете звучати професійно, вам, ймовірно, потрібно буде заздалегідь підготувати сценарій для кожного епізоду. Крім того, вам може знадобитися інвестувати в краще записуюче обладнання, ніж просто гарнітура, якщо ви хочете підтримувати високий рівень якості.
20. Взаємна реклама з іншими компаніями в соціальних мережах
У своїй суті, крос-промоція полягає у співпраці з бізнесами, з якими ви можете побудувати взаємовигідні відносини. Грубо кажучи — ви їм допомагаєте, вони вам!
Крос-промоція відбувається, коли дві або більше компаній об’єднуються, щоб рекламувати продукти або послуги один одного своїм відповідним цільовим аудиторіям у соціальних мережах та за їх межами. Крім створення обізнаності про бренд, це може генерувати реальні продажі, підписки та інші види конверсій.
На відміну від традиційної реклами, крос-промоція є по суті співпрацею — і доступною за ціною. Ймовірно, вам доведеться викласти лише безкоштовні продукти/послуги та час, а не витрачати реальні гроші на рекламу.
Важливо зазначити, що ключем до успішного крос-промоушену є вибір партнера, чий бізнес доповнює ваш і чия аудиторія відповідає вашій цільовій аудиторії.
Ось деякі способи, як ви можете співпрацювати з іншими брендами у соціальних мережах — і скрізь інде — для проведення спільних промоакцій:
- Використовуйте соціальні медіа для підтримки та поширення інформації про партнерів у спільних промоакціях
- Пропонуйте знижки у своїх соціальних мережах, на сайті, в контенті та процесі оформлення замовлення, що привертають увагу до бренду партнера
- Спільно проводьте вебінари, подкасти або серії на YouTube
- Спільно напишіть електронну книгу (не забудьте поділитися нею в соціальних мережах!)
- Створюйте та діліться пакетними пропозиціями для доповнюючих товарів. Ви продаєте веб-дизайн, а ми пропонуємо хостинг вебсайтів? Ми могли б об’єднати ці пропозиції для створення вигідної пропозиції для покупців!
- Рекламуйте продукти, послуги або заходи один одного у своїх електронних інформаційних бюлетенях
Підвищте ставки з платною рекламою
Готові трохи вкласти кошти, щоб підсилити контент, який ви вже створюєте для просування вашого сайту? Ось деякі абсолютно доступні способи розпочати.
21. Реклама з оплатою за клік
Оплата за клік (PPC) реклама (іноді називається оплата за клік, CPC, реклама) може доповнювати ваші SEO та інші маркетингові зусилля для посилення видимості на різних платформах, включаючи Google, Amazon та продукти Meta, такі як Facebook.
По суті, замість того, щоб залишати вашу знаходимість на волю випадку, ви створите рекламу, яка виведе ваш сайт або профіль перед людьми, які відповідають вашій цільовій аудиторії або шукають те, що ви пропонуєте, або фразу, на яку ви націлюєтесь.
Зазвичай ви платите фіксовану ціну за кожне натискання на вашу рекламу. На більшості платформ ви повинні мати можливість налаштувати свій бюджет та цільову аудиторію, щоб не переплачувати за кліки, які малоймовірно принесуть результати.
Щоб побачити ROI з цієї промоційної стратегії, переконайтесь, що ви зосереджені на перетворенні кліків у клієнтів, як тільки вони потрапляють на посилання, куди їх привела ваша реклама. Подавайте якісний, відповідний контент, який створює чіткий, короткий шлях до задоволення їхніх потреб.
Розпочати налаштування кампаній PPC можна з цим корисним посібником.
22. Ретаргетинг
Однією з найбільших розчарувань для маленьких онлайн-бізнесів є те, що більшість відвідувачів залишають сайт не зробивши покупку. Реклама з використанням повторного таргетингу (інша назва цього процесу – ремаркетинг) використовує файли cookie для створення оголошень, які нагадують попереднім відвідувачам про ваш бренд. Ідея полягає в тому, що таке нагадування спонукає їх повернутися на ваш сайт і, ідеально, завершити транзакцію.
Після того, як ви так багато доклали зусиль, щоб залучити людей на сайт вашого бізнесу вперше, може бути варто витратити додаткові кошти, щоб залучити їх знову для другої спроби конверсії.
Більшість соціальних мереж дозволяють налаштувати повторний таргетинг, коли ви відвідуєте центр реклами в їхніх різних адміністративних панелях, як і Google. Існує також багато сторонніх платформ для повторного таргетингу. Ознайомтеся з цим керівництвом HubSpot для детального опису та списку інструментів.
23. Інфлюенсери у соціальних мережах
Маркетинг інфлюенсерів відноситься до того, коли експерт або визнана фігура у певній галузі маркетингує ваш продукт або бренд у своєму контенті.
І це не має бути надмірно дорогим каналом реклами, коли ви знаєте, з ким співпрацювати.
Менші впливові особи (звані “нано” та “мікро”) — це люди в соціальних мережах, які працюють у певній галузі або регулярно публікують пости на конкретну тему. На відміну від знаменитостей, публічних персон або експертів у галузі, у менших впливових осіб є вужче коло впливу — але вищий рівень безпосереднього залучення.
Звіт Later x Fohr про маркетинг впливових осіб знайшов, що чим менше підписників, тим вища взаємодія. Взаємодія з публікаціями та рекламами – саме те, що ви хочете бачити як бізнес, який витрачає свій зароблений капітал для збільшення обізнаності та відвідування вебсайту.
Крім того, співпраця з меншими інфлюенсерами, звичайно, набагато доступніша за ціною. В середньому, нано-інфлюенсер на Instagram (від 500 до 10,000 підписників) може стягувати від $10 до $100 за пост, а мікро-інфлюенсер (10,000 до 50,000 підписників) від $100 до $500 за пост. Це може здатися багато за одну рекламу, коли ви звикли думати копійками, коли йдеться про рекламу PPC, але не забувайте про спеціально націлену, високоангажовану аудиторію, до якої ви досягнете через розумний та малий маркетинг інфлюенсерів.
Знаходження підходящих маленьких інфлюенсерів для вашого бренду починається з дослідження.
Соціальний моніторинг — іноді його називають соціальним прослуховуванням — це спосіб збору інформації в реальному часі про те, що обговорюють на різних цифрових платформах. Використовуйте інструменти на кшталт Sprout Social, Mention тощо для ідентифікації ключових слів, пов’язаних з вашим брендом або напрямком, і дізнавайтеся, хто з впливовим ефектом використовує їх в інтернеті. Коли ви визначите ці джерела, саме тоді ви зможете почати шукати своїх малих інфлюенсерів для співпраці.
І є інші прості та безкоштовні способи виявлення потенційних мікро-інфлюенсерів:
- Ведіть пошук хештегів у Twitter або Instagram, щоб побачити, хто вже публікує у вашій ніші
- Шукайте блогерів, які вже створюють контент у вашій сфері інтересів
- Перегляньте свій список підписників і подивіться, чи вже є серед них якісь впливові особи
Як тільки ви знайдете якомога більше малих інфлюенсерів, які відповідають вашим критеріям, настав час звернутися до них. Зв’яжіться з ними через соціальні мережі або шукайте контактну інформацію на їхніх вебсайтах, представте їм свою пропозицію та поясніть, чого ви хочете досягти для вашого бренду через співпрацю з ними. Пам’ятайте, що вони можуть отримувати декілька пропозицій на тиждень і можуть бути вибірковими щодо того, для кого вони рекламують, тому тримайте своє повідомлення коротким, але в той же час захоплюючим, продуманим та автентичним.
Беріть участь у форумах
Якщо ви готові витратити більше часу, ніж грошей, і маєте великий внутрішній досвід, участь у багатьох цифрових форумах може стати чудовим природним способом залучення відвідувачів на ваш сайт.
24. Quora
Схоже на Yahoo Answers (спочивай з миром), Quora є доступним в інтернеті місцем, де можуть зустрітися люди з питаннями та люди з відповідями.
Слідкуйте, ставте та відповідайте на питання у вашій області інтересів, включаючи адресу вашого блогу в профіль та відповіді. Ви можете додавати посилання на свій блог у відповіді, які пишете, але робіть це обережно — Quora блокуватиме відповіді, які, на її думку, містять спамні посилання, і відверте самопросування не заробить поваги (або голосів).
25. Допоможіть репортеру
Медійне висвітлення вашого бізнесу допоможе зробити ваше ім’я відомим та встановити вас як експерта у вашій галузі. Приверніть увагу ЗМІ, зареєструвавшись на Help a Reporter Out (HARO), безкоштовній базі даних, яка з’єднує журналістів та інших авторів з джерелами, яких вони можуть інтерв’ювати для своїх статей.
Це вигідно обом: автор отримує інформацію, а ви отримуєте прес-покриття — до того ж ви можете попросити додати посилання на ваш сайт, якщо стаття буде опублікована онлайн. Після реєстрації ви отримаєте запити, що відповідають вашій галузі, і тоді зможете запропонувати свою експертність разом з відповіддю запитуючому журналісту.
26. Reddit
Reddit — це великий безкоштовний веб-сайт, який дозволяє користувачам публікувати історії, посилання, зображення, відео тощо з усього інтернету, інші користувачі можуть голосувати за ці публікації або проти них, а також створювати ланцюжки коментарів, пов’язаних з ними.
Хоча сайт може бути чудовим джерелом трафіку, спільнота Reddit зазвичай не схвалює користувачів, які діляться лише власним контентом або є на платформі лише для самопросування. Станьте активним користувачем у вибраних вами спільнотах (називаються “сабреддітами”) та регулярно взаємодійте з іншими постами, а також публікуйте власний контент.
Будьте обережні: користувачі Reddit – вимоглива аудиторія, тому не засмучуйтеся, якщо ваші публікації не вдаються або отримують негативний коментар чи два. І обов’язково прочитайте правила перед публікацією, оскільки ви можете бути забанені на субреддитах за порушення правил щодо самопросування.
27. Product Hunt
Product Hunt схожий на Skymall (знайдіть інформацію, молодь) для нових додатків, веб-сайтів, ігор та пристроїв, що робить його раєм для технарів у пошуках наступної великої речі. Бути на верхній стрічці Product Hunt може стати великим досягненням для вашого бізнесу з точки зору трафіку. Ось як використовувати Product Hunt для запуску вашого бізнесу.
Пропозиція непереборних угод
Нарешті, стародавній метод просування, який не можна ігнорувати. Якщо ви спробували багато інших креативних і/або безкоштовних методів маркетингу веб-сайтів і ви все ще шукаєте трохи більшого поштовху — ви не помилитеся, обравши соковиту пропозицію.
28. Розіграші
Найпростіший спосіб привернути увагу людей? Дати їм щось безкоштовно. Це актуально як у фізичному світі, так і в онлайні. Єдина відмінність полягає в тому, що проведення онлайн-розіграшу може бути набагато простішим та дешевшим.
Один дуже поширений (але ефективний) підхід для постачальників послуг полягає в тому, щоб безкоштовно роздавати електронну книгу, насичену порадами та інструкціями з галузі, в обмін на електронні адреси відвідувачів. Або, якщо ви ведете інтернет-бутік, ймовірно, буде більш доцільно роздавати продукти замість цього.
У такому випадку ви можете знизити витрати, організувавши розіграш з параметрами, наприклад безкоштовний продукт для перших 5 осіб, які поділять ваш допис, або перших 10, які підпишуться на ваш маркетинговий бюлетень. Це дозволяє вам підняти ентузіазм та трафік, не ризикуючи при цьому збанкрутувати.
29. Креативні знижки
Кожен святковий сезон наповнений спеціальними пропозиціями та знижками, і це може бути чудовою ідеєю для вашого бренду брати участь у цих заходах. Але якщо ви дійсно хочете виділитися, можливо варто розглянути знижки з нетрадиційними темами.
Як щодо знижки, що пов’язана з річницею заснування вашого бізнесу? Або з менш відомим святом, яке збігається з вашим брендом, наприклад Національний день шкарпеток (щасливого 4 грудня!) для роздрібних брендів?
30. Реферальна програма
Маєте багато задоволених постійних клієнтів? Це робить вас ідеальним кандидатом для створення програми рефералів, щоб пропонувати угоди, такі як знижки, подарунки та інші винагороди в обмін на рекомендації.
Цей підхід не тільки зберігає вашіх існуючих користувачів задоволеними, але й може допомогти вам рекламувати ваш бізнес новим клієнтам із мінімальними зусиллями з вашого боку!
В Інтернеті є багато ресурсів, які допоможуть вам створити реферальну програму. Насправді, ось один для початку.
Потрібна допомога у просуванні вашого сайту?
Ми щиро сподіваємося, що цей довгий список безкоштовних та недорогих — але потужних! — методів просування дозволить власникам сайтів і маркетологам зростити онлайн-присутність сайтів, які вони курують.
Зрештою, іноді найкращий спосіб впоратися – це з невеликою допомогою друзів.
З професіоналами з маркетингу сайтів, які добре обізнані в SEO, соціальних мережах та іншому, команда DreamHost є вашим партнером у залученні необхідного залучення аудиторії для збільшення конверсій.
Хочете перестати хвилюватися про популяризацію вашого сайту, щоб зосередитися ще більше на тих аспектах вашого бізнесу, які вам подобаються? Заплануйте безкоштовну консультацію сьогодні та дізнайтеся, як наша команда маркетингових експертів може вам допомогти.
Отримайте більше відвідувачів, розвивайте свій бізнес
Наші маркетингові експерти допоможуть вам залучити більше трафіку та перетворити більше відвідувачів сайту, щоб ви могли зосередитися на управлінні своїм бізнесом.
Дізнатися більше