Що таке веб-хостинг?
Кожен сайт зберігається на сервері. Сервер вашого сайту робить його доступним для користувачів у мережі. В свою чергу, хостинг – це послуга зберігання сайту — або ‘розміщення’ його — на сервері.
Ваш «веб-хост» або «провайдер хостингу» — це компанія, яка володіє та обслуговує сервер, на якому розміщено ваш сайт. Крім того, ці компанії часто надають корисні ресурси, підтримку та послуги, як-от реєстрація домену та індивідуальні адреси електронної пошти.
Вибір правильних послуг хостингу для вашого сайту є важливим процесом. Сервер впливає на безпеку, доступність і продуктивність вашого сайту. Вибір неправильного плану або веб-хоста може вплинути на здатність вашого сайту розширюватися і приваблювати повторних відвідувачів.
Аналогічно, ваша хостинг-компанія відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки вашого сайту та його безперервної роботи. Якщо ваш хостинг надає погану підтримку клієнтів або не доглядає належним чином за своїми серверами, ваш сайт, ймовірно, постраждає через це.
Ідеально, ви захочете використовувати хостинг-план, який відповідає вашим конкретним потребам та вашому бюджету. Звичайно, ви можете вибрати найбільш дорогий план, який знайдете, але зазвичай це марна трата грошей, якщо у вас немає веб-сайту, який отримує величезну кількість трафіку.
Якщо ви ніколи раніше не реєструвалися на хостинг, велика кількість доступних послуг може вас лякати. Тому ми розповімо вам про кожен тип плану хостингу. Ми обговоримо, який з них може бути найкращим варіантом для вашого сайту та скільки ви можете очікувати витратити на нього.
7 різних типів веб-хостингу
Відмінності між планами хостингу значно перевищують вартість та обладнання. З огляду на це, давайте розглянемо сім найпоширеніших типів веб-хостингу, з якими ви можете зіткнутися, щоб ви були добре підготовлені до ухвалення обізнаного рішення.
1. Shared Hosting
Плани Shared Hosting є найпоширенішими для власників веб-сайтів. У цьому типі плану один сервер використовується декількома користувачами. Це означає, що один комп’ютер (спільний сервер) буде хостити кілька (або навіть сотні) веб-сайтів.
Що таке Shared Hosting?
Shared Hosting – це план веб-хостингу, в якому кілька веб-сайтів ділять один сервер. Зазвичай це найбільш доступний план хостингу, оскільки витрати на обслуговування сервера розподіляються між кількома споживачами.
Читати даліХоча ви будете ділитися ресурсами з іншими користувачами, у вас не буде доступу до їхніх файлів, приватної інформації або будь-яких інших даних. Перевагою спільних планів є те, що вони, як правило, дешеві, оскільки провайдери хостингу можуть розділити витрати на обслуговування серверів між кількома користувачами.
Shared Hosting не завжди має найкращу репутацію, але якість обслуговування, яку ви отримуєте, значною мірою залежить від вашого провайдера хостингу. Хоча деякі плани Shared Hosting можуть бути дуже обмежуючими, інші можуть обробляти веб-сайти, які отримують прийнятну кількість трафіку.
Спільні плани, ймовірно, будуть вашим найкращим варіантом, якщо ви шукаєте початковий хостинг. Світ веб-хостингу настільки конкурентний в наші дні, що не рідкість знайти спільні плани за менше ніж $5 на місяць.
Пам’ятайте, що багато веб-хостингів хочуть замкнути вас на багаторічні контракти, щоб запропонувати кращі тарифи. Це не обов’язково погано, якщо ви впевнені у веб-хостингу, яким користуєтеся, але це може бути лякаючим, якщо ви вперше підписуєтеся на план.
Переваги Shared Hosting:
- Знайти тарифи за менше ніж 5 доларів на місяць дуже просто.
- Залежно від вашого провайдера послуг, ви можете отримати відмінну продуктивність на сайтах середнього або малого бізнесу.
Недоліки Shared Hosting:
- Спільні плани часто не справляються з вебсайтами з великим трафіком.
- Для найкращих тарифів вам часто доведеться підписати багаторічний контракт.
Для кого найкраще підходить Shared Hosting:
Як новачкові, вам слід вибрати Shared Hosting. З правильним провайдером у вас будуть усі необхідні інструменти для розпочаття вашого проекту та достатньо можливостей для розширення з часом.
2. Хостинг Віртуального Приватного Сервера (VPS)
Virtual Private Servers (VPSs) є кроком вгору порівняно зі спільними планами, коли йде мова про продуктивність та можливість налаштування. У плані VPS один фізичний сервер містить кілька віртуально розділених секцій. Кожен контейнер, або VPS, діє як повноцінна система, присвячена лише вашому сайту.
Що таке VPS хостинг?
Віртуальний приватний сервер (VPS) – це віртуальна платформа, яка зберігає дані. Багато веб-хостів пропонують плани хостингу VPS, які надають власникам сайтів приватні, виділені місця на спільному сервері.
Дізнатись більшеНа практиці, VPS надають вищий рівень ізоляції між користувачами, хоча ви все ще ділите один фізичний сервер. Проте, така конфігурація може покращити продуктивність та безпеку. Більше того, залежно від вашого провайдера хостингу, ви можете мати можливість налаштувати свій VPS з нуля і отримати точно необхідні ресурси.
Щоб дати вам уявлення про те, що вам потрібно, одноядерний VPS з 1 GB RAM достатній для простого сайту WordPress. Проте, визначити точну кількість ресурсів, які вам потрібні для кожного нового проекту, може бути складно. Це може зробити VPS менш привабливим варіантом, якщо ви новачок у хостингу.
З VPS хостингом ви можете не отримати доступ до панелі керування відразу, що означає, що вам доведеться використовувати командний рядок для налаштування сервера та створення вебсайту. Якщо у вас немає досвіду, це може бути складним процесом.
Оскільки VPS мають різноманітні ресурси, ціни можуть варіюватися. Як і у випадку з Shared Hosting, не рідкість знайти VPS, що починаються приблизно від $5 на місяць. Однак, якщо ви плануєте використовувати VPS, ми рекомендуємо передбачити бюджет принаймні $10-20 на місяць за хостинг.
Переваги хостингу VPS:
- Ви отримуєте повністю присвячені ресурси для вашого вебсайту.
- Залежно від вашого хоста, ви можете налаштувати ваш VPS відповідно до ваших специфічних потреб.
Недоліки VPS хостингу:
- Розрахунок необхідної кількості ресурсів може бути складним.
- Налаштування VPS часто вимагає певних технічних знань.
Для кого найкраще підходить VPS хостинг:
Якщо ви хочете мати повний контроль над своїм сервером, не витрачаючи сотні доларів на виділений план, розгляньте можливість використання VPS. Високий рівень налаштування також робить його привабливим варіантом.
3. Хмарний хостинг
Хмарний хостинг – це те місце, де все стає трохи складніше. Коли люди говорять про “хмару”, вони зазвичай мають на увазі розподілені VPS. Замість того, щоб мати віртуальний сервер, збережений на одному комп’ютері, він розміщений на цілій мережі таких.
Що таке Хмарний Хостинг?
Традиційний веб-хостинг розміщує веб-сайт на фізичному сервері. З іншого боку, u201cхмарний хостингu201d використовує кілька віртуальних (віддалених) серверів для тієї ж задачі.
Читати більшеТа мережа комп’ютерів, яку ми називаємо «хмарою». Перевагою цієї системи є те, що завдяки мережі ви можете легко масштабувати ресурси вашого сервера за потребою. Крім того, завдяки вбудованій резервності системи, вам не доведеться турбуватися про простої та втрату даних.
Це все виглядає чудово на папері, але хмарний хостинг не завжди дружній до новачків. Наприклад, багато провайдерів хмарного хостингу стягують плату за годину. Ви “створюєте” екземпляр (по суті VPS), налаштовуєте його відповідно до своїх потреб, і починаєте накопичувати збори.
Хмарний хостинг може бути як дуже дешевим, так і неймовірно дорогим, залежно від конфігурації сервера. Це тип налаштування, який використовують деякі великі інтернет-компанії, такі як Netflix, для забезпечення своєї діяльності. Однак, ймовірно, вам не потрібна конфігурація хостингу на кшталт Netflix для звичайного веб-сайту.
Переваги хмарного хостингу:
- Він пропонує високий рівень масштабованості.
- Ви можете налаштувати свій сервер на свій розсуд.
Недоліки хмарного хостингу:
- Структура платежів за хмарний хостинг може бути складною.
- Це не найкращий варіант для користувачів, які не мають досвіду в налаштуванні сервера.
Для кого найкраще підходить хмарний хостинг:
Якщо вам подобається налаштовувати конфігурацію вашого сервера та вам потрібен високий рівень масштабованості, хмарний хостинг варто розглянути.
4. Виділений хостинг
До цього ми обговорювали тільки хостинг-плани, де ви ділите сервери з іншими користувачами. Сервери дорогі, тому якщо ви бажаєте мати приватний сервер тільки для себе, вам доведеться платити вищу ціну.
З виділеним сервером, ви отримаєте ексклюзивний доступ до одного сервера (або іноді більше ніж одного). Це означає, що ви матимете повний контроль над його конфігурацією, а провайдер веб-хостингу просто розміщує його для вас.
Що таке виділений хостинг?
Виділений хостинг використовує сервер, виділений для одного клієнта. Клієнт має повний контроль над сервером та відповідає за всі його обслуговування та адміністрування.
Читати даліВиділені сервери це, по суті, найвищий клас варіантів хостингу. На цьому рівні ви можете очікувати, що платитимете щонайменше $100 на місяць, а ціни тільки зростатимуть.
Якщо ви запускаєте новий вебсайт як хобі, виділений сервер буде зайвим. Це рішення для хостингу є логічним лише для бізнесу та вже встановлених вебсайтів, яким потрібен доступ до потужного обладнання.
Переваги виділеного хостингу:
- Ви отримуєте цілий сервер для себе.
- У більшості випадків ви можете налаштувати свій сервер на свій смак.
- Користувачі DreamHost отримують необмежену пропускну здатність.
Недоліки виділеного хостингу:
- Це дорогий варіант.
Для кого найкраще підходить виділений хостинг:
Виділений хостинг — це оптимальний вибір для вебсайтів, які потребують найкращих показників продуктивності та мають на це бюджет.
5. Керований хостинг WordPress
Керований хостинг WordPress трохи відрізняється від інших пропозицій тут. Це не тип плану, а вид послуги. З керованим хостингом WordPress ваш провайдер бере на себе багато повсякденних завдань з технічного обслуговування, які інакше лягли б на ваші плечі. Ці завдання включають резервне копіювання, моніторинг безпеки, оновлення програмного забезпечення та багато іншого.
Важливо розуміти, що керовані хостинг-плани можуть бути будь-якого типу; Існують керовані спільні плани, керовані VPS та навіть керовані виділені сервери. У всіх цих випадках ви платите трохи більше, щоб не турбуватися про технічні аспекти хостингу.
Вам не потрібен специфічний план для WordPress, щоб налаштувати вебсайт на цій платформі. Однак, ці плани, як правило, оптимізовані для кращої продуктивності та спрощення вашого життя. Тому, якщо ви плануєте використовувати WordPress, цей хостинг може бути розумним вибором.
На додаток до специфічних планів для WordPress, існують також цілі хостинг-платформи, які працюють лише з цією CMS. Часто це означає, що вони мають експертів з WordPress у складі своїх команд підтримки, що може бути приємною перевагою. Найкраще те, що плани хостингу для WordPress зазвичай коштують приблизно стільки ж, скільки їх більш загальні аналоги.
Переваги керованого хостингу WordPress:
- Часто включає деякий рівень керованого сервісу.
- Ви отримуєте доступ до специфічних для WordPress переваг, таких як безкоштовні ліцензії на Plugins/plugin та інсталяції в один клік.
Недоліки керованого хостингу WordPress:
- Це цінно лише для користувачів WordPress та обмежує вашу можливість використання інших платформ.
Для кого підходить керований хостинг WordPress:
Ви можете налаштувати WordPress на будь-якому типі хостингового плану. Однак, якщо ви хочете план, спеціально адаптований для CMS з нуля, хостинг для WordPress може бути відмінною інвестицією.
6. Реселерський хостинг
Якщо ви ведете бізнес, який пов’язаний зі створенням вебсайтів, наприклад, агентство розробки або дизайну, вам, ймовірно, доведеться мати справу з хостингом. Багато клієнтів не зовсім розуміють, як працює хостинг, і могли б скористатися допомогою у налаштуванні та запуску всього.
Реселер хостинг пропонує рішення для таких випадків. У двох словах, ви отримуєте доступ до облікового запису, який дозволяє надавати хостинг своїм клієнтам. Ці клієнти платять вам безпосередньо, і ви відповідаєте за управління їхніми обліковими записами.
Що таке реселер хостинг?
Реселер хостинг – це коли веб-розробник купує хостинг у веб-хоста, а потім перепродує його своїм клієнтам. Розробник виступає посередником між хостом та своїми клієнтами, часто надаючи послуги підтримки та ведення рахунків.
Читати більшеБільшість веб-хостів, які пропонують рахунки реселера, дозволяють вам встановлювати будь-яку ціну за хостинг. Це означає, що якщо ви керуєте агентством веб-розробки, ви можете перетворити хостинг у джерело повторюваного доходу.
Однак, перепродаж хостингу не призначений для індивідуальних проектів або звичайних користувачів. Якщо вас цікавить лише план, який дозволяє налаштувати власний вебсайт, тоді вам слід розглянути іншу опцію з цього списку.
Переваги реселерського хостингу:
- Ви можете налаштувати хостинг-акаунти для користувачів третіх сторін і стягувати з них плату безпосередньо.
- Ви повністю контролюєте досвід хостингу.
Недоліки реселерського хостингу:
- Зазвичай ви відповідаєте за виставлення рахунків клієнтам, що передбачає значну відповідальність.
- У більшості випадків вам доведеться самостійно займатися обслуговуванням та підтримкою.
Для кого найкраще підходить реселерський хостинг:
Якщо ви ведете бізнес, який потребує надання хостингу клієнтам, може бути логічним пропонувати цю послугу власними силами. З реселер-хостингом ви можете виставляти клієнтам рахунки безпосередньо за хостинг та доглядати за технічним обслуговуванням, в той час як інша компанія забезпечуватиме інфраструктуру.
Як вибрати веб-хостинг (Перелік з 15 пунктів)
Існує багато аспектів, які слід враховувати при виборі провайдера хостингу, і на початку процес може здатися приголомшливим. Саме тому ми навели 15 найважливіших питань, які слід задати під час вашого вибору!
1. Наскільки надійні сервери хоста?
Ефективність та безперервність роботи можуть зробити або зруйнувати ваш сайт. Ефективність вашого сайту впливає на оптимізацію для пошукових систем (SEO), показники відмов від відвідування та конверсії, а також на те, наскільки надійним сайт здається відвідувачам. Ми не перебільшуємо, коли кажемо, що надійність вашого сервера безпосередньо впливає на фінансові результати вашого сайту.
Будь-який провайдер, який ви розглядаєте, повинен мати гарантію безперервної роботи щонайменше 99%. Це гарантує, що ваш сайт рідко буде недоступний для ваших відвідувачів. У DreamHost наша гарантія безперервної роботи становить 100%, згідно з нашими Умовами обслуговування.
Також розумно дізнатися, які функції, пов’язані з продуктивністю, пропонує хост. Це може включати вбудований Кеш, доступ до Content Delivery Service (CDN) та більше.
Замість того, щоб сприймати претензії та відгуки за чисту монету, ви можете перевірити швидкість реагування хоста самостійно. Наприклад, якщо ви знаєте веб-сайт, який розміщений на хостингу компанії, якою ви зацікавлені, просто введіть цей URL у Google’s PageSpeed Insights. Якщо можливо, ви навіть можете отримати доступ до тестового облікового запису або зареєструватися для безкоштовної пробної версії та використати її для подальшого тестування.
2. Чи легко оновити ваш план?
Якщо ви створили веб-сайт з усіма елементами, необхідними для його успіху, є шанси, що він зростатиме. З деякою удачею, ви побачите збільшення трафіку та коефіцієнтів конверсії. Це, ймовірно, означатиме, що вам доведеться оновити ваш план веб-хостингу.
Більшість нових сайтів починають з спільного, недорогого плану. Однак, коли ваша онлайн-присутність зростає, вам знадобляться більше ресурсів, пропускної здатності та дискового простору для підтримки вашого сайту для всіх його користувачів. Хост, який пропонує легкі оновлення до плану Virtual Private Server (VPS), керованого WordPress або плану Dedicated Hosting, може зробити цей процес більш гладким.
Якщо ви оберете хостинг, який ускладнює зміну вашого плану, ви можете опинитись переходячи до нового провайдера лише через кілька місяців після запуску вашого сайту. Це, в кінцевому підсумку, може стати марнотратством часу та грошей.
3. Чи легко додати домен?
Як ваш цифровий бренд розвивається, ви можете захотіти розширити свій поточний сайт або почати новий від самого початку. Альтернативно, можливо, вам просто подобається збирати доменні імена та займатися перепродажем сайтів.
Якщо з якоїсь причини ви плануєте придбати додаткові домени, вам знадобиться хост, який спростить їх придбання та управління. Вибір провайдера, який пропонує необмежену кількість доменів гарантує, що вам ніколи не забракне місця.
Наприклад, з DreamHost ви можете додавати стільки доменів і субдоменів, скільки забажаєте, до вашого спільного, VPS або виділеного хостинг плану.
4. Чи є суттєві різниці у вартості реєстрації та продовження?
Важливо обрати доступного хоста. Коли ви реєструєтеся, не хочеться потрапляти у план, який дорожчий, ніж ви можете собі дозволити. З цим на увазі, важливо відзначити, що більшість хостингових компаній пропонують спеціальні умови для нових клієнтів, але подальше продовження обслуговування може коштувати більше.
Переконайтеся, що ви дізналися про поновлювальні внески вашого потенційного хоста, а також про початкові витрати на реєстрацію. Деяка різниця між цими двома є нормою в галузі, але ви захочете зберегти цю різницю якомога нижчою та уникнути вищої ставки за поновлення.
5. Чи має хост щедру політику повернення коштів?
У ідеальному світі ви оберете ідеального хоста з першої спроби, ваш сайт процвітатиме, і вам ніколи не доведеться скасовувати послугу. На жаль, речі не завжди відбуваються за планом.
Якщо вам потрібно скасувати хостинг з будь-якої причини, ви захочете уникнути надмірних зборів. Також розумно обрати хост, який пропонує безкоштовний пробний період, щоб якщо речі не складуться протягом перших кількох тижнів користування, ви могли скасувати його без штрафних санкцій.
6. Чи є інсталятор в один клік?
Як найпопулярніша CMS в інтернеті, WordPress часто отримує додаткову підтримку від хостингових компаній. Керовані плани WordPress та функції, пов’язані з WordPress, можуть бути особливо корисними, якщо це платформа, яку ви використовуватимете.
Особливо корисною функцією, яку пропонують деякі хости, є інсталятор WordPress в один клік. Він дозволяє вам розслабитися і дозволити вашому хосту встановити WordPress за вас.
7. Чи надасть ваш хостинг Електронні пошти для вашого домену?
Ви, можливо, звикли, що вашу особисту електронну пошту обробляє Google або інша служба — саме тому електронна пошта часто є другорядною для вашого бізнесу та вебсайту.
Якщо ви хочете, щоб ваша Електронна пошта відповідала назві вашого сайту, вам також знадобиться хостинг для цієї послуги. Іноді Адреса електронної пошти може бути включена у ваш план хостингу, з обмеженим використанням. Однак, якщо ви плануєте використовувати Електронну пошту для маркетингу для звернення до вашої аудиторії, рекомендується розглянути ваші опції хостингу Електронної пошти:
Є плюси та мінуси поєднання вашого провайдера електронної пошти та веб-хостингу. Якщо ваш хост не має засобів захисту одного чи іншого, ви можете зіткнутися з ситуацією «якщо один виходить з ладу, всі виходять з ладу». Це означає, що якщо ваш веб-хостинг зазнає збою, він також виведе з ладу вашу електронну пошту.
З іншого боку, утримання обох сервісів у одному місці може спростити ваше життя, і надійний хост повинен уникати таких проблем. На щастя, DreamHost пропонує декілька варіантів хостингу електронної пошти. Незалежно від того, чи шукаєте ви окремого хоста електронної пошти, чи план веб-хостингу, який включає захищену електронну пошту, ми готові вам допомогти.
8. Чи матимете ви легкий доступ до SFTP?
Протокол безпечної передачі файлів (SFTP) є важливим інструментом для обслуговування веб-сайтів. У певний момент вам, ймовірно, доведеться використовувати його для вирішення помилок, налаштування файлів сайту та виконання різних завдань.
Ваш хост повинен надати облікові дані, щоб ви могли використовувати клієнт SFTP, такий як FileZilla. Ця інформація повинна бути легко доступна, щоб ви могли користуватись нею у будь-який час:
Крім того, деякі хости нададуть для вашого використання власні FTP клієнти також. Це приємна перевага, і може бути легшим та безпечнішим варіантом, ніж сторонні клієнти.
9. Наскільки складно знайти та редагувати .htaccess?
Для користувачів WordPress файл htaccess є важливою частиною вашого сайту. Він містить багато конфігураційної інформації, яка впливає на структуру постійних посилань, Кеш, 301 перенаправлення, доступність файлів та більше.
Вам може знадобитись редагувати .htaccess у певний момент, щоб вирішити помилку, посилити безпеку або виконати інші завдання для поліпшення вашого сайту. Це не найпростіше завдання, оскільки .htaccess є прихованим файлом.
Навіть якщо ви знайдете файл, його редагування через SFTP може бути ризикованим — корисно, якщо ваш хостинг-провайдер надає менеджер файлів для редагування .htaccess оскільки це може мінімізувати ризики для решти вашого сайту.
10. Які функції електронної комерції включені?
Усі вебсайти мають однакові базові потреби. Проте, якщо ви керуєте сайтом електронної комерції, вам знадобляться деякі унікальні особливості.
Наприклад, вам, ймовірно, знадобляться більш часті резервні копії та CDN для обслуговування клієнтів по всьому світу.
Спеціалізований план хостингу для електронної комерції може забезпечити підтримку, яка потрібна вашому інтернет-магазину за доступною ціною. Наприклад, вам може знадобитися план, спеціально призначений для WooCommerce:
Деякі плани — включаючи наші плани для електронної комерції — навіть попередньо встановлять WooCommerce та тему Storefront для продавців на WordPress. Завдяки цим налаштуванням, ви можете зосередитися на розширенні вашого бізнесу.
11. Чи легко вам орієнтуватися та користуватися панеллю керування?
Ви проведете багато часу в панелі керування вашим хостингом. Можливість легко орієнтуватися в вашому обліковому записі може значно спростити керування сайтом. Крім того, вам не доведеться так часто звертатися за підтримкою, розбираючись з такими завданнями, як оплата та оновлення.
Обираючи хостинг, який пропонує індивідуальну панель керування може зберегти вам багато клопотів у довгостроковій перспективі. Панель DreamHost розроблена так, щоб бути зручною для користувача, тому ви можете легко знайти інформацію про ваш сайт, зв’язатися з підтримкою або редагувати інформацію вашого облікового запису:
Оскільки ви, ймовірно, будете основним адміністратором свого веб-сайту, вам захочеться знайти кращий варіант для себе. Для цього розгляньте можливість перегляду демонстрацій або екскурсій по панелі керування перед тим, як укласти договір з хостинг-провайдером.
12. Чи включені SSL сертифікати?
Сертифікати Secure Socket Layer (SSL) є життєво необхідними для забезпечення безпеки вашого сайту та користувачів. Це особливо важливо, якщо ви працюєте з конфіденційною інформацією, такою як деталі кредитних карток.
Додавання SSL сертифікату до вашого сайту зазвичай є додатковою витратою. Однак деякі хостинг-провайдери включають його до вашого плану без додаткової оплати. Вибір одного з таких хостів дозволяє зекономити додаткові кошти, одночасно забезпечуючи безпеку вашого сайту.
13. Як часто вам доведеться оновлювати вашу підписку?
Багато хостів вимагають щомісячної підписки від своїх клієнтів. Якщо збори достатньо низькі, вам може не бути докучливо платити щомісяця. Однак, цей варіант не завжди є найбільш економічно вигідним.
Інші хостинги пропонують плани на один або навіть три роки. Сплачуючи наперед за довший термін, ви часто можете заощадити гроші в майбутньому. Порівнюючи ціни між хостингами, обов’язково врахуйте це:
Не забудьте, що вам також потрібно буде продовжити реєстрацію вашого доменного імені. Зазвичай це відбувається щороку, хоча тут, у DreamHost, ви можете знайти опції реєстрації на два та три роки. Ви також можете записатися на програму автоматичного продовження, щоб не забути продовжити реєстрацію вашого домену.
14. Чи пропонує хостинг-провайдер легке створення резервних копій сайту?
Ми всі любимо думати, що найгірше ніколи не станеться з нами, але краще бути готовими. Аварії та атаки трапляються, і якщо ваш сайт був скомпрометований, вам захочеться мати можливість його відновити.
Резервні копії гарантують, що у вас буде спосіб відновлення вашого сайту, якщо він загубиться. Хоча існує багато методів для створення резервних копій веб-сайту, одним із найпростіших є виконання цього через вашого веб-хоста. Це ще зручніше, якщо ваш хост пропонує автоматизовані щоденні резервні копії для вашого сайту та резервні копії на вимогу одним клацанням.
15. Чи можете ви швидко отримати підтримку 24/7?
Ваші стосунки з вашим хостинг-провайдером, сподіваємося, будуть тривалими. Надійна підтримка клієнтів є життєво важливою для взаємовигідних стосунків. Переконайтеся, що у вашого провайдера є кілька методів зв’язку та цілодобова команда підтримки може гарантувати, що хтось буде доступний, коли вам знадобиться допомога.
Крім того, спеціальна підтримка для WordPress, електронної комерції або інших ніш може стати в нагоді. Вибір хоста з досвідченою командою забезпечить найкращу можливу підтримку вашого сайту.
Наприклад, якщо ви виберете DreamPress, наш спеціалізований керований хостинг для WordPress, ви отримаєте пріоритетний доступ до нашої елітної команди внутрішніх експертів з WordPress.
Коли вам слід оновити ваш хостинг-план?
Якщо у вас вже є хостинг, можливо, ви замислюєтесь, чи не настав час оновити ваш план. Виходячи з плюсів і мінусів, які ми пояснили в попередньому розділі, ви вже можете схилятися до одного з варіантів.
Проте, ось деякі знаки, про які вам може знадобитися подумати про оцінювання нових провайдерів хостингу:
Продуктивність вашого сайту знижується.
Швидкість і продуктивність відіграють велику роль в результатах пошукової системи та досвіді користувача. Більшість людей очікують, що будь-який сайт, який вони відвідують, завантажиться за дві секунди або менше — якщо ваш сайт повільніший, вам може знадобитися план хостингу з більшими ресурсами.
Ви можете легко перевірити продуктивність вашого сайту за допомогою Pingdom, GTmetrix або WebPagetest. Вам також варто переконатися, що ваш сайт оптимізовано для швидкості.
Ваш сайт занадто часто не працює.
Значення безперервної роботи є очевидним — якщо люди не можуть відвідати ваш сайт, є велика ймовірність, що вони не спробують знову. Вірте чи ні, але очікування близько 99 відсотків безперервної роботи вашого сайту є цілком розумним. Якщо це не те, що ви спостерігаєте, можливо, ваш сайт отримує більше трафіку або використовує більше ресурсів, ніж може обробити ваш поточний хостинговий план.
Вас турбує безпека.
Shared Hosting є досить безпечним, якщо ви використовуєте якісну хостингову компанію. Незалежно від плану, ви завжди повинні вживати заходів для захисту вашого сайту. Втім, по мірі зростання вашого сайту, ви можете виявити, що розширені функції безпеки, які пропонуються планами, що не є Shared Hosting, можуть допомогти вам спати трохи спокійніше вночі.
Ваш поточний план не забезпечує достатньо місця або ресурсів.
Коли ви додаєте більше контенту, приваблюєте більше трафіку та генеруєте більше користувацької активності, ваш сайт займатиме більше місця та потребуватиме більше серверних ресурсів.
Якщо хоча б один із зазначених вище сценаріїв стосується вас, варто розглянути інші варіанти хостингу. Просте оновлення до більшого, більш всебічного плану може бути всім, що вам потрібно для усунення цих проблем і забезпечення найкращого досвіду для ваших користувачів.
Знайдіть правильний веб-хостинг сервіс
Коли мова йде про вибір веб-хостингу, може бути легко загубитися. Існує багато факторів, які потрібно врахувати, і ваше рішення в кінцевому підсумку може визначити успіх або невдачу вашого веб-сайту.
Однак, якщо ви почнете пошук веб-хостингу, чітко окресливши свої потреби, ви зрештою знайдете найкращого провайдера для себе. Уважні запитання щодо якості послуг та обладнання хоста, додаткових можливостей, які він пропонує, та його ціноутворення допоможуть вам обрати правильний напрямок.
Вас цікавить надійний хостинг для вашого сайту? Тарифи DreamHost є доступними рішеннями, які включають функції управління продуктивністю та безпекою. Перевірте наші пакети хостингу сьогодні!
Забезпечте свій вебсайт за допомогою DreamHost
Ми забезпечуємо швидку, безпечну роботу вашого сайту та його безперервну доступність – тож ваші відвідувачі та пошукові системи вам довіряють. Гарантовано.
Оберіть свій план